Doktor McCulllough v show Joea Rogana: Až 85 % úmrtiam na COVID sa dalo predísť (2.časť)

Ilustračné foto: Joe Rogan a Peter McCullough. Zdroj: Spotify. Kombo: redakcia 

Z ľudí, ktorí zomreli na COVID v USA, nikto nedostal adekvátnu alebo dostatočne včasnú liečbu, povedal Dr. Peter McCullough, hosť podcastu Joea Rogana. Keby mali, prežilo by aspoň 85 % z nich.

Pokračujeme (2. časť) v rozprávaní jedného z najlepších lekárov na svete v chápaní ochorenie na COVID-19, Dr. Petra McCullougha v jednej z najsledovanejších relácii na svete (podcastu) Joea Rogana. McCullough je internista, kardiológ a epidemiológ a v danom podcaste zhrnul, čo vieme o vakcinácii na Covid. Prvú časť sme uverejnili včera tu .

Účinnosť rýchlo klesá

McCullough cituje švédsku štúdiu zverejnenú 25. októbra, ktorá skúmala údaje z 842 974 párov, kde bola každá osoba, ktorá dostala dve injekcie COVID, spárovaná a porovnaná s nezaočkovaným jedincom, aby sa zistilo, či očkovaní mali menej symptomatických prípadov a hospitalizácií.

Na začiatku sa zdalo, že dvojitá dávka má dobrú ochranu, ale to sa rýchlo zmenilo. Účinok Pfizeru sa znížil z 92 % na 15. až 30. deň na 47 % na 121. až 180. deň a na nulu od 201. dňa.

Vakcína Moderna mala podobnú trajektóriu, pričom od 181 dňa sa odhaduje na 59 %. AstraZeneca vakcíny mali rýchlejšie ubúdanie ochrany ako mRNA, a nemali zistiteľnú účinnosť po 121. dni.

Po celú dobu už mali milióny Američanov COVID a majú prirodzenú imunitu, ktorá týmto spôsobom neochabuje. Napriek tomu sa im vyhýbajú a prepúšťajú ich za to, že nedodržiavajú príkazy, aby sa  na COVID zaočkovali.

Ilustračné foto: Joe Rogan, moderátor

Nedáva to ale zmysel. Nikdy predtým nebola potrebná vakcína pre nikoho s prirodzenou imunitou proti chorobe a existuje na to dobrý dôvod. Je to úplne nelogické.

Rovnako ako nepotrebujete vakcínu proti osýpkam, ak ste mali osýpky, nepotrebujete injekciu na COVID, ak ste mali COVID. V skutočnosti máte zvýšené riziko nežiaducich účinkov, ak ho užívate.

Pamätajte, že ak už máte prirodzenú imunitu, vystavujete sa škodám spôsobeným očkovaním bez nádeje na úžitok.

Najnebezpečnejšie injekcie v histórii medicíny

Ako je vysvetlené v tomto rozhovore,

vakcíny na COVID sú najnebezpečnejšie a najsmrteľnejšie lieky, aké kedy boli použité – a americký Úrad pre kontrolu potravín a liečiv a CDC to vedel už v polovici februára

Dr. Peter McCullough

keď boli úmrtia (182) nahlásené americkému systému hlásenia nežiaducich účinkov očkovania. (VAERS).

Historicky každý liek s piatimi nevysvetlenými úmrtiami dostane varovanie v čiernej skrinke. Pri 50 nevyriešených úmrtiach je úplne stiahnutý z trhu. Nič z toho sa tu nestalo, konštatuje lekár.

Americký Úrad pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) a CDC dodnes tvrdia, že injekciám COVID nemožno pripísať ani jedno úmrtie, hoci hlásený počet obetí sa blíži k 20 000 (vrátane medzinárodných správ), pričom polovica z nich sa vyskytla v priebehu 48 hodín po injekcii. Osemdesiat percent sa vyskytne do týždňa po injekcii.

To je jednoducho neslýchané. Časová asociácia je silnejšia ako čokoľvek, čo sme doteraz videli. McCullough tiež cituje výskum, ktorý dospel k záveru, že v 86 % prípadov neexistovalo žiadne iné vysvetlenie úmrtia okrem očkovania na COVID.

