Ako globalisti WHO a WEF koordinujú svoj globálny „reset“

Ilustračné foto: Pixabay

  • Každý rok strávi samozvaná vládnuca trieda týždeň vo švajčiarskom Davose, kde diskutuje o svojich víziách budúcnosti a o tom, ako presadiť svoje ambície zvyšku sveta.
  • Veria, že budúcnosť je ich tvorenie. Veria, že oni, účastníci v tej miestnosti, majú všetku moc. A Okrem toho si myslia, že zvyšok sveta, tí, ktorí nie sú spôsobilí nosiť odznak Davos Forum, nemajú v tejto veci žiadne slovo
  • Medzi ich plány patrí sledovanie vašej uhlíkovej stopy. Chcú sledovať, kam cestujete, ako cestujete, čo jete a ďalšie zdroje, ktoré by ste mohli použiť vo svojom každodennom živote.
  • Na začiatok vám bude predané individuálne sledovanie uhlíkovej stopy ako spôsob, ako sa stať zodpovedným občanom a sledovať svoju vlastnú uhlíkovú stopu. Časom sa vaša uhlíková stopa stane neoddeliteľnou súčasťou vášho sociálneho kreditného skóre a použije sa na obmedzenie vášho spôsobu života.
  • Otvorene tiež priznávajú, že ich plány spôsobia obyvateľom bolesť. Musíme počítať napríklad s nedostatkom potravín a energie, pretože sa rozhodli, že spoločenské zmeny musia nastať rýchlejšie, ako dokáže sektor „zelených“ technológií držať krok.

Každý rok svetová elita naskočí do svojich súkromných lietadiel a zostúpi do švajčiarskeho Davosu, kde sa koná každoročné Davosské fórum Svetového ekonomického fóra (WEF). Samozvaná vládnuca trieda tu strávi týždeň diskusiou o svojich víziách budúcnosti a o tom, ako presadiť svoje ambície zvyšku sveta. 1

Ako vysvetlil moderátor Fox News Jesse Watters, aj tam sú účastníci rozdelení do jasných tried. Nielenže musíte dostať osobné pozvanie na účasť, ale keď už tam budete, váš odznak bude jasne ilustrovať, do ktorej „elitnej triedy“ alebo „podtriedy“ patríte.

Ak ste dostatočne bohatý VIP, dostanete biely odznak s modrou čiarou. Ak ste ženatý s VIP, dostanete obyčajný biely odznak. Ak ste len súčasťou niekoho sprievodu, dostanete zelený odznak (nechceli by ste, aby plánovačom a stratégom WEF dôveroval skutočný elitný mozog – aby sa náhodne zmiešali so služobníkmi a vymenili si s nimi nápady).

Budúcnosť majú postaviť oni, nie my

Ak máte nejaké pochybnosti o tom, že títo jednotlivci veria, že majú právo vlastniť svet a rozhodovať za celé ľudstvo, vypočujte si úvodné slová zakladateľa WEF Klausa Schwaba:

„Budúcnosť sa nedeje len tak. Budúcnosť je BUDOVANÁ NAMI. Silnou komunitou, ako ste vy tu, v tejto miestnosti.“

Tieto tri krátke vety nám veľa napovedia. Veria, že budúcnosť je ich tvorenie. Veria, že oni, účastníci v tej miestnosti, majú všetku moc. Navyše si myslia, že zvyšok sveta, tí, ktorí nie sú spôsobilí nosiť odznak Davos Forum, nemajú v tejto veci žiadne slovo.

Nie sme dosť silní, ani dosť inteligentní, ani dosť bohatí na to, aby sme boli súčasťou plánovania. Ľudia v tejto miestnosti sú tí, ktorí sú zodpovední za rozhodovanie za všetkých ostatných.

Chcú sledovať vašu uhlíkovú stopu

Ako poznamenal Watters: „Otvorene plánujú niektoré z najšialenejších plánov, o ktorých ste kedy počuli, ako napríklad sledovanie vašej uhlíkovej stopy.“ Inými slovami, chcú sledovať, kam cestujete, ako cestujete, čo jete a akékoľvek iné zdroje, ktoré by ste mohli použiť vo svojom každodennom živote.

Táto technológia ešte nie je komerčne dostupná, ale bolo nám povedané, že príde. Na začiatok vám bude predaný ako spôsob, ako sa stať zodpovedným občanom a sledovať svoju vlastnú uhlíkovú stopu. Nakoniec bude vaša uhlíková stopa neoddeliteľnou súčasťou vášho sociálneho kreditného skóre a bude použitá proti vám všetkými mysliteľnými a nepredstaviteľnými spôsobmi.

