Milan Mazurek (REPUBLIKA): Začína tretia vlna pandémie! Je len jedna cesta ako z toho von!

PREPADLI SME KOLEKTÍVNEMU ŠIALENSTVU, Z KTORÉHO VEDIE LEN JEDNA CESTA VON!

  „ Máme to tu! Médiá konečne oznámili, že aj na Slovensku sa začala tretia vlna pandémie. Kolotoč hrôzy a strachu, prítomného na každom rohu sa roztáča naplno!

Vari sa len nechceš báť a prežiť svoj život v beznádeji z už-už prichádzajúcej bolestivej smrti na pľúcnej ventilácii? Ty dezolát! Ty konšpirátor!

My osvietení ťa predsa donútime báť sa. Tŕpnuť strachom a čakať každý deň na smrť z korony, ktorá číha za rohom! Od rána do večera do teba budeme z každej svetovej strany pumpovať strach a podvedome ti do mysle vtĺkať, že svoju slobodu musíš vymeniť za pocit bezpečia, ktorý ti my spásonosne prinášame!

Vôbec nevadí, že tvoj štát a domov sa zmení na veľký koncentračný tábor. Že budeš potrebovať povolenku na každú bežnú súčasť života. Že sa nedostaneš ani do potravín, ak sa každý polrok nezaočkuješ alebo každé dva dni neotestuješ. Hlavne však, že budeš v bezpečí a vďaka nášmu osvieteniu nezomrieš na koronu! Alebo nie?

Priatelia, mraky totality sa nad nami rozprestierajú zo všetkých strán a my si konečne musíme pripustiť, že:

  O VÍRUS TU UŽ DÁVNO NEJDE! 

Žiť život v absolútnom bezpečí je jednoducho nemožné. Každý náš deň je plný ohrozenia a rizík, ktoré sú tak samozrejmé, ako ranný východ slnka. Môže nám v byte vybuchnúť plyn, môžeme sa utopiť vo vani, môžeme havarovať, môže nás chytiť infarkt, alebo sa pod nami môže zrútiť most… Ohrození je okolo nás nekonečne veľa, sú skrátka všadeprítomné. Kvôli tomu však neprestávame byť ľuďmi a nezabúdame žiť!

  Prečo však pri akejsi delte, ktorá vraj zabije 0,1% nakazených opäť podliehame živočíšnemu strachu a sme pripravení stať sa otrokmi vo vlastnej zemi? Dovolíme médiám opäť rozšíriť psychózu s ďaleko nebezpečnejšími dôsledkami na spoločnosť, než vírus samotný?!

Na chvíľu sa zastavme a zamyslime nad tým, aké veľké je kolektívne šialenstvo, ktorému čelíme. Dovolili sme totiž ľuďom, ktorí pred rokom tvrdili, že je to takmer chrípka a netreba nám žiadne vakcíny, aby následne otočili vo svojich názoroch o 180° a riadili tzv. protiepidemické pravidlá celého štátu, pričom vakcínu postavili do roviny uctievaného egyptského božstva a nezaočkovaných sa za každú cenu snažia vyčleniť zo spoločnosti, pomaly ako bioteroristov.

Dovolili sme bláznom zdevastovať v kolektívnom šialenstve celý národ. V núdzovom stave, z lockdownu do lockdownu, meniť Ústavu a dávať vláde a úradníkom absolútne kompetencie, zhodné s totalitnými režimami minulosti.

Dovolili sme im:
  zbaviť nás ľudských práv,
  zdevastovať vzdelanie a psychické zdravie detí,
  zlikvidovať tisíce prevádzok a pracovných miest,
  umožniť cudzím bankám hotové el dorado,
  zabezpečiť historický prepad hospodárstva,
  zadlžiť nás na celú jednu generáciu,
  zabiť tisíce ľudí, ktorí nedostali zdravotnú starostlivosť.

