Excelentní experti o tom, že Covid sa dá liečiť lacno, rýchlo a včas. Z okrúhleho stola senátora Rona Johnsona

Ilustračné foto: Ron Johnson. Zdroj: ABC News, screenshot

 Čo sa dozviete v tomto článku:

  • Senátor Ron Johnson moderoval okrúhly stôl COVID-19: Druhé stanovisko vo Washingtone, DC, aby poskytol rôzne pohľady na reakciu na pandémiu na celom svete, stav včasnej liečby a nemocničnej liečby a účinnosť injekcií COVID-19.
  • Panel zahŕňal hviezdnu zostavu s niektorými z najbrilantnejších myslí vo svojom odbore, z ktorých takmer všetci zažili cenzúru, zastrašovanie alebo profesionálnu odvetu a poškodenie v dôsledku ich obhajovania.
  • Existuje viacero zlúčenín, ktoré boli úspešne použité na začiatku liečby COVID-19 – takmer všetky sú upravené alebo generické – ale tí, ktorí ich predpisujú, riskujú stratu licencie.
  • Mary Talley Bowden, špecialistka na ORL z Houstonu odhadla, že pomocou protokolov, ako je ivermektín, vysoké dávky IV steroidov a vitamín C, zabránili hospitalizovaniu v nemocnici viac ako 2 000 ľuďom.
  • Pokračujúce odopieranie prirodzenej imunity voči COVID-19 je bezprecedentné a podporuje falošnú predstavu, že ide o „pandémiu neočkovaných“
  • Okrúhly stôl slúži ako „druhý názor“, ktorý Američania potrebujú, aby reagovali na pandémiu a dostali odpovede na otázky od skutočných odborníkov, ktorí nemajú žiadny záujem na výsledku – okrem záchrany životov.

Dva roky po pandémii pokračuje zmätok, rozpory a cenzúra, ktoré sužujú reakciu od prvých dní. Koncom januára americký senátor Ron Johnson moderoval okrúhly stôl COVID-19: Druhé stanovisko vo Washingtone, DC, aby poskytol rôzne pohľady na reakciu na pandémiu na celom svete, stav včasnej liečby a nemocničnej liečby a účinnosť injekcií COVID-19 .

Požiadal poslucháčov, aby si počas takmer päťhodinovej panelovej diskusie zachovali otvorenú myseľ, čo, ako zdôraznil, by nebolo potrebné, keby bola verejnosť úprimne informovaná počas každého kroku pandémie.

„Je toho toľko, čo nevieme. Bol by som rád, keby sa od našich federálnych zdravotníckych úradníkov a starších médií a Big Tech objavila oveľa väčšia dávka skromnosti“, povedal Johnson. “Boli by sme na tom oveľa lepšie, keby sa viedla silná diskusia. To sa však nestalo, pretože namiesto toho došlo k bezprecedentnému útoku na slobodu prejavu a lekárskej starostlivosti.

Počas pandémie bolo dovolené počuť iba jeden príbeh; tí, ktorí to spochybňovali, boli zdiskreditovaní a ostrakizovaní, čo si vyžiadalo otvorené stretnutia, ako je tento okrúhly stôl, aby sa prediskutovalo, čo bolo správne, čo sa pokazilo a kam ísť odtiaľto

Panel zahŕňal hviezdnu zostavu s niektorými z najbrilantnejších myslí vo svojom odbore. Takmer všetci zažili cenzúru, zastrašovanie alebo profesionálnu odvetu a poškodenie v dôsledku ich obhajovania, povedal Johnson.

Podvod na FDA týkajúci sa hydroxychlorochínového varovania

Spolupráca s vedeckou cenzúrou je moderný hon na čarodejnice, ktorý sa zameriava na lekárov, ktorí liečia COVID-19 včas, pomocou generických, lacných liekov a zlúčenín, ako je vitamín C. Medzitým sa úplne ignorujú pravidlá a nariadenia o bioetike.

Dr. Harvey Risch, profesor epidemiológie na Yale School of Public Health, predložil varovanie amerického Úradu pre potraviny a liečivá pred používaním hydroxychlorochínu a chlorochínu na liečbu COVID-19 mimo nemocničného prostredia alebo klinického skúšania. riziko problémov so srdcovým rytmom. Uvádzajú však, že je to založené na informáciách zo štúdie u hospitalizovaných pacientov. Risch uvádza:

„Ako vieme z dvoch rokov, čo sa s COVID-om zaoberáme, je to úplne iná choroba, liečená inými liekmi,  v nemocnici. Ambulantná choroba je podobná chrípke. Nemocničná choroba je … zápal pľúc.

