Desať najstrašidelnejších a najviac dystopických vecí, ktoré presadzuje Svetové ekonomické fórum (WEF)

Svetové ekonomické fórum (WEF) je jednou z najmocnejších organizácií na svete. A v priebehu rokov ľudia vo WEF hovorili skutočne šialené a dystopické veci. A podarilo sa im tieto veci formulovať tými najstrašidelnejšími možnými spôsobmi. Tu je 10 najšialenejších vecí, ktoré povedal WEF.

Keď sa hovorí o „globálnej elite“, zvyčajne sa hovorí o malej skupine bohatých a mocných jednotlivcov, ktorí pôsobia za národnými hranicami. Prostredníctvom rôznych organizácií sa títo nezvolení jednotlivci zhromažďujú v polotajnom režime, aby rozhodli o politikách, ktoré chcú uplatňovať na globálnej úrovni.

Svetové ekonomické fórum (WEF) je uprostred toho všetkého blbé. V skutočnosti sa WEF prostredníctvom svojich každoročných stretnutí v Davose pokúša legitimizovať a normalizovať svoj vplyv na svetové demokratické národy tým, že sa na podujatí zúčastní a vystúpi panel svetových lídrov.

Jednoduchý pohľad na zoznam účastníkov týchto stretnutí odhalí neuveriteľný dosah a vplyv organizácie. Na WEF sú zastúpené najväčšie mená z médií, politiky, obchodu, vedy, techniky a financií.

účastníci 10 najstrašidelnejších a najviac dystopických vecí, ktoré presadilo Svetové ekonomické fórum (WEF)

Strana 34 (z 58) zoznamu účastníkov stretnutia v Davose v roku 2022. Veľké mená, veľké spoločnosti, veľký vplyv.

Podľa masmédií sa na stretnutiach v Davose stretávajú ľudia, aby diskutovali o otázkach ako „nerovnosť, zmena klímy a medzinárodná spolupráca“. Zdá sa, že tento zjednodušený popis je vyrobený na mieru, aby spôsobil, že bežný občan bude zívať nudou. Témy na WEF však siahajú oveľa ďalej ako len „nerovnosť“.

V priebehu rokov ľudia na WEF povedali niekoľko veľmi znepokojujúcich vecí, z ktorých žiadna nezískala náležitú pozornosť médií. V skutočnosti, keď sa spoja témy presadzované WEF, objaví sa zastrešujúca téma: Úplná kontrola ľudstva pomocou médií, vedy a technológie pri pretváraní demokracií na vytvorenie globálnej vlády.

Ak to znie ako pritiahnutá konšpiračná teória, čítajte ďalej. Tu je 10 najviac dystopických vecí, ktoré práve teraz presadzuje WEF. Tento zoznam nie je zoradený v určitom poradí. Pretože všetci sú rovnako blázniví.

#10 Prenikajúce vlády

Prinajmenšom možno povedať, že Klaus Schwab, zakladateľ a šéf WEF nie je fanúšikom demokracie. V skutočnosti to vníma ako prekážku plne globalizovaného sveta.

V správe WEF z roku 2010 s názvom „Global Redesign“

Schwab predpokladá, že globalizovaný svet najlepšie riadi „vlastne zvolená koalícia nadnárodných korporácií, vlád (aj prostredníctvom systému OSN) a vybraných organizácií občianskej spoločnosti (CSO)

Toto je presný opak demokracie.

Medzinárodné riadenie namiesto demokracie

Tvrdil, že vlády už nie sú „prevažne dominantnými aktérmi na svetovej scéne“ a že „nastal čas na novú paradigmu zainteresovaných strán medzinárodného riadenia“ . Z tohto dôvodu Nadnárodný inštitút (TNI) opísal WEF ako „tichý globálny štátny prevrat“ s cieľom podchytiť vládu.

V roku 2017 na Harvardskej škole vlády Johna F. Kennedyho Schwab bezostyšne priznal to, čo masmédiá neustále odmietajú ako „konšpiračnú teóriu“: WEF „preniká“ do vlád po celom svete.