Pri tom všetkom sme však dosahovali v číslach úmrtnosti svetové rekordy. Skončili sme na tom horšie ako Brazília alebo Švédsko, či Bielorusko, ktoré nemali takmer žiadne opatrenia a dopady na ich ekonomiku boli ďaleko menšie! Štáty, ktoré žili ďalej normálne, zachránili viac ľudí, než my uprostred kolektívneho, lockdownového šialenstva⁉️

Politici a médiá však po zistení týchto skutočností so šialenstvom neprestali, naopak. Strach zo všadeprítomnej smrti sa ukázal ako najlepší prostriedok totality a kontroly a navyše sa na ňom dá dobre zarobiť. Národ, rozhádaný do krvi a rozdelený na antagonistické celky, je ten najlepší pre mocichtivých oportunistov. Vždy je ľahké ľudí rozhádať, no ťažké spojiť pre väčšie dobro.

   Dnes sme už zabudli na legendárne odporúčania rúško-odstup-ruky, ktoré sa pre mnohých zmenili na náboženstvo, a ktoré sa ukázali ako bezcenný vtip, keď sa hlavní protagonisti nosenia rúšok, pomaly aj doma na záhrade, sami nakazili a neveriacky sa pýtali, ako je niečo také vôbec možné. Ako k tomu mohlo dôjsť, veď predsa dodržiavali všetky vládne opatrenia?! Takéto “hviezdy” sedia aj v parlamente a vo vláde.

Keď sme tvrdili, že pred vírusom sa nedá uniknúť a zrejme si ním prejde každý, preto je dôležité zabezpečiť zlepšenie zdravotného stavu národa a dostupných preventívnych liekov, tak nám nadávali do vrahov. Dnes už málokto z nás pozná niekoho, kto si príznakmi korony neprešiel.   Navyše sám minister zdravotníctva nám odkazuje, že s deltou príde do kontaktu každý.

Odhliadnuc od všetkej vykonanej škody, dnes čelíme tomu najhoršiemu. Predfinálnemu štádiu Orwellovskej totality.‼️

Predstavte si, že máte v meste stavebnú spoločnosť, ktorá postaví niekoľko bytových domov. Pri ich stavbe však dôjde k vážnym konštrukčným nedostatkom a pochybeniam, o ktorých sa spoločnosť dozvie, no ich odstránenie by stálo obrovské náklady. Preto sa radšej vyberie cestou úplatkov pre úradníkov a s plným vedomím takéto bytové domy predá nič netušiacim rodinám. Jeden z týchto bytových domov sa následne o pár rokov zrúti, pričom zabije a zraní desiatky ľudí. Vyšetrovanie ukáže príčinu a o odporných praktikách spoločnosti sa dozvie celý národ. Spoločnosť vyviazne s pokutou. Následne sa však štát rozhodne využiť služby tejto firmy pri budovaní desiatok bytových domov po celom Slovensku. Staviteľ poučený zlými skúsenosťami si preto do zmluvy so štátom zakotví, že nepreberá zodpovednosť za možné konštrukčné nedostatky.

Šli by ste do takejto bytovky bývať? Kúpili by ste si v nej byt? Dobre sa nad tým zamyslite!‼️

 Spoločnosť Pfizer dostala v roku 2009 rekordnú pokutu a rozkaz na odškodnenie pacientov od vládnych úradov v USA, vo výške 2,3 miliardy dolárov.

Táto pokuta jej bola udelená za podplácanie dôležitých lekárov a organizácií, s cieľom predpisovať pacientom nebezpečné lieky, ktorých klinické štúdie mali za týmto účelom pozmeňovať či zatajovať a pacient tak nemal byť upovedomený o skutočnosti, že mu pri požití daného lieku môžu hroziť vážne nežiadúce účinky, s potenciálom poškodenia zdravia alebo smrti.‼️

Spoločnosť Johnson & Johnson dostala v roku 2013 2,2 miliardovú pokutu za rovnaký zločin. ‼️

Spoločnosť Astrazeneca dostala v roku 2010 pokutu 520 miliónov, taktiež za podobný zločin.