McCullough poukazuje na to, že v každom danom roku je do VAERS hlásených v priemere 150 úmrtí po očkovaní. To je 150 úmrtí z priemerne 278 miliónov podaných dávok vakcíny.

Tu sme mali 182 úmrtí v čase, keď bolo podaných iba 27 miliónov dávok. Nemôžete to teda obviňovať z objemu podaných záberov. Rovnaké trendy možno nájsť aj v databázach iných krajín, ako je napríklad schéma žltej karty Spojeného kráľovstva, argumentuje ďalej.

Oficiálne údaje sú len špičkou ľadovca

A čo viac, nežiaduce účinky vakcín sú notoricky málo hlásené, takže akokoľvek sú údaje VAERS ohromujúce, sú len špičkou ľadovca. Historicky sa uvádza len 1 % až 10 % nežiaducich účinkov.

Pre injekcie COVID bol vypočítaný faktor podhodnotenia niekde medzi 31 a 100. To znamená, že na získanie presnejšieho rozsahu musíte vynásobiť číslo VAERS číslom 31 a 100.

Absolútne najkonzervatívnejší odhad je zatiaľ podhodnoteným faktorom päť. Tento odhad pochádza od informátora FDA, ktorý použil údaje Centra pre Medicare a Medicaid Services na odhad podhodnotenia v systéme VAERS.

Podľa tohto informátora bol počet Američanov zabitých očkovaním k 9. júlu najmenej 45 000. V tom čase VAERS hlásil 9 048 úmrtí po injekcii na COVID.

Kto je najviac ohrozený vedľajšími účinkami covidu?

Ako vysvetlil McCullough, jedným z dôvodov tohto masívneho počtu úmrtí je skutočnosť, že injekcia COVID do vášho tela zavedie nekontrolovateľnú dávku vrcholového proteínu – oveľa väčšiu dávku, než akú dostanete pri prirodzenej infekcii vírusom.

A spike proteín je najsmrteľnejšia časť vírusu. Je zodpovedný za najproblematickejšie príznaky infekcie.

Takže očkovacie látky  zabíjajú tých istých ľudí, ktorí by boli v zúfalej tiesni, keby boli infikovaní vírusom. Zabíja to aj niektorých, ktorí by sa s divokým vírusom pravdepodobne zmierili, ale nezvládli nadmernú bielkovinovú záťaž vyvolanú očkovaním COVIDom.

Konzistentné údaje poukazujú na jasné a súčasné nebezpečenstvo

Ako poznamenal doktor McCullough, od VAERS máme veľmi jasný bezpečnostný signál. Máme tiež jasnú biologickú vierohodnosť, čo znamená, že môžeme vysvetliť, prečo a ako môžu byť ľudia týmito látkami zranení.

Údaje sú tiež interne a externe konzistentné v rámci VAERS a databáz v iných krajinách. Všade vidno rovnaké vzory.

Za normálnych okolností asociácia neznamená kauzalitu, pokiaľ nie sú splnené veľmi špecifické kritériá, a v prípade očkovania na COVID sú tieto kritériá skutočne splnené. “Splnili sme to, čo sa nazýva Bradford Hill kritériá kauzality,” hovorí McCullough.

Inými slovami, máme dôkazy, že zranenia a úmrtia nie sú náhodné. Vpichovanie COVID skutočne zraňuje a zabíja ľudí bezprecedentným tempom, a to napriek tomu, čo uvádza lživé CDC (americké Centrum pro kontrolu a prevencie chôrob).

Myokarditída bude pravdepodobne rozšírená

Zaujímavé je, že očkovanie podľa všetkého poškodzuje mužov a ženy rozdielne. Ženy majú oveľa vyššiu mieru neurologických zranení, zatiaľ čo chlapci a mladí muži sú zodpovední za približne 80 % myokarditíd (zápalu srdca). Aká zlá je vlna myokarditídy?

Výskum publikovaný v roku 2017 vypočítal základnú mieru myokarditídy u detí a mládeže, čo ukazuje, že sa vyskytuje v miere štyroch prípadov na milión za rok. Za predpokladu, že existuje 60 miliónov amerických detí, základná miera myokarditídy by bola 240 prípadov ročne.

