Stephanie Seneff, Ph.D., vedúca výskumná vedkyňa z MIT Computer Science and Artificial Intelligence Laboratory, pre Fox News povedala, že očkovanie mladých ľudí proti COVID môže spôsobiť vážne neurodegeneratívne ochorenia, ako je Parkinsonova a Alzheimerova choroba.
Podávanie vakcín proti COVID mladým ľuďom pravdepodobne spôsobí „alarmujúci nárast niekoľkých hlavných neurodegeneratívnych ochorení,“ hovorí Stephanie Seneff, Ph.D pre Fox News.
Je pohoršujúce očkovať mladých ľudí proti COVID, pretože majú veľmi nízke riziko úmrtia na vírus
povedala Seneff, vedúca výskumná pracovníčka z MIT Computer Science and Artificial Intelligence Laboratory v Cambridge (Massachusetts).
“Keď sa pozriete na potenciálne škody spôsobené týmito vakcínami, jednoducho to nedáva zmysel,” povedala Seneffová. “A opakované boostery budú z dlhodobého hľadiska veľmi zničujúce.”
Seneff povedala Laure Ingraham z Fox News, že urobila „veľa výskumu“, aby jej pomohol pochopiť, ako môžu vakcíny proti COVID viesť k neurodegeneratívnym ochoreniam v neskoršom veku.
“Je to veľmi znepokojujúce,” povedala. Podľa Seneffovej výskumu :
„Vakcíny mRNA aj vakcíny s DNA vektormi môžu byť niekedy v budúcnosti cestou k ochromujúcej chorobe. Vďaka priónovému pôsobeniu spike proteínu pravdepodobne uvidíme alarmujúci nárast niekoľkých hlavných neurodegeneratívnych ochorení, vrátane Parkinsonovej choroby, CKD, ALS a Alzheimerovej choroby, a tieto ochorenia sa budú prejavovať so zvyšujúcou sa prevalenciou medzi mladou a mladšou populáciou.
Bohužiaľ, nebudeme vedieť, či vakcíny spôsobili tento nárast, pretože medzi očkovaním a diagnózou ochorenia bude zvyčajne dlhý časový odstup
Seneff povedala, že tento posledný bod je „veľmi vhodný pre výrobcov vakcín, ktorí majú obrovské zisky z nášho nešťastia – tak z predaja samotných vakcín, ako aj z veľkých nákladov na liečbu všetkých týchto oslabujúcich chorôb“.
-red1-