Vzhľadom na vysoké náklady pri vývoji liekov, nechceli tieto spoločnosti prerobiť, a preto s plným vedomím uplácali, aby sa nebezpečné lieky dostávali na trh a do tiel pacientov. Vedome tak poškodzovali a zabíjali ľudí, len pre zisk a ukázali tak, nakoľko si cenia hodnotu ľudského života‼️

 Vývoj vakcíny sa z pohľadu akciových trhov zmenil na preteky. Niektoré spoločnosti dokázali znásobiť svoje hodnoty na trhoch, už pri malej pozitívnej zmienke v médiách o pokrokoch pri vývoji vakcín. Veľký prepad v jednom období zaznamenala Astrazeneca, po správach o smrti pacientov počas klinickej štúdie ich vakcíny. Akú rovnicu teda nastavili akciové trhy v pretekoch o “naše zdravie”?

Vynájdi vakcínu + nedovoľ preniknúť do médií akékoľvek negatívne informácie o jej bezpečnosti = zarobíš desiatky miliárd 

Tieto spoločnosti boli motivované všetkým čo mali, aby vakcíny dostali na trh a ututlali možné negatíva. Vyrobiť nebezpečnú vakcínu mohlo znamenať aj krach. Preto zákonite musel zvíťaziť pud sebazáchovy a toľko príznačná bezcharakternosť a žiadna z týchto spoločností skrátka “nemohla” vyrobiť nebezpečnú vakcínu.‼️

Aby tieto vakcíny vôbec mohli byť uvedené na trh, musela sa meniť legislatíva v EÚ parlamente a Európska lieková agentúra im udelila podmienečnú registráciu, s vedomím že klinické štúdie stále prebiehajú. To ani nemohol byť problém, keďže väčšina rozpočtu tejto agentúry pochádza z príspevkov farmaceutických spoločností, teda výrobcov vakcín.  O zrejmom konflikte záujmov ale médiá písať nebudú. ️ Vakcinačné náboženstvo hrá prvú ligu.

 Toto teda stačilo a hor sa do očkovania celých národov!

  Spomeňte si na stavebnú firmu, ktorá s plným vedomím zabila a zranila desiatky ľudí. Dnes vám teda predáva byt. V kúpnej zmluve uvádza, že statika nemusí byť v poriadku, ale vzhľadom na krátkosť stavebného procesu, za možné dôsledky nepreberá zodpovednosť. Priam jedinečná investícia! Alebo nie?

Tieto farmaceutické giganty, ktoré vzhľadom na ich predchádzajúce zločiny môžeme pokojne považovať za zločinecké organizácie, si prezieravo do zmlúv pri predaji vakcín zakotvili aj odmietnutie zodpovednosti za ich možné negatívne účinky. Zrejme poučení z minulosti.

V atmosfére kolektívneho šialenstva však toto všetko vláde, médiám alebo prorežimným “vedeckým kapacitám” neprekáža.   Napichajte to do ľudí povinne! Kričia psychopati zo všetkých strán! Zodpovednosť za svoje zdravie a životy predsa budú niesť len ľudia samotní.

Vždy sa nájde dostatočné množstvo hlupákov a skorumpovancov, ktorí vás presvedčia, že vakcína je bezpečná, aj keď to nevedia a označia vás za extrémistu, či dezoláta, napriek tomu že vaše argumenty pre odmietnutie očkovania stoja na žulových základoch logiky.

Medzičasom vysvitlo niekoľko zásadných správ, ktoré rúcajú vakcinačné náboženstvo od základov a ukazujú, že vírusu sa skrátka nezbavíme a musíme sa s ním naučiť žiť:
  Vírus neustále mutuje a vakcíny nie sú vôbec dostatočne účinné proti novým variáciám,
  Najzaočkovanejší štát na svete Izrael hlási rekordné nárasty nakazených a už aj USA ho zaradili do kategórie nebezpečných krajín pre cestovanie,
  V Izraelských nemocniciach je takmer 60 % pacientov s koronou plne zaočkovaných (vakcíny zrejme nefungujú proti novým variáciám),
  Izrael hlási rekordné počty výskytu zápalu srdcového svalu u mladých ľudí, do ktorých povinne napichali vakcínu Pfizer. Zrodila sa tak časovaná bomba,
  Mediálna propaganda intenzívne zamlčiava informácie o negatívnych dôsledkoch očkovania a extrémne zveličuje každú správu o novo nakazených,