A tak skutočnosť, že FDA zakladá odporúčania a varovania na nemocničných chorobách, čo je úplne iná choroba ako ambulantná choroba, je podvod. Táto webová stránka existuje dodnes a predstavuje čistý podvod.“

Včasná liečba je kritická, ale umlčaná

Dr. Ryan Cole, generálny riaditeľ a lekársky riaditeľ laboratória Cole Diagnostics, použil príklad obézneho pacienta, s ktorým hovoril a ktorý mal COVID-19. Povedal mu, aby šiel do lekárne namiesto pohotovosti a predpísal mu lieky, „ktoré nebudú menované“.

Len o šesť hodín neskôr bola jeho bolesť pľúc výrazne lepšia. Nasledujúce ráno sa jeho saturácia kyslíkom zlepšila z 86 % na 98 %. Pacient, ako potom prezradil, je jeho brat, ktorý už dnes nemusí byť nažive, ak by Coleovi neposkytol včasnú liečbu – liečbu, ktorú väčšina amerických lekárov a nemocníc dodnes ignoruje.

Newyorský pulmonológ Dr. Pierre Kory, neospravedlňujúci sa šampión medicíny založenej na dôkazoch, tiež upozornil na korupciu, ktorá prebieha počas pandémie: 7

„Ak sa pozriete na tieto nespočetné neúspešné politiky, existuje len jeden spôsob, ako im porozumieť. Doslova ich píšu farmaceutické firmy. Takmer každá politika slúži záujmom farmaceutických spoločností. Ak sa však pozriete mimo Spojených štátov a pozriete sa po svete, zaznamenali ste množstvo úspechov.“

Kory poznamenáva, že existuje viacero zlúčenín, ktoré boli úspešne použité na začiatku liečby COVID-19, a takmer všetky z nich sú prepracované alebo generické. “Ako jeden zo svetových odborníkov na ivermektín mi dovoľte hovoriť o niektorých programoch, ktoré používajú ivermektín,” povedal.

Zatiaľ čo v USA bol ivermektín zameraný ako prostriedok na odčervenie koní, ktorý používajú iba „neznalí“ alebo „anti-vaxxeri,“ hovorí Kory, „preukázalo sa, že tento liek doslova vyriešil pandémiu v mnohých regiónoch po celom svete.“

Dr. Richard Urso, oftalmológ v Houstone a člen Americkej Frontline Doctors, vysvetlil, že situácia sa natoľko zhoršila, že včasná liečba bola odmietnutá, že aj keď je oftalmológ, liečil viac ako 1 600 pacientov na COVID-19, pretože „ chradli doma“ bez liečby zápalu, dýchacích ťažkostí a zrážania krvi, ktoré zažívali.

Lekárov predpisujúcich ivermektín systém prepúšťal z práce

„Je to absolútne absurdné a nechcel som to dopustiť,“ povedal, aj keď bolo všeobecne známe, že tí, ktorí na tento účel predpisovali ivermektín a iné lieky, boli prepustení. Dr. Mary Talley Bowdenová, špecialistka na ušné, nosné a krčné (ORL) z Houstonu, podobne liečila pacientov na COVID-19 po tom, čo to lekári primárnej starostlivosti odmietli.

Odhadla, že pomocou protokolov, ako je ivermektín, vysoké dávky IV steroidov a vitamín C, udržala viac ako 2 000 ľudí mimo nemocnice. Zaplietla sa do prípadu so zástupcom šerifa, ktorý bol hospitalizovaný pre COVID-19. Jeho manželka jej zo zúfalstva zavolala, pretože mu nemocnica neposkytla správnu liečbu.

Zažalovala nemocnicu, Bowdenová svedčila, a vyhrali, ale nemocnica jej odmietla poskytnúť privilégiá na liečbu pacienta tam, aj keď hovorí: „Mám bezchybný záznam. Bola som nahnevaná,” ​​pokračovala. “Vtedy sa to pre mňa všetko zmenilo.” Teraz má len jednu nemocnicu, kde sa domnieva, že môže posielať pacientov s COVID-19, aby sa liečili správne.