Nemýľte sa, takzvaná „človekom spôsobená klimatická kríza“ je trikom, ktorý má prinútiť svetovú populáciu, aby sa vzdala životného štýlu, na ktorý sme si zvykli, bez ohľadu na to, aký skromný je.

Mali by ste sledovať a obmedzovať svoju uhlíkovú stopu, zatiaľ čo títo samozvaní elitári nemajú žiadne zábrany naskakovať na svoje súkromné ​​lietadlá. Minimálne by ste si mysleli, že sa pokoria natoľko, aby lietali komerčne, ale nie. Na to sú príliš dôležité. Koniec koncov, sú to stavitelia budúcnosti.

Neúspešní plánovači Pokračujte v plánovaní

Samozrejme, súčasťou stretnutia bola aj diskusia o reakcii na pandémiu. Napriek tomu, že sa im absolútne nepodarilo zabrániť žiadnej z ich predtým predpovedaných pandémií – a bolo ich niekoľko – stále veria, že sú jediní, ktorí to dokážu.

Otvorene tiež priznávajú, že ich plány spôsobia obyvateľom bolesť. Musíme počítať napríklad s nedostatkom potravín a energie. A prečo? Pretože sa rozhodli, že spoločenské zmeny musia nastať rýchlejšie, než s akým technologický pokrok dokáže držať krok.

Ako jeden príklad môžeme uviesť, že

v súčasnosti nemáme životaschopné alternatívy k dieselovým strojom používaným v stavebníctve a poľnohospodárstve, ale nedovolia im to zastaviť ich v realizácii ich „zelenej“ agendy.

Zdôraznili tiež, že „inflačné tlaky“ stoja za to. Ale bežný človek, ktorý si nemôže dovoliť jazdiť do práce autom a ktorého deti plačú od hladu, sotva bude súhlasiť s tým, že predčasné zavádzanie zelenej agendy stojí za takéto utrpenie.

Chcete vedieť, aké je ich riešenie? Pokračujú vo svojom životnom štýle a požadujú, aby ste sa vzdali pohodlia tvorov, ako je klimatizácia a kúrenie, alebo ako riadiť auto a lietať do zámoria, kým ich nedobehne sektor zelenej energie. Nevadí, že kým sa to stane, mnoho miliónov zomrie od hladu a spoločnosť, ako ju poznáme, sa rozpadne.

Zdôraznili tiež, že „inflačné tlaky“ stoja za to. Pre koho to stojí za to? Sami, samozrejme, pretože bežný človek, ktorý si nemôže dovoliť jazdiť do práce autom a ktorého deti plačú od hladu, len ťažko bude súhlasiť s tým, že predčasné zavádzanie zelenej agendy stojí za takéto utrpenie. Je to extrémne hluché, naozaj.

Watters žiada senátora Kentucky Randa Paula o komentár k tomu, čo sa deje v Davose, a ako poznamenal Paul, jedným z najväčších nebezpečenstiev vlády jedného sveta je, že nebude zvolená.

Len sa pozrite, ako zle funguje vláda, keď môžete hlasovať za zástupcov, ktorých skutočne chcete, hovorí. Tento davoský dav, ktorý chce a má v úmysle zostaviť vlastnú globálnu vládu, nezastupuje nikoho iného, ​​len ich samých. Nemôžete za nich hlasovať. Nemôžete za nich hlasovať. A nikomu sa nezodpovedajú.

Elitári nevedia o základnej ekonomike

Život v izolovanej bubline je tiež zjavne nebezpečný pre váš intelekt. Ako poznamenal Paul, títo elitári v skutočnosti obviňujú infláciu z chamtivosti, ktorá je nebezpečne ignorantská a dokazuje, že v skutočnosti nie sú kvalifikovaní na riadenie čohokoľvek, nehovoriac o globálnej ekonomike.

„Ak by si bol v triede tretieho ročníka, dal by som ti slabú známku, keby si mi povedal, že infláciu spôsobila chamtivosť,“ hovorí Paul. “Toto je najhlúpejšie vysvetlenie, najnepravdepodobnejšie, bez všetkých faktov, ktoré by niekto mohol predložiť.”

Inflácia je spôsobená nárastom peňažnej zásoby… Federálny rezervný systém ich vytlačí, aby si ich požičal; zaplavuje ekonomiku a tlačí ceny nahor. Ak to nepochopíš, nikdy to nebude lepšie. Moja predpoveď je, že pred novembrom to bude oveľa horšie.”