Vedúci Svetového ekonomického fóra Klaus Schwab na Harvardskej škole vlády Johna F. Kennedyho v roku 2017:

Na čo sme veľmi hrdí je, že prenikáme do svetových vládnych kabinetov krajín s našimi mladými globálnymi lídrami WEF… ako Trudeau

Schwab povedal:

„Musím povedať, že keď teraz spomeniem mená, ako pani (Angela) Merkelová a dokonca aj Vladimír Putin a tak ďalej, všetci boli mladými globálnymi lídrami Svetového ekonomického fóra. Ale na čo sme teraz veľmi hrdí, je mladá generácia, ako je premiér [Justin] Trudeau, prezident Argentíny a tak ďalej.

“Upravovaní politici”

Prenikáme do skriniek. Takže včera som bol na recepcii pre premiéra Trudeaua a viem, že polovica jeho kabinetu, alebo dokonca viac ako polovica jeho kabinetu, sú v skutočnosti mladí globálni lídri Svetového ekonomického fóra. (…) Platí to v Argentíne a platí to aj vo Francúzsku, kde je prezident – ​​mladý globálny líder.“

V tomto výnimočnom prejave Schwab bezostyšne uviedol, že Angela Merkelová z Nemecka, Vladimir Putin z Ruska, Justin Trudeau z Kanady a Emmanuel Macron z Francúzska boli „upravovaní“ WEF. Dokonca dodáva, že najmenej polovicu kanadského kabinetu tvoria zástupcovia predaných do agendy WEF. Toto nie je konšpiračná teória. Toto je absolútna pravda, ktorú potvrdil aj samotný šéf WEF.

#9 Ovládanie mysle pomocou zvukových vĺn

V roku 2018 bola jednou z tém diskusie na WEF „Kontrola mysle pomocou zvukových vĺn“. Nezmenil som tento názov pre senzáciu, presne to sú slová, ktoré používa WEF.

2022 06 01 09 39 44 Ovládanie mysle pomocou zvukových vĺn Pýtame sa vedca, ako to funguje Svetová ekonomika e1654091091108 10 najstrašidelnejších a najdystopickejších vecí, ktoré presadilo Svetové ekonomické fórum (WEF)

Toto je názov aktuálneho článku uverejneného na oficiálnej webovej stránke WEF. Bol odstránený z nejasných dôvodov, ale stále je možné ho zobraziť vo webových archívoch .

V článku sa technológia ponúka ako možná liečba Parkinsonovej a Alzheimerovej choroby. V článku sa však tiež uvádza, že „vás môže vyliečiť, môže u vás vyvolať závislosť a môže vás zabiť“. Dá sa použiť aj na úplné ovládanie mysle človeka na diaľku. V článku sa uvádza:

Vidím, že prichádza deň, kedy bude vedec schopný ovládať to, čo človek vidí vo svojej mysli, vysielaním správnych vĺn na správne miesto v jeho mozgu.

“Myslím si, že väčšina námietok bude podobná tým, ktoré dnes počúvame o podprahových správach v reklamách, len oveľa vehementnejšie.

Táto technológia nie je bez rizika zneužitia. Môže ísť o revolučnú zdravotnú technológiu pre chorých alebo o dokonalý ovládací nástroj, ktorým bezohľadní ovládajú slabých. Tentoraz však bude kontrola doslovná.“

Záver článku: Nikto nemôže zastaviť vedcov vo vývoji tejto technológie. Aby sa predišlo zneužitiu, malo by to byť regulované organizáciami ako… WEF. Je to výhodné, pretože niektoré spoločnosti vyvíjajúce túto technológiu sú súčasťou WEF. Vidíš, kam to smeruje?

# 8 piluliek, ktoré obsahujú mikročipy

Tento názov opäť znie ako pritiahnutá konšpiračná teória šikovne formulovaná na senzáciu. To nie je. Tu je video zo stretnutia WEF v roku 2018, kde Albert Bourla, generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer, hovorí o tabletkách, ktoré obsahujú mikročipy.

