Psychopatickí politici: vzory „spoločnosti otrokov“

Ilustračné foto: Pixabay

Pokiaľ človek nedokáže pochopiť povahu a motiváciu tých, ktorí na neho útočia, nemôže prísť so stratégiou, ako ich prekonať. A práve teraz máme životnú potrebu prísť s takouto stratégiou, aby sme vrhli kľúč na prácu politického systému, ktorý má všade napísané „psychopat“.

Človek nemusí byť profesionálny psychológ alebo psychiater, aby rozpoznal symptómy zatvrdnutého politického psychopata. Sú viditeľné zakaždým, keď si človek pozrie „správy“ v bežných médiách. Po krátkom čase si uvedomíme, že „to, čo hovoria“ – a „to, čo robia“ sú veľmi často presne opačné, a že dvojitá reč je veľmi charakteristická pre obrátenie reality praktizované satanistami.

To je dôvod, prečo, keď zapnete televízor, aby ste si pozreli „správy“, to, čo vidíte, je „psychopatický priebeh dňa“. Skutočnosť, že nereagujete vypnutím prijímača, znamená, že stále nedokážete rozoznať pravdu od lži. Alebo v zriedkavých prípadoch, ktoré sledujete, aby ste študovali vzorce správania profesionálnych klamárov.

Tu je nedávny príklad toho, ako štát využíva svojich psychopatických dvojníkov, aby „urobil prácu“.

V zmluve, ktorú zamestnala poľská hierarchia na zavedenie nových elektromagnetických káblov do domácností ľudí, sa v preambule zmluvy (máj 2020) uvádza, že tieto káble sú potrebné na „zlepšenie komunikácií“ s cieľom bojovať proti šírenie Covid-19; a preto treba použiť zdravý rozum a nebrániť sa inštalácii týchto (nadzemných) káblov a zariadení, ktoré s nimi súvisia.

Keď sa človeku otvorí čeľusť nad úplnou drzosťou a absurdnosťou tohto tvrdenia, hlavou mu prebleskne myšlienka „používajú kódovaný jazyk (dvojité rozprávanie), aby nám povedali, že tieto káble sa kladú, aby pomohli šíreniu elektronických impulzov 5G spojených s choroby zhoršované kovovými prvkami skrytými v takzvaných vakcínach proti Covidu.“

Takýchto trikov je v súčasnosti veľa. Skutočnosť, že sú široko akceptovaní tými, ktorým majú „pomáhať“ – je spôsobené tým, že

väčšina spoločnosti funguje na princípe pasívneho otrockého vzťahu s politickými autoritami, ktoré riadia ich krajiny.

V rámci politického podvodu, ktorý obklopuje Great Reset/Green Deal WEF, nachádzame úplne zjavný prípad krádeže. Presnejšie povedané, krádež dlhodobej holistickej agendy raného ekologického hnutia pre biodiverzitné správcovstvo pôdy.

Vízia WEF spočíva v skreslení tejto vízie priateľskej k životnému prostrediu a premene z nej na globálny politický nástroj na presadzovanie fašistického, odvážneho nového sveta syntetických potravín, roboticky mechanizovaného poľnohospodárstva, „znovu divokých“ uzavretých súkromných lesov a „inteligentných miest“ poháňaných 5G pre ľudí bez práva. vidieckych obyvateľov a prebytočných farmárov.

Prekrútením skutočného ekologického prístupu k manažmentu pôdy do úplne skresleného a falošného vzhľadu bolo slovo „Zelený“ na 100 % unesené kabalou Nového svetového poriadku/Veľkého resetu. Vyskúšané a testované prístupy Real Green boli uzurpované v prospech programov priemyselnej a digitálnej mechanizácie na makro úrovni na dosiahnutie posvätného cieľa „nula uhlíka“. Ak by niekedy mohlo existovať niečo také ako nulový uhlík – nikto z nás by nemohol dýchať.

Ako sa robí únos?

V knihe „Politická ponerológia – veda o podstate zla“ autor, psychológ Andrew M Lobaczewski, hovorí o „technikách viazania kúziel“ psychopatov a o tom, ako sa nimi vydávané myšlienkové vzorce „zákerne udomácňujú v ľudských mysliach. ničí ich spôsob uvažovania a ich schopnosť využívať zdravý zdravý rozum.“

Ďalej uvádza:

Táto úloha sa ukázala ako zásadná, pretože ich aktivity ako fanatických vodcov alebo zaklínačov v rôznych ideológiách otvárajú dvere psychopatickým jednotlivcom a pohľad na svet, ktorý chcú vnútiť.

V prípade „zeleného hnutia“ sú vládni technokrati povzbudzovaní, aby začali pracovať so svojimi dobre vycvičenými technikami „viazania kúziel“ pri vytváraní centralizovanej zhora nadol protiľudskej „zelenej“ agendy, ktorá ohýba skutočnú zelenú ideológiu do jej precíznej podoby. Naopak, ale spôsobom, ktorý hypnotizuje svojich nasledovníkov, aby si mysleli, že to musí byť jednoducho „politicky regulované“ rozšírenie ich pôvodnej ideologickej príčiny.

Mnohí prví priekopníci skutočného zeleného myslenia urobili základnú chybu, keď považovali tento politizačný proces za nevyhnutnú súčasť toho, že sa „konečne prepracovali“ do mocenského domu politického status quo a do domény národných/medzinárodných tvorcov pravidiel.

Situáciu ešte zhoršila predstava lídrov mimovládnych organizácií poháňaných egom, že sa z nich stanú dôležité figúrky na národnej/svetovej scéne, keď ich vláda zahalí do svojho chladného objatia.

Objatie pytóna, ktorý rozdrví pravdu a znovu ju poskladá ako lož.

Trik: Falošná veda

Táto forma triku spočíva v tom, ako sa falošná veda za globálnym otepľovaním, nulovými emisiami uhlíka, zelenou dohodou a štvrtou priemyselnou revolúciou pretavila do zdanlivo autoritatívneho hlasu, ktorý tvrdí, že má patent na „jediný spôsob záchrany planéty“.

Takzvané „riešenia“ alternatívnej energie v oblasti globálneho otepľovania, ktoré sú pod hlavičkou „zelenej dohody“, napr. obrovské veterné farmy, hektáre solárnych panelov a obrovské priemyselné poľnohospodárske projekty, ktoré v súčasnosti zavádzajú psychotickí tvorcovia politických pravidiel – sú veľkým skreslením skutočné empirické riešenia v ľudskom meradle, ktoré navrhli bona fide eko-praktici a hlboko mysliaci farmári.

Tie sa zrodili z citlivosti na lokalizované schémy sebestačnosti, ktoré oslobodzujú ľudstvo od korporátnych gigantov ovládajúcich svoje neobmedzené finančné sily na rozdrvenie všetkého, čo zaváňa oživením ľudského rozumu a tvorivej predstavivosti.

Z benígnych nástrojov oslobodenia sa tieto pragmatické pracovné modely – pod dnešnými patologickými