Bowdenová nedávno podala žalobu na Houston Methodist Hospital, ktorá bola jednou z prvých v USA, ktorá svojim pracovníkom nariadila očkovanie COVID-19. Hľadá finančné záznamy nemocnice kvôli obavám, že generujú príjmy z injekcií COVID-19, ktoré sú povinné.

Dr. Harpal Mangat v Marylande podobne úspešne vyliečil viac ako 1 000 pacientov s COVID-19 pomocou vysokých dávok IV steroidov a iných možností a uviedol, že zažil rovnaký odpor a odpor lekárskej komunity ako Bowden.

Zdravotná politika nespravodlivo poškodzuje deti

Dr. Robert Malone, vynálezca technológie základnej platformy vakcín mRNA a DNA, 1vyjadril obavy z účinkov pandemickej reakcie na deti, pričom uviedol, že verejné politiky majú obzvlášť silný nepriaznivý vplyv na mladých ľudí. Mandáty na injekciu COVID-19 pre deti označil za „úplne neopodstatnené“.

Dr. Jay Bhattacharya, profesor na lekárskej fakulte Stanfordskej univerzity a lekár, epidemiológ, ekonóm v oblasti zdravia a odborník na politiku verejného zdravia so zameraním na infekčné choroby a zraniteľné skupiny obyvateľstva, ako aj spoluzakladateľ Veľkej Barringtonovej deklarácie uvádza, že naša spoločnosť by mohla fungovať v oveľa zdravším spôsobom, ako tomu bolo za posledné dva roky, ak investujeme do výskumu, aby sme naďalej zlepšovali liečbu a sprístupnili liečbu všade, vrátane tých najzraniteľnejších.

Prioritou musí byť aj ochrana tých, ktorí sú najviac ohrození, ako sú starší ľudia. Podľa Bhattacharyu:

„Stratégie, ktorými sme sa riadili – v podstate ignorovaním možnosti včasnej liečby, nezameriavaním nášho úsilia na ochranu zraniteľných skupín obyvateľstva a čo je najhoršie, tieto obmedzenia ľudského správania, na ľudské spojenie – spôsobili obrovské škody, a to je ďaleko. V minulosti sme tieto zásady zastavili a namiesto toho sme sa riadili alternatívnym plánom.“

Johnson potom poznamenáva, že e-maily medzi Dr. Francisom Collinsom, riaditeľom amerického Národného inštitútu zdravia, a Dr. Anthonym Faucim, riaditeľom amerického Národného inštitútu pre alergie a infekčné choroby, teraz ukazujú, že v hre bolo spoločné úsilie s cieľom zničiť reputáciu dr. Bhattacharyu a jeho spoluautorov Veľkej Barringtonskej deklarácie, ktorá vyzývala na „sústredenú ochranu“ starších ľudí a ľudí v opatrovateľských domovoch a nemocniciach, pričom umožnila, aby podniky a školy zostali počas pandémie otvorené.

„Teraz sa opýtam počúvajúceho publika,“ povedal Johnson, „znie to [Bhattacharya] ako šialený jedinec? Znie mi to ako vysokokvalifikovaný, veľmi rozumný človek.“

„Pandémia neočkovaných“ je lož

Ľudia s prirodzenou imunitou sú naďalej diskriminovaní a stále sa od nich očakáva, že dostanú dvojité alebo trojité pichnutie, aby splnili očkovanie. Pokračujúce odopieranie prirodzenej imunity voči COVID-19 je bezprecedentné a podporuje falošnú predstavu, že ide o „pandémiu neočkovaných“. Cole povedal:

Tento falošný konštrukt od našich federálnych agentúr, že ide o pandémiu, ktorú šíria neočkovaní, je patofyziologická lož. Zaočkovaní nosia veľké množstvo vírusu v nose, slzách, ústach, pretože [vakcínal] neneutralizuje v tom mieste tela, kam vírus prichádza… to je dôvod, prečo sú mandáty teraz úplne diskutabilné, irelevantné a von oknom a musíte odísť do celého sveta, ako to už urobila väčšina sveta.

Medzitým sú aj príkazy na masky zbytočné. Urso poukázal na to, že existuje „nula randomizovaných kontrolovaných štúdií, ktoré ukazujú, že masky zastavujú šírenie respiračných chorôb, a to vrátane N-95“.