Otvorene sa hovorí o skutočnosti, že imunita po očkovaní je dočasná a ľudí čaká očkovanie pomaly každý polrok. Teda 4 ihly do roka ako nový štandard, podľa prorokov vakcinačného náboženstva.

Aké možnosti teda voči šialenstvu, ktoré sa okolo nás rozohralo vlastne máme? Čo treba urobiť? Kadiaľ vedie cesta von:

1. Prestať sa báť a podliehať mediálnej hystérii. Bez tohto kroku sa človek nedokáže pohnúť ďalej. Je príliš veľa dôvodov na to, presvedčiť sa, že hystéria okolo súčasného diania nie je racionálnou reakciou. Dokiaľ budeme žiť v strachu, nikdy sa nebudeme vedieť ani cítiť slobodnými. Reálna túžba po slobode a vôľa k činom, z nej vyplývajúcich, potom nemôže existovať.

2. Pracovať za každých okolností a v rámci svojich možností na svojom zdraví. Šport, vitamíny, zdravá strava a pracovať na eliminácii nezdravých zlozvykov.

3. Nebáť sa a hovoriť s ľuďmi okolo seba. Pýtať sa v rámci racionálnych argumentov, ktoré píšem aj v tejto úvahe a snažiť sa vo svojom okolí otvárať oči. Nenadávať nikomu za iný názor. Pripraviť si pevnú dávku trpezlivosti a snažiť sa o dobrú vec.

4. Zásadné odmietanie a ignorácia všetkých firiem, podnikov alebo výrobcov, participujúcich na tejto totalite. Firiem, ktoré vyžadujú od zamestnancov očkovanie, prevádzok, do ktorých vás nepustia nezaočkovaných. Vytvoríme tak ekonomický tlak aj na ich majiteľov, aby sa pridali k hlasným protestom v túžbe po slobode a prežití. Osobne ma nesmierne mrzí, že táto chorá vládna politika môže spôsobiť zásadný výpadok príjmov množstva podnikov, no nezaočkovaní nesmú byť nútení do testovania každých 48 hodín! Na stranu slobody sa musí postaviť každý rozumný človek.

5. Zúčastňovať sa a podporovať všetky protestné aktivity. Protesty, blokády, prípadne pracovné štrajky. Byť aktívnym občanom, ktorý slušne a razantne bojuje za svoju slobodu. V mene vyššieho cieľa nehľadieť na dielčie politické ciele, ale sústrediť sa na ten najhlavnejší. Na záchranu našej slobody.

Nikoho do nijakej aktivity nenútim, len píšem o tom, čo ako občania musíme podniknúť, ak si prajeme ochrániť svoju slobodu. Tak ako si všetci rozumní ľudia prajeme zachovať očkovanie ako dobrovoľnú možnosť pre tých, ktorí to podstúpiť chcú, bez diskriminácie neočkovaných. Chápem obrovské finančné tlaky na rodinu a zúfalú situáciu, v ktorej sa mnohí ocitli. Každý musí konať v rámci svojich možností a aj maličký krok spočívajúci v tom, že otvoríme oči len jedinému človeku vo svojom okolí môže pomôcť k veľkej celospoločenskej zmene. Sú nás milióny, len musíme dať svoj hlas najavo.