Svetová zdravotnícka organizácia súperí o globálny monopol na zdravie

Samozrejme, globálne ekonomiky nie sú jediné, čo ničia títo miliardárski paraziti. Chcú mať tiež na starosti globálnu zdravotnú starostlivosť a na tento účel sa Svetová zdravotnícka organizácia teraz snaží prinútiť členské štáty, aby súhlasili so zmluvou o pandémii, ktorá dá WHO úplnú právomoc nad plánovaním pandémie a reakciou, aj keď jej rozhodnutia porušujú vnútroštátne zákony a občianske práva.

Je teda vhodné, že Čína bola nedávno zvolená do výkonnej rady WHO. 2 Ani jeden členský štát nenamietal proti vymenovaniu. Ako poznamenal komentátor časopisu Spectator Ross Clark 3 , voľby Číny sú ďalším dôkazom toho, že WHO „stratila všetku dôveryhodnosť“. Clark navyše poukazuje na to, že jedinou európskou krajinou vo výkonnej rade WHO je Slovensko, ktoré má aj jednu z najvyšších úmrtností na COVID-19.

„Udržateľné financovanie“ WHO môže byť čistou fikciou

Riadenie a koordinácia medzinárodného zdravia je nákladná, ako si viete predstaviť, preto Svetové zdravotnícke zhromaždenie, riadiaci orgán WHO, schválilo návrh rozhodnutia A75/9, ktoré stanovuje plán „udržateľného financovania“ WHO.

Podľa podporného dokumentu s názvom „Zdravá návratnosť – investičný prípad pre udržateľne financovanú WHO“ 4 investovanie do WHO „poskytuje návratnosť najmenej 35 USD za každý investovaný 1 USD“.

Ako poznamenal používateľ na Twitteri s názvom Critical Sway 5 , toto tvrdenie o návratnosti investícií je založené na „komplexných ekonomických výpočtoch“ zahŕňajúcich „obrovské sumy peňazí, projekty bežiace po celom svete v priebehu nasledujúceho desaťročia“ a faktory v „nevyčísliteľnom počte neznámych a nepoznateľné premenné“. Modely pre tieto výpočty vypracovali zamestnanci Victoria University v Melbourne v Austrálii a boli financované samotnou WHO.

Inými slovami, nárok na návratnosť investície môže byť úplne fiktívny, najmä ak si uvedomíte, že „táto partia nedokázala presne vymodelovať jeden vírus v priebehu dvoch rokov.“ 6 Ale použijú tieto fantazijné výpočty na dojenie vlád o viac peňazí a vláda potom môže ľuďom povedať, že ich peniaze (pretože všetky vládne peniaze pochádzajú z vašich daňových dolárov) sú „bezpečne investované“ a „dobre vynaložené“.

Aktualizácia zmien a doplnení medzinárodných zdravotných predpisov

Okrem pandemickej zmluvy WHO nedávno Svetové zdravotnícke zhromaždenie hlasovalo o súbore dodatkov 7 k Medzinárodným zdravotným predpisom, ktoré navrhla Bidenova administratíva. Tieto dodatky by zbavili členské štáty ich suverenity a dali by WHO bezprecedentnú právomoc obmedziť vaše lekárske a občianske slobody v mene biologickej bezpečnosti. 8

WHO však 25. mája 2022 dočasne stiahla 12 z 13 navrhovaných pozmeňujúcich a doplňujúcich návrhov. To však neznamená, že sú zmietnuté zo stola. Ďalšie vypočutie o týchto dodatkoch je naplánované na 16. a 17. júna 2022. Podľa Liberty Counsel 9 niekoľko afrických krajín, Irán, Malajzia a Brazília vzniesli námietky voči dodatkom z rôznych dôvodov.

Africké štáty údajne chcú, aby sa navrhované zmeny IHR začlenili do zmluvy o pandémii, a nie aby sa robili po kúskoch oddelene.

Takže ešte nie sme vonku z lesa. Musíme pokračovať v nátlaku na delegáciu USA na Svetovom zdravotníckom zhromaždení, aby sa postavila proti týmto zmenám. Niektoré štáty vyjadrili podporu tomu, aby bola WHO udelená aj právomoc nariaďovať globálnu univerzálnu zdravotnú starostlivosť, a to je ďalší dôvod, prečo presadzovať národnú suverenitu a postaviť sa proti Pandemickej zmluve WHO.