Koľko prípadov myokarditídy bolo doteraz hlásených VAERS po injekcii COVID? Odpoveď je: 16 918 od 3. decembra a každý týždeň sa zvyšuje o niekoľko stoviek až niekoľko tisíc. Myokarditídu pozorujeme aj u dospelých mužov.

Lekári nikdy nevideli toľko prípadov myokarditídy

hovorí McCullough. “Je to časté a je to vážne.” Pacienti potrebujú lieky na srdce a musia zostať dlhší čas v sede. Zatiaľ čo myokarditída je zvyčajne nefatálna nežiadúca udalosť, môže vám skrátiť život na niekoľko rokov.

Výskum publikovaný v roku 2019 ukázal, že 13 % prípadov myokarditídy končí progresívnym srdcovým zlyhaním. Ich srdcia sa nikdy úplne nezotavia zo škody. V štúdii sa ďalších 36 % zlepšilo, ale nikdy sa úplne nezotavilo, prízvukuje popredný americký kardiológ.

Ilustračné foto: doktor Peter McCullough, kardiológ

“Obávam sa, že niektoré z týchto detí, u ktorých sa vyvinie myokarditída, budú v kategórii 13%, kde majú progresívnu dysfunkciu ľavej komory a srdcové zlyhanie,” varuje McCullough.

Aj keď ešte presne nevieme, ako sa COVID  myokarditída porovnáva s prirodzene sa vyskytujúcou myokarditídou, údaje, ktoré v súčasnosti máme, naznačujú, že poškodenie spôsobené spike proteínom je dosť závažné.

Podľa kardiológa McCullougha je 86 % mladých ľudí, u ktorých sa rozvinie myokarditída v reakcii na očkovanie natoľko chorých, že si vyžadujú hospitalizáciu. Výskum tiež ukazuje, že u mladých očkovaných chlapcov na COVID je oveľa väčšia pravdepodobnosť, že budú hospitalizovaní s myokarditídou, hovorí McCullough.

Odmietnuť posilňovače

Ak ste si pred mesiacmi dali jednu alebo dve injekcie COVID a nič zlé sa nestalo, pripočítajte si svoje požehnanie. Patríte medzi tých šťastných, prízvukuje.

Ak však vytrváte v užívaní posilňovačov, vaše šťastie sa pravdepodobne v určitom bode minie. Je naozaj len otázkou času, kedy ho množstvo spike proteínu vo vašom systéme prekoná a spôsobí viditeľné škody, varoval lekár.

Podľa neho dôkazy naznačujú, že vrcholový proteín môže v tele zostať 15 mesiacov po injekcii. McCullough verí, že po každej dávke vydrží aspoň rok.

Ak začnete dostávať posilňovače každé tri až šesť mesiacov, nikdy sa nezbavíte tohto špičkového proteínu

S každou dávkou budete pridávať viac a viac a je to ten istý vrcholový proteín, ktorý spôsobuje problémy pri COVID-19. Ak sa bojíte COVID-19, mali by ste sa očkovania COVID-om báť rovnako, ak nie ešte viac, pretože z očkovania dostanete oveľa viac proteínov, než z prirodzenej infekcie.

V tomto momente dôkazy jednoznačne váhajú proti očkovaniam na COVID. Spôsobujú oveľa viac škody ako úžitku, najmä medzi deťmi, ktorým v prvom rade nehrozí vysoké riziko úmrtia na COVID-19, uzavrel rozhovor doktor McCullough v podcast štúdiu Joe Rogana.

Pôvodne vydala Mercola  (articles.mercola.com)

Celý podcast rozhovoru v angličtine si môžete vypočuť tu.

Upozornenie redakcie: Názory a postoje vyjadrené v tomto článku sú názormi autorov a nemusia nevyhnutne odrážať názory vydavateľa portálu SKsprávy. Informácie sme prevzali z dôvodu plurality informácií, ktorá môžu pomôcť zorientovať sa v zložitej problematike a pri absencii odbornej debaty oboch hlavných táborov na očkovanie a nejasností okolo zmlúv na dodávky vakcín na Covid-19.