Ak odmietame vakcínu, nekonáme nezodpovedne. Ak sa chceme o svojom zdraví rozhodovať sami a neveríme firmám, ktoré ich vyrobili, je to rozhodnutie ktoré musí vláda rešpektovať. Tak ako my rešpektujeme rozhodnutie opačné,” zverejnil dnes na svojej facebookovej stránke poslanec NR SR a podpredseda hnutia REPUBLIKA Milan Mazurek.

https://www.facebook.com/MilanMazurek.Republika/photos/a.209153166521585/1048674432569450

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prevádzkovateľ InovationSK s.r.o., kontakt info@bossmedia.sk, telefón: 0903218367. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. View more
Cookies settings
Súhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kto sme

Navrhovaný text: Adresa našej webovej stránky je: https://www.aktuality24.sk.

Komentáre

Navrhovaný text: Keď návštevníci webu zanechavajú na stránke komentáre, zbierame údaje, ktoré sú zobrazené vo formulári komentára a taktiež IP adresu používateľov a user-agent prehliadača z dôvodu ochrany proti spamu. Anonymizovaný reťazec vytvorený z vašej e-mailovej adresy (nazývaný aj hash) môže byť poskytnutý službe Gravatar pre overenie, či ju používate. Zásady ochrany osobných údajov služby Gravatar nájdete na: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vášho komentára bude vaša profilová fotografia verejne zobrazená spolu s obsahom vášho komentára.

Multimédiá

Navrhovaný text: Pri nahrávaní obrázkov na webovú stránku by ste sa mali vyhnúť nahrávaniu obrázkov s EXIF GPS údajmi o polohe. Návštevníci webu môžu stiahnuť a zobraziť akékoľvek údaje o polohe z obrázkov.

Súbory cookies

Navrhovaný text: Ak pridáte komentár na našej stránke, môžete súhlasiť s uložením vášho mena, e-mailovej adresy a webovej stránky do súborov cookies. Je to pre vaše pohodlie, aby ste nemuseli opätovne vypĺňať vaše údaje znovu pri pridávaní ďalšieho komentára. Tieto súbory cookies sú platné jeden rok. Ak navštívite našu stránku prihlásenia, uložíme dočasné súbory cookies na určenie toho, či váš prehliadač akceptuje súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a sú odstránené pri zatvorení prehliadača. Pri prihlásení nastavíme niekoľko súborov cookies, aby sme uložili vaše prihlasovacie údaje a nastavenia zobrazenia. Prihlasovacie cookies sú platné dva dni a nastavenia zobrazenia jeden rok. Ak zvolíte možnosť "zapamätať", vaše prihlásenie bude platné dva týždne. Pri odhlásení sa z vášho účtu sú súbory cookies odstránené. Pri úprave alebo publikovaní článku budú vo vašom prehliadači uložené dodatočné súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a odkazujú iba na ID článku, ktorý ste upravovali. Súbory sú platné 1 deň.

Vložený obsah z iných webových stránok

Navrhovaný text: Články na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku. Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať treťo-stranné sledovanie a monitorovať vašu interakciu s vloženým obsahom, včetne sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste prihlásený.

S kým zdieľame vaše údaje

Navrhovaný text: Ak požadujete obnovenie hesla, vaša adresa IP bude uvedená v e-maile na obnovenie hesla.

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Navrhovaný text: Pri pridávaní komentára, komentár a jeho metaúdaje sú uchovávané oddelene. Vďaka tomu vieme automaticky rozpoznať a schváliť akékoľvek súvisiace komentáre bez toho, aby museli byť podržané na moderáciu. Pre používateľov, ktorí sa zaregistrujú na našich webových stránkach (ak takí existujú), ukladáme aj osobné údaje, ktoré poskytujú, do ich užívateľského profilu. Všetci používatelia môžu kedykoľvek zobraziť, upraviť alebo odstrániť svoje osobné údaje (okrem zmeny používateľského). Správcovia webových stránok tiež môžu zobraziť a upraviť tieto informácie.

Aké práva máte nad svojimi údajmi

Navrhovaný text: Ak na tejto webovej stránke máte účet, alebo ste tu pridali komentár, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, včetne údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

Kam posielame vaše údaje

Navrhovaný text: Komentáre návštevníkov môžu byť kontrolované prostredníctvom automatizovanej služby na detekciu spamu.
Save settings
Cookies settings