Bourla hovorí:

„FDA schválil prvú ‘elektronickú pilulku’, ak to tak môžem nazvať. Je to v podstate biologický čip, ktorý je v tablete a akonáhle si vezmete tabletu a rozpustí sa vo vašom žalúdku, vyšle signál, že ste tabletu užili. Predstavte si teda tie aplikácie, súlad. Poisťovne by vedeli, že lieky, ktoré by pacienti mali užívať, ich aj berú. Je fascinujúce, čo sa deje v tejto oblasti.“

Je táto oblasť skutočne fascinujúca? Alebo úplne dystopický? Ako povedal sám Bourla: Predstavte si súlad. Tento druh technológie by mohol ľahko otvoriť dvere všetkým druhom škodlivých aplikácií. Odvtedy COVID postavil Pfizer do takej pozície, akú zatiaľ farmaceutická spoločnosť nevidela.

Rovnako ako Pfizer, aj WEF využíva COVID na podporu svojej agendy.

# 7 Chvála masívneho blokovania

V rokoch 2020 a 2021 boli mestá po celom svete vystavené masívnym a drastickým blokáciám, ktoré spôsobili stratu zamestnania, samovraždy, predávkovanie drogami, izoláciu, problémy s duševným zdravím, domáce násilie, bankroty a bezdomovectvo.

Počas tohto hrozného obdobia deti nemohli celé mesiace navštevovať školu a v podstate im bolo zabránené v interakcii s inými deťmi. Množstvo malých a stredných podnikov bolo zničených, zatiaľ čo veľké korporácie sa snažili.

Napriek tomu všetkému WEF nedokázalo skryť svoju záľubu v drastických, život ničiacich zablokovaniach. V skutočnosti zverejnila video surrealisticky nazvané „Zámky potichu zlepšujú mestá po celom svete“. Tu je kus úplného šialenstva.

Vo videu sa uvádza: „Uzamknutia výrazne znížili ľudskú aktivitu… čo viedlo k najtichšiemu obdobiu Zeme za posledné desaťročia“, pričom zobrazuje dystopické obrázky prázdnych miest a lietadiel uviaznutých na zemi.

Úplne ignorujúc obrovské ľudské utrpenie spôsobené týmito blokádami, WEF usúdil, že to všetko stálo za to, pretože „emisie uhlíka klesli v roku 2020 o 7 %.

Keď bola táto vec prvýkrát zverejnená, zožala intenzívny odpor. Takže WEF odstránil video vyššie a zverejnil tento tweet.

lockdowntweet 10 najstrašidelnejších a najviac dystopických vecí, ktoré presadilo Svetové ekonomické fórum (WEF)

Ako môžete vidieť, napriek vymazaniu videa WEF neustále chváli uzamknutia. Je to preto, že WEF by rád videl, keby sa „covidiánsky“ život stal trvalým.

#6 „Nahliadnite do budúcnosti“

Súdiac podľa komentárov na YouTube a sociálnych sieťach ľudia absolútne nenávidia videá vytvorené WEF. Ale stále prichádzajú. Pretože ich nezaujíma, čo si myslíte.

Chcú len zasadiť svoje semienko šialenstva do vašej mysle. Vo videu s názvom „Ako by naše životy mohli čoskoro vyzerať“ (prečítajte si celý môj článok o tom tu ), WEF vyzýva divákov, aby „nahliadli do budúcnosti“.  Je to všetko o tom, aby bol život COVID trvalý.

Video je plné maskovaných ľudí, čistých dávkovačov a QR kódov. Toto je budúcnosť, ktorú chcú. Potom je tu zrnko šialenstva.

wef4 10 najstrašidelnejších a najviac dystopických vecí, ktoré presadilo Svetové ekonomické fórum (WEF)

Nie, choď preč. Video hrdo hovorí: “NASA vynašla systém, ktorý vás dokáže identifikovať podľa tlkotu srdca pomocou lasera.”

Akoby to nestačilo, video ukazuje deti uviaznuté doma a učiace sa cez obrazovky. Video končí tým, že ukazuje ľudí, ktorí majú vonku masky, ako blázni.

#5 Tlačenie na skvelý reset

Ako je uvedené vyššie, WEF vníma pandémiu ako „príležitosť“. Nie je to len príležitosť na pretvorenie našej osobnej existencie, ale aj na reštrukturalizáciu celej svetovej štruktúry podľa jej princípov. WEF to nazýva „Veľký reset“. Na propagáciu tohto Resetu (ktorý absolútne nikto nechce) vydalo WEF propagandistické video (naozaj zodpovedá definícii „propagandy“). Tu je to v celej svojej šialenosti.