Podniknite kroky, aby ste si zachovali slobodu na zajtrajšok!

Ako uvádza Asociácia ekologických spotrebiteľov: 10

„Zámky a mandáty sú dosť zlé, keď ich uvalia miestni úradníci. Aspoň sa nemôžu skryť pred našimi protestmi. Môžeme sa ukázať, kde pracujú a žijú, a môžeme ich odhlasovať v ďalších voľbách.

Veci by boli oveľa horšie, keby zo švajčiarskej Ženevy zaviedli blokády a mandáty nevolenou byrokraciou riadenou korporáciami… a presne na tom teraz pracujú farmaceutické spoločnosti.

KONAJTE! Povedzte americkej delegácii na Svetovom zdravotníckom zhromaždení, že ste proti ich dodatkom k Medzinárodným zdravotným predpisom!

Podľa Svetovej rady pre zdravie by tieto pozmeňujúce a doplňujúce návrhy dali kontrolu nad vyhlásením stavu núdze v oblasti verejného zdravia v ktoromkoľvek členskom štáte generálnemu riaditeľovi WHO – a to aj napriek námietke členského štátu…

Podľa pozmeňujúcich a doplňujúcich návrhov, ktoré navrhli, by USA mali len 48 hodín na to, aby reagovali na hodnotenie rizika WHO a prijali alebo odmietli pomoc na mieste, prinútili by ich, aby sa podriadili alebo čelili odsúdeniu zo strany WHO a prípadne sankciám zo strany nepriateľských krajín.

Ešte horšie je, že podľa pozmeňujúcich a doplňujúcich návrhov mohla WHO vyhlásiť núdzovú situáciu v oblasti verejného zdravia na základe tajných informácií z anonymných zdrojov…

Korupcia vo WHO už bola podľa vyšetrovania z roku 2015 „najväčšou hrozbou pre svetové verejné zdravie súčasnosti“. 11 Nepotrebujeme dodatky USA k Medzinárodným zdravotným predpisom, ktoré by farmaceutickým spoločnostiam uľahčili využívanie ich vplyvu.

„Zjednodušene povedané, navrhované zmeny a doplnenia MZP sú zamerané na vytvorenie globalistickej architektúry celosvetového zdravotného dohľadu, podávania správ a riadenia,“ hovorí Svetová rada pre zdravie. 12

„V ​​súlade s pohľadom na riadenie zhora nadol nebude mať verejnosť príležitosť poskytnúť pripomienky alebo kritizovať zmeny a doplnenia. Toto je, samozrejme, priame porušenie základných princípov demokracie.“

Hnutie proti korporátnej globalizácii zabilo pokus Svetovej obchodnej organizácie nastoliť globálnu diktatúru, kde byrokracia riadená najväčšími svetovými korporáciami by mohla prekonať miestnu demokraciu.

Teraz, podobne ako regionálne obchodné dohody, ktoré nahradili WTO, sa Svetová zdravotnícka organizácia snaží stať mini WTO len pre farmaceutický priemysel, aby prekonala vnútroštátne zákony o testovaní bezpečnosti a regulácii liekov a vakcín – prostredníctvom autorizácií na núdzové použitie pri pandémii. Musíme konať hneď!”

Svetová rada pre zdravie uľahčila tento proces vytvorením formulára, ktorý môžete ľahko upraviť, ak chcete. Formulárový list nájdete tu . Akonáhle vyplníte prázdne miesta a upravíte ho podľa svojich predstáv, list sa stlačením tlačidla automaticky odošle e-mailom na adresu US Health and Human Services of Global Affairs.

Ako sa stať nevládnym

Aj keď sa Schwabovci a Bráni sveta môžu zdať neporaziteľní a príliš mocní na to, aby sme ich zrazili, nemali by sme sa takýmto mentálnym pasciam poddávať. Vždy si pamätajte, že pre každého z nich je nás doslova veľa miliónov.

Nemôžu nám vnucovať svoje ambície, pokiaľ im to nedovolíme. Potrebujú naše povolenie a spoluprácu, aby nám vládli. Takže súčasťou odpovede je stať sa neovládateľným. Nehovorím o anarchii, násilí alebo konaní „mimo kontroly“. Mám na mysli vytváranie paralelných systémov, ktoré fungujú úplne mimo ich riadiacej siete.