Ďalšou smutnou realitou je, že je ťažké nájsť lekárov ochotných liečiť COVID-19 v ranom štádiu, ako aj lekárne ochotné plniť off-label recepty na lacné generické lieky, ktoré preukázateľne úspešne liečia, aj keď sa lieky bežne používajú na účely mimo označenia.

Pol milióna pacientov bez jedinej šťažnosti

Cole povedal, že prišiel o jednu tretinu svojho podnikania, pretože mu odišli poistné zmluvy za „neprofesionálne správanie“ pri užívaní „nebezpečných“ drog, ako je ivermektín.

„Moji pacienti nemali žiadne nežiaduce reakcie. Počas svojej kariéry som ošetril 500 000 pacientov. Nemal som na seba ani jednu jedinú sťažnosť. Mám štyri sťažnosti proti licenciám v štyroch rôznych štátoch za záchranu životov. Takže „nežiaduca reakcia“ týchto liekov je napadnutá ako dobrý lekár.“

Členom panelu bol aj Dr. Peter McCullough, internista, kardiológ, epidemiológ a bývalý riadny profesor medicíny na Texas A&M College of Medicine v Dallase s magisterským titulom v odbore verejné zdravotníctvo.

Publikoval výskum, ktorý ukazuje, že „zlaté okno“ na liečbu COVID-19 je počas prvých 72 hodín a tých pár pacientov, ktorých stratil, začalo liečbu neskôr v priebehu choroby. “Určujúce faktory hospitalizácie a smrti sú nedostatok včasnej liečby.”

Poukázal tiež na to, že Americké centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb a FDA sú menovanými sponzormi injekčného programu. „Ak sa Amerika môže niečo naučiť, nikdy by sme nemali mať FDA a CDC sponzormi verejného programu pri správe produktu. Bola to obrovská a kolosálna chyba.”

Potrebovali sme samostatnú externú monitorovaciu komisiu pre bezpečnosť údajov a výbor pre etiku človeka, ktorý by dohliadal na program. McCullough je presvedčený, že ak by boli zavedené správne bezpečnostné rady, program bodnutia COVID-19 by bol vo februári 2021 ukončený na základe bezpečnosti a rizika smrti.

Zranenia spôsobené streľbou COVID-19 sa ignorujú

Ďalšími červenými vlajkami sú pokračujúce popieranie zranení spôsobených očkovaním COVID-19 vrátane úmrtí na myokarditídu. Johnson opísal prípad žiačky deviateho ročníka z Vietnamu, ktorá zomrela v januári 2022 po tom, čo dostala druhú injekciu COVID-19. Po prvej dávke mala závraty a ťažkosti s dýchaním, no zdravotníci jej povedali, aby si aj tak dala druhý.

Do 20 minút mala ťažkosti s dýchaním a záchvaty, previezli ju do nemocnice, no zastavilo sa jej srdce a zomrela. “Myslím, že to nie je dôkaz, že smrť by mohla súvisieť s [dávkou],” povedal Johnson, “ale určite ma to znepokojovalo viac, ako to znepokojovalo Dr. Fauci… Dr. Collins… Toto je realita, ktorú naši ignorujú.” federálnych zdravotníckych úradníkov… prostredníctvom starších médií.”

Iní svedčili o svojich vlastných zraneniach spôsobených vakcináciou a ich neschopnosti nájsť lekársku starostlivosť v dôsledku toho – lekári ich odmietajú vidieť kvôli zraneniam spôsobeným injekciou zo strachu, že budú označení ako anti-vaxxeri alebo prídu o licenciu, ak to uznajú, že ijkekcie spôsobujú škodu a medzi tými, ktorí sú videní, sú ich zranenia často označené ako ďalšie podmienky na zabezpečenie úhrady zo strany poisťovne.

Okrúhly stôl slúži celkovo ako „druhý názor“, ktorý Američania potrebujú, aby reagovali na pandémiu a dostali odpovede na otázky od skutočných odborníkov, ktorí nemajú na výsledku žiaden záujem – okrem záchrany životov – a väčšina z nich zaplatila. cena profesionálne za vyjadrenie sa.

Johnson vyzval divákov, aby sa o tieto informácie podelili so svojimi priateľmi a rodinou, pričom poznamenal: „Sú to vysokokvalifikovaní jednotlivci. Hovoria zo skúsenosti. Tento problém musíme vyriešiť. Nemôžeme to nechať pokračovať. Nemôžeme dovoliť, aby sa to v budúcnosti zopakovalo.”