Video tiež oznamovalo „smrť kapitalizmu“.

Zatiaľ čo kapitalizmus je založený na samoregulačnom systéme ponuky a dopytu, Great Reset sa snaží predefinovať spôsob, akým sú podniky hodnotené prostredníctvom nových parametrov. Ten hlavný: Dodržiavanie sociálnych a politických programov elít.

Ku koncu rozprávač vysloví túto záhadnú vetu:

“A to je všetko o získaní správnych ľudí na správnom mieste v správnom čase.”

Aj keď video celkom nevysvetľuje, čo táto veta v reálnych situáciách vlastne znamená, jej dôsledky sú skôr mrazivé. Namiesto toho, aby systém elít umožnil úspešným jednotlivcom a firmám organický rast, zasahoval by do „dostať správnych ľudí na správne miesto v správnom čase“ v súlade so svojou agendou. Inými slovami, systém by bol zmanipulovaný a dodržiavanie širšej agendy by bolo v novej ekonomike povinné.

Video končí výzvou divákom, aby sa zapojili. Samozrejme, v skutočnosti nie ste pozvaní na WEF. V skutočnosti sa snažia „prekalibrovať“ vašu slobodu prejavu.

#4 „Prekalibrovanie“ slobody prejavu

Jednoduchý spôsob, ako identifikovať svetových lídrov, ktorých pripravuje WEF, je prostredníctvom ich neustáleho osočovania proti slobode prejavu. Absolútne to nenávidia a neustále volajú po cenzúre a vysokej regulácii internetu. Na stretnutí v Davose v roku 2022 austrálska „komisárka pre elektronickú bezpečnosť“ Julie Inman Grantová uviedla, že potrebujeme „rekalibráciu slobody prejavu“.

Grant povedal: „Ocitli sme sa na mieste, kde všade narastá polarizácia a všetko je binárne, aj keď to nemusí byť. Takže si myslím, že budeme musieť uvažovať o rekalibrácii celého radu ľudských práv, ktoré sa odohrávajú online. Viete, od slobody prejavu k slobode byť bez online násilia.“

Tu Grant v podstate vyzýva na cenzúru. Dokonca sa domnieva, že sloboda prejavu ako ľudské právo by mala byť „prekalibrovaná“ s použitím „online násilia“ ako ospravedlnenia. Nič také ako „online násilie“ neexistuje. Radi prirovnávajú reč k násiliu. Ide o mimoriadne manipulatívny spôsob ospravedlňovania cenzúry v čínskom štýle.

Sloboda prejavu je v skutočnosti binárna. Buď existuje alebo nie. A zjavne nechcú, aby existovala.

#3 Sledovanie vášho oblečenia

WEF chce kontrolovať vaše oblečenie. A nakrútili o tom aj video. Spomenul som, že ľudia absolútne nenávidia WEF videá? Tu je ďalší, ktorý ľuďom vrel do krvi.

S využitím životného prostredia ako ospravedlnenia (ako obvykle) WEF oznámil príchod oblečenia s „digitálnymi pasmi“, ktoré je možné kedykoľvek vystopovať. S podporou Microsoftu (samozrejme), tieto odevy zrejme zaplavia trh do roku 2025.

Podľa WEF tieto čipy umožnia módnym značkám predávať ich oblečenie. Netuším, ako by to fungovalo. Vo videu nie je uvedené, že táto technológia by bola skvelým spôsobom, ako sledovať tých, ktorí sa vzdali svojich smartfónov.

Ale zbaviť sa smartfónu môže byť… nemožné.

#2 „Smartfóny budú vo vašom tele do roku 2030“

Na stretnutí v Davose v roku 2022 generálny riaditeľ spoločnosti Nokia Pekka Lundmark tvrdil, že do roku 2030 budú „smartfóny implantované priamo do tela“. To by sa zhodovalo s príchodom technológie 6G, ktorej spustenie sa očakáva do konca desaťročia.

Táto stránka už roky dokumentuje neutíchajúci tlak elít na transhumanizmus, ktorým je spájanie ľudí so strojmi. Snažia sa urýchliť tento prechod tým, že sprístupnia veci, bez ktorých ľudia nemôžu žiť (napríklad smartfóny), v transhumanistickej forme.