Napríklad spoločnosť, ktorá sa primárne spolieha na fyzickú hotovosť, je neovládateľná technokratmi, pretože nedokážu sledovať zarábanie a míňanie všetkých. Spoločnosť, ktorá odmieta používať geolokačné sledovače, je neovládateľná technokratmi, pretože nevedia, kde ste a čo robíte.

Potrebujú všetky tieto dátové body, aby vás mohli vyprofilovať a vytvoriť vašu digitálnu identitu. A bez tejto digitálnej identity nemôže umelá inteligencia predpovedať, čo si myslíte alebo ako budete reagovať na dané podnety. Čím menej údajov o nás majú, tým menej sa stávame ovládateľnými.

Pravidlo zhora nadol je neúspešný model riadenia

V článku z 2. mája 2022 Michael Driver zdôraznil niektoré zjavné slabiny globálnej kabaly a poznamenal, že v skutočnosti musíme byť optimistickí. Tu je dlhší ako zvyčajne úryvok z tohto hodnotného čítania: 13

„Nebojím sa, či Svetové ekonomické fórum dosiahne svoje stanovené ciele do roku 2030… Ak sa história rýmuje, pozitívne spieva o neúspechu takýchto grandióznych projektov. Historické knihy sú posiate mŕtvolami centralizovaných myšlienok zhora nadol.

Dôvod, prečo dostatočne nehovoríme o nemožnosti Veľkého skoku Klausa Schwaba vpred, je ten, že opozícia je vinná rovnakým zlyhaním základného porozumenia. Opozícia sa mylne domnieva, že tento projekt je realizovateľný.

V skutočnosti je budúcnosť odolná voči tvarovaniu. Na čo by sme sa mali všetci pripraviť, je zlyhanie programu WEF. To by malo byť dôvodom hlbokého optimizmu. Zjednodušene povedané, vesmír funguje proti centralizovanej systemizácii zhora nadol.

„Oni“ plávajú proti teleologickému prílivu stvorenia – nepreniknuteľnej budúcnosti, nevyhnutnosti nového, zatiaľ čo my surfujeme na vlne ontologického objavenia sa decentralizácie ako kľúča k rozvoju riešení prostredníctvom slobodnej a otvorenej diskusie.

„Mann Tracht, Un Gott Lacht“ – človek plánuje a Boh sa smeje – je príslovie v jidiš. No, musí byť jednoznačne ROFL na zbierke miliardárov a svetových lídrov, ktorí sa zhromaždili vo falošnej dedine vo Švajčiarsku a usilovne si zošívali svojich vlastných miláčikov.

Ako hovorí Dávid v Žalme 59:8: ‚Ale ty, Pane, sa im budeš smiať. Všetky národy budeš mať na posmech.’ Výsmech a výsmech sú tu správnou odpoveďou, nie strašná panika. Neuspejú; Iron Mike to vystihol správne, keď povedal: „Každý má plán, kým nedostane úder do tváre“…

Schwab a jeho zbierka technokratov velenia a riadenia prevzali myšlienky Stalina, predsedu Maa, Pol Pota a toho, kto napísal podnikateľský plán WeWork, a obliekli ich do nových šiat.

Tieto ošúchané rúcha sú maskované slovami ako „správcovstvo“, čo v skutočnosti znamená absenciu demokracie; „udržateľnosť“, zhruba preložené ako „jete chrobáčiky, kým my flambujeme wagyu“; „inkluzívnosť“, čo je veľký klub a vy v ňom nie ste, a „ekvita“, ktorá prerozdeľuje aktíva miliardárom a pridruženým parazitom…

Každý plán sa rozpadne, keď použijete jeho predpoklady. Veľký reset vychádza z implicitného predpokladu, že všetko v prírode možno poznať, usporiadať a ovládať pomocou technológie. Nejaká pokrútená fantázia, ktorú nazývajú umelá inteligencia. Všeobecná teória, o ktorej tvrdia, že platí pre všetkých a všetko a všade.