Falošní kontrolóri faktov už zverejnili svoje vyvrátenia, aby odhalili reláciu, ale poznanie je skutočne sila a nakoniec pravda zvíťazí.

-red2-

SKSPRAVY

Zdroj:  SKspravy.sk https://skspravy.sk/svet/excelentni-experti-otvorenie-o-tom-ze-covid-sa-da-liecit-lacno-rychlo-a-vcas-z-okruhleho-stola-senatora-rona-johnsona/  © SKSPRAVY Všetky práva vyhradené Člen skupiny BossMedia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prevádzkovateľ InovationSK s.r.o., kontakt info@bossmedia.sk, telefón: 0903218367. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. View more
Cookies settings
Súhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kto sme

Navrhovaný text: Adresa našej webovej stránky je: https://www.aktuality24.sk.

Komentáre

Navrhovaný text: Keď návštevníci webu zanechavajú na stránke komentáre, zbierame údaje, ktoré sú zobrazené vo formulári komentára a taktiež IP adresu používateľov a user-agent prehliadača z dôvodu ochrany proti spamu. Anonymizovaný reťazec vytvorený z vašej e-mailovej adresy (nazývaný aj hash) môže byť poskytnutý službe Gravatar pre overenie, či ju používate. Zásady ochrany osobných údajov služby Gravatar nájdete na: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vášho komentára bude vaša profilová fotografia verejne zobrazená spolu s obsahom vášho komentára.

Multimédiá

Navrhovaný text: Pri nahrávaní obrázkov na webovú stránku by ste sa mali vyhnúť nahrávaniu obrázkov s EXIF GPS údajmi o polohe. Návštevníci webu môžu stiahnuť a zobraziť akékoľvek údaje o polohe z obrázkov.

Súbory cookies

Navrhovaný text: Ak pridáte komentár na našej stránke, môžete súhlasiť s uložením vášho mena, e-mailovej adresy a webovej stránky do súborov cookies. Je to pre vaše pohodlie, aby ste nemuseli opätovne vypĺňať vaše údaje znovu pri pridávaní ďalšieho komentára. Tieto súbory cookies sú platné jeden rok. Ak navštívite našu stránku prihlásenia, uložíme dočasné súbory cookies na určenie toho, či váš prehliadač akceptuje súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a sú odstránené pri zatvorení prehliadača. Pri prihlásení nastavíme niekoľko súborov cookies, aby sme uložili vaše prihlasovacie údaje a nastavenia zobrazenia. Prihlasovacie cookies sú platné dva dni a nastavenia zobrazenia jeden rok. Ak zvolíte možnosť "zapamätať", vaše prihlásenie bude platné dva týždne. Pri odhlásení sa z vášho účtu sú súbory cookies odstránené. Pri úprave alebo publikovaní článku budú vo vašom prehliadači uložené dodatočné súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a odkazujú iba na ID článku, ktorý ste upravovali. Súbory sú platné 1 deň.

Vložený obsah z iných webových stránok

Navrhovaný text: Články na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku. Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať treťo-stranné sledovanie a monitorovať vašu interakciu s vloženým obsahom, včetne sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste prihlásený.

S kým zdieľame vaše údaje

Navrhovaný text: Ak požadujete obnovenie hesla, vaša adresa IP bude uvedená v e-maile na obnovenie hesla.

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Navrhovaný text: Pri pridávaní komentára, komentár a jeho metaúdaje sú uchovávané oddelene. Vďaka tomu vieme automaticky rozpoznať a schváliť akékoľvek súvisiace komentáre bez toho, aby museli byť podržané na moderáciu. Pre používateľov, ktorí sa zaregistrujú na našich webových stránkach (ak takí existujú), ukladáme aj osobné údaje, ktoré poskytujú, do ich užívateľského profilu. Všetci používatelia môžu kedykoľvek zobraziť, upraviť alebo odstrániť svoje osobné údaje (okrem zmeny používateľského). Správcovia webových stránok tiež môžu zobraziť a upraviť tieto informácie.

Aké práva máte nad svojimi údajmi

Navrhovaný text: Ak na tejto webovej stránke máte účet, alebo ste tu pridali komentár, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, včetne údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

Kam posielame vaše údaje

Navrhovaný text: Komentáre návštevníkov môžu byť kontrolované prostredníctvom automatizovanej služby na detekciu spamu.
Save settings
Cookies settings