Všimli ste si ich strašidelnú dychtivosť vkladať veci do nášho tela?

#1 „Nič nebudeš vlastniť. A budeš šťastný.”

Toto je pravdepodobne najdytopickejší moment v histórii WEF. V roku 2016 Ida Auken, členka parlamentu v Dánsku, povedala:

“Vitajte v roku 2030. Nič nevlastním, nemám žiadne súkromie a život nikdy nebol lepší.”

The WEF loved that quote so much that it tweeted about it.

weftweet 10 najstrašidelnejších a najviac dystopických vecí, ktoré presadilo Svetové ekonomické fórum (WEF)

WEF tiež vytvorilo video (ktoré všetci absolútne nenávideli) s názvom „8 predpovedí pre svet v roku 2030“. Tu je snímka obrazovky.

Článok na webovej stránke WEF vysvetľuje:

„Nič nevlastním, nevlastním auto, nevlastním dom. Nevlastním žiadne spotrebiče ani žiadne oblečenie,“ píše dánska poslankyňa Ida Auken. Nakupovanie je vzdialenou spomienkou v meste roku 2030, ktorého obyvatelia načerpali čistú energiu a na požiadanie si požičiavali, čo potrebujú. Znie to utopisticky, kým nespomenie, že každý jej pohyb je sledovaný a mimo mesta žijú zástupy nespokojnosti, konečná vízia spoločnosti rozdelenej na dve časti.

V tejto dystopickej budúcnosti neexistujú žiadne produkty, ktoré by ste mohli vlastniť. Iba „služby“, ktoré sa prenajímajú a doručujú pomocou dronov. Tento systém by urobil všetkých ľudí úplne závislými od korporácií kontrolovaných WEF pre každú jednu základnú potrebu. Neexistovala by absolútne žiadna autonómia, žiadna sloboda a žiadne súkromie. A budeš šťastný.

Čestné uznanie: Individuálny sledovač uhlíkovej stopy

Na stretnutí v Davose v roku 2022 prezident skupiny Alibaba J. Michael Evans oznámil vývoj „individuálneho sledovania uhlíka“.

WEF opäť využíva životné prostredie na podporu mikromanažmentu ľudského správania. Evans hovorí, že sledovač dokáže monitorovať „kam cestujú, ako cestujú, čo jedia a čo konzumujú na platforme“.

Všimnite si, že použil zámeno „oni“ a nie „my“, pretože v pekle neexistuje spôsob, ako túto vec použiť. Ja tiež nie.

Na záver

Po preskúmaní tohto zoznamu sú zrejmé dve spoločné témy. Prvou témou je „penetrácia“. WEF chce preniknúť do vlád pomocou „globálnych lídrov“ (aka mandžuských kandidátov). Chce tiež preniknúť do nášho tela prostredníctvom piluliek, mikročipov a vakcín. Chce tiež preniknúť do našej mysle pomocou zvukových vĺn, cenzúry a propagandy.

Ďalšou témou je „kontrola“. Chcú kontrolovať, čo si myslíme, kam ideme, čo hovoríme, čo jeme a čo nosíme.

Viete, kto súhlasí s WEF? Čína. Cenzúra je rozšírená, systém sociálnych kreditov kontroluje správanie ľudí a COVID sa stále používa ako ospravedlnenie pre masívne zablokovanie a úplnú kontrolu populácie. Nehovoriac o doslova koncentračných táboroch. Napriek tomu všetkému sú čínski predstavitelia neustále prítomní na stretnutiach WEF. Prečo? Pretože Čína je v podstate laboratórium pre politiku WEF.

Keď už bolo povedané, ako môžeme čeliť šialenstvu WEF? Ako ich môžeme odhlasovať, ak ich nikdy nevolili? Prvým krokom by bola voľba – na všetkých úrovniach vlády – zástupcov, ktorí nechcú mať nič spoločné s WEF. Ak by sa naši volení predstavitelia správali k WEF ako k darebáckej, nelegitímnej organizácii, ktorou je, jej vplyv by sa výrazne znížil.

Po druhé, môžeme bojkotovať každú spoločnosť, ktorá je súčasťou WEF. Uvedomujem si, že sa to ľahšie povie, ako urobí, pretože mnohé z týchto spoločností sú virtuálne monopoly. Ak im však prestaneme dávať svoje peniaze, prestanú ich používať na otravu našich životov.

Potom nebudú vlastniť nič. A všetci budeme šťastní.

-red1-

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prevádzkovateľ InovationSK s.r.o., kontakt info@bossmedia.sk, telefón: 0903218367. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. View more
Cookies settings
Súhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kto sme

Navrhovaný text: Adresa našej webovej stránky je: https://www.aktuality24.sk.

Komentáre

Navrhovaný text: Keď návštevníci webu zanechavajú na stránke komentáre, zbierame údaje, ktoré sú zobrazené vo formulári komentára a taktiež IP adresu používateľov a user-agent prehliadača z dôvodu ochrany proti spamu. Anonymizovaný reťazec vytvorený z vašej e-mailovej adresy (nazývaný aj hash) môže byť poskytnutý službe Gravatar pre overenie, či ju používate. Zásady ochrany osobných údajov služby Gravatar nájdete na: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vášho komentára bude vaša profilová fotografia verejne zobrazená spolu s obsahom vášho komentára.

Multimédiá

Navrhovaný text: Pri nahrávaní obrázkov na webovú stránku by ste sa mali vyhnúť nahrávaniu obrázkov s EXIF GPS údajmi o polohe. Návštevníci webu môžu stiahnuť a zobraziť akékoľvek údaje o polohe z obrázkov.

Súbory cookies

Navrhovaný text: Ak pridáte komentár na našej stránke, môžete súhlasiť s uložením vášho mena, e-mailovej adresy a webovej stránky do súborov cookies. Je to pre vaše pohodlie, aby ste nemuseli opätovne vypĺňať vaše údaje znovu pri pridávaní ďalšieho komentára. Tieto súbory cookies sú platné jeden rok. Ak navštívite našu stránku prihlásenia, uložíme dočasné súbory cookies na určenie toho, či váš prehliadač akceptuje súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a sú odstránené pri zatvorení prehliadača. Pri prihlásení nastavíme niekoľko súborov cookies, aby sme uložili vaše prihlasovacie údaje a nastavenia zobrazenia. Prihlasovacie cookies sú platné dva dni a nastavenia zobrazenia jeden rok. Ak zvolíte možnosť "zapamätať", vaše prihlásenie bude platné dva týždne. Pri odhlásení sa z vášho účtu sú súbory cookies odstránené. Pri úprave alebo publikovaní článku budú vo vašom prehliadači uložené dodatočné súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a odkazujú iba na ID článku, ktorý ste upravovali. Súbory sú platné 1 deň.

Vložený obsah z iných webových stránok

Navrhovaný text: Články na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku. Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať treťo-stranné sledovanie a monitorovať vašu interakciu s vloženým obsahom, včetne sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste prihlásený.

S kým zdieľame vaše údaje

Navrhovaný text: Ak požadujete obnovenie hesla, vaša adresa IP bude uvedená v e-maile na obnovenie hesla.

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Navrhovaný text: Pri pridávaní komentára, komentár a jeho metaúdaje sú uchovávané oddelene. Vďaka tomu vieme automaticky rozpoznať a schváliť akékoľvek súvisiace komentáre bez toho, aby museli byť podržané na moderáciu. Pre používateľov, ktorí sa zaregistrujú na našich webových stránkach (ak takí existujú), ukladáme aj osobné údaje, ktoré poskytujú, do ich užívateľského profilu. Všetci používatelia môžu kedykoľvek zobraziť, upraviť alebo odstrániť svoje osobné údaje (okrem zmeny používateľského). Správcovia webových stránok tiež môžu zobraziť a upraviť tieto informácie.

Aké práva máte nad svojimi údajmi

Navrhovaný text: Ak na tejto webovej stránke máte účet, alebo ste tu pridali komentár, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, včetne údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

Kam posielame vaše údaje

Navrhovaný text: Komentáre návštevníkov môžu byť kontrolované prostredníctvom automatizovanej služby na detekciu spamu.
Save settings
Cookies settings