SKSPRAVY

Zdroj:  SKspravy.sk https://skspravy.sk/svet/doktor-mcculllough-v-show-joea-rogana-az-85-umrtiam-na-covid-sa-dalo-predist-2-cast/  © SKSPRAVY Všetky práva vyhradené Člen skupiny BossMedia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prevádzkovateľ InovationSK s.r.o., kontakt info@bossmedia.sk, telefón: 0903218367. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. View more
Cookies settings
Súhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kto sme

Navrhovaný text: Adresa našej webovej stránky je: https://www.aktuality24.sk.

Komentáre

Navrhovaný text: Keď návštevníci webu zanechavajú na stránke komentáre, zbierame údaje, ktoré sú zobrazené vo formulári komentára a taktiež IP adresu používateľov a user-agent prehliadača z dôvodu ochrany proti spamu. Anonymizovaný reťazec vytvorený z vašej e-mailovej adresy (nazývaný aj hash) môže byť poskytnutý službe Gravatar pre overenie, či ju používate. Zásady ochrany osobných údajov služby Gravatar nájdete na: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vášho komentára bude vaša profilová fotografia verejne zobrazená spolu s obsahom vášho komentára.

Multimédiá

Navrhovaný text: Pri nahrávaní obrázkov na webovú stránku by ste sa mali vyhnúť nahrávaniu obrázkov s EXIF GPS údajmi o polohe. Návštevníci webu môžu stiahnuť a zobraziť akékoľvek údaje o polohe z obrázkov.

Súbory cookies

Navrhovaný text: Ak pridáte komentár na našej stránke, môžete súhlasiť s uložením vášho mena, e-mailovej adresy a webovej stránky do súborov cookies. Je to pre vaše pohodlie, aby ste nemuseli opätovne vypĺňať vaše údaje znovu pri pridávaní ďalšieho komentára. Tieto súbory cookies sú platné jeden rok. Ak navštívite našu stránku prihlásenia, uložíme dočasné súbory cookies na určenie toho, či váš prehliadač akceptuje súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a sú odstránené pri zatvorení prehliadača. Pri prihlásení nastavíme niekoľko súborov cookies, aby sme uložili vaše prihlasovacie údaje a nastavenia zobrazenia. Prihlasovacie cookies sú platné dva dni a nastavenia zobrazenia jeden rok. Ak zvolíte možnosť "zapamätať", vaše prihlásenie bude platné dva týždne. Pri odhlásení sa z vášho účtu sú súbory cookies odstránené. Pri úprave alebo publikovaní článku budú vo vašom prehliadači uložené dodatočné súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a odkazujú iba na ID článku, ktorý ste upravovali. Súbory sú platné 1 deň.

Vložený obsah z iných webových stránok

Navrhovaný text: Články na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku. Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať treťo-stranné sledovanie a monitorovať vašu interakciu s vloženým obsahom, včetne sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste prihlásený.

S kým zdieľame vaše údaje

Navrhovaný text: Ak požadujete obnovenie hesla, vaša adresa IP bude uvedená v e-maile na obnovenie hesla.

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Navrhovaný text: Pri pridávaní komentára, komentár a jeho metaúdaje sú uchovávané oddelene. Vďaka tomu vieme automaticky rozpoznať a schváliť akékoľvek súvisiace komentáre bez toho, aby museli byť podržané na moderáciu. Pre používateľov, ktorí sa zaregistrujú na našich webových stránkach (ak takí existujú), ukladáme aj osobné údaje, ktoré poskytujú, do ich užívateľského profilu. Všetci používatelia môžu kedykoľvek zobraziť, upraviť alebo odstrániť svoje osobné údaje (okrem zmeny používateľského). Správcovia webových stránok tiež môžu zobraziť a upraviť tieto informácie.

Aké práva máte nad svojimi údajmi

Navrhovaný text: Ak na tejto webovej stránke máte účet, alebo ste tu pridali komentár, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, včetne údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

Kam posielame vaše údaje

Navrhovaný text: Komentáre návštevníkov môžu byť kontrolované prostredníctvom automatizovanej služby na detekciu spamu.
Save settings
Cookies settings