Globalizmus zhora je len ďalšou z dlhého radu naratívnych fantázií, ktoré sa tiahnu cez neúspešné ideológie minulého storočia – komunizmus, fašizmus, náboženský fundamentalizmus atď. Naším životne dôležitým cieľom by malo byť vyhnúť sa osudu obetí týchto zlyhaní…

Nahnevajte sa a potom zavrhnite. Zapojte sa do prezentácie a propagácie decentralizovaných, etablovaných, vznikajúcich filozofií. Choďte s optimizmom. Sme na správnej strane dejín; sú na priepasti.“

Dr. Joseph Mercola

Poznámky

1  WinterOak.org 26. mája 2022

2  WND 31. mája 2022

3  Divák 28. mája 2022

4  WHO, Zdravý návrat 17. mája 2022

5,  6  Twitter Critical Sway Thread

7  Sledujte zdravotnú politiku 23. februára 2022

8  RW Malone Substack 17. mája 2022

9  Liberty Counsel 25. mája 2022

10  OCA Stop globálnej farmácii WHO

11  Journal of Integrative Medicine & Therapy január 2015; 2(1)

12  Predloženie komentára Svetovej rady pre zdravie

13  Konzervatívna žena 24. mája 2022

Vybraný obrázok je od Dreamstime

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prevádzkovateľ InovationSK s.r.o., kontakt info@bossmedia.sk, telefón: 0903218367. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. View more
Cookies settings
Súhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kto sme

Navrhovaný text: Adresa našej webovej stránky je: https://www.aktuality24.sk.

Komentáre

Navrhovaný text: Keď návštevníci webu zanechavajú na stránke komentáre, zbierame údaje, ktoré sú zobrazené vo formulári komentára a taktiež IP adresu používateľov a user-agent prehliadača z dôvodu ochrany proti spamu. Anonymizovaný reťazec vytvorený z vašej e-mailovej adresy (nazývaný aj hash) môže byť poskytnutý službe Gravatar pre overenie, či ju používate. Zásady ochrany osobných údajov služby Gravatar nájdete na: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vášho komentára bude vaša profilová fotografia verejne zobrazená spolu s obsahom vášho komentára.

Multimédiá

Navrhovaný text: Pri nahrávaní obrázkov na webovú stránku by ste sa mali vyhnúť nahrávaniu obrázkov s EXIF GPS údajmi o polohe. Návštevníci webu môžu stiahnuť a zobraziť akékoľvek údaje o polohe z obrázkov.

Súbory cookies

Navrhovaný text: Ak pridáte komentár na našej stránke, môžete súhlasiť s uložením vášho mena, e-mailovej adresy a webovej stránky do súborov cookies. Je to pre vaše pohodlie, aby ste nemuseli opätovne vypĺňať vaše údaje znovu pri pridávaní ďalšieho komentára. Tieto súbory cookies sú platné jeden rok. Ak navštívite našu stránku prihlásenia, uložíme dočasné súbory cookies na určenie toho, či váš prehliadač akceptuje súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a sú odstránené pri zatvorení prehliadača. Pri prihlásení nastavíme niekoľko súborov cookies, aby sme uložili vaše prihlasovacie údaje a nastavenia zobrazenia. Prihlasovacie cookies sú platné dva dni a nastavenia zobrazenia jeden rok. Ak zvolíte možnosť "zapamätať", vaše prihlásenie bude platné dva týždne. Pri odhlásení sa z vášho účtu sú súbory cookies odstránené. Pri úprave alebo publikovaní článku budú vo vašom prehliadači uložené dodatočné súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a odkazujú iba na ID článku, ktorý ste upravovali. Súbory sú platné 1 deň.

Vložený obsah z iných webových stránok

Navrhovaný text: Články na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku. Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať treťo-stranné sledovanie a monitorovať vašu interakciu s vloženým obsahom, včetne sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste prihlásený.

S kým zdieľame vaše údaje

Navrhovaný text: Ak požadujete obnovenie hesla, vaša adresa IP bude uvedená v e-maile na obnovenie hesla.

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Navrhovaný text: Pri pridávaní komentára, komentár a jeho metaúdaje sú uchovávané oddelene. Vďaka tomu vieme automaticky rozpoznať a schváliť akékoľvek súvisiace komentáre bez toho, aby museli byť podržané na moderáciu. Pre používateľov, ktorí sa zaregistrujú na našich webových stránkach (ak takí existujú), ukladáme aj osobné údaje, ktoré poskytujú, do ich užívateľského profilu. Všetci používatelia môžu kedykoľvek zobraziť, upraviť alebo odstrániť svoje osobné údaje (okrem zmeny používateľského). Správcovia webových stránok tiež môžu zobraziť a upraviť tieto informácie.

Aké práva máte nad svojimi údajmi

Navrhovaný text: Ak na tejto webovej stránke máte účet, alebo ste tu pridali komentár, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, včetne údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

Kam posielame vaše údaje

Navrhovaný text: Komentáre návštevníkov môžu byť kontrolované prostredníctvom automatizovanej služby na detekciu spamu.
Save settings
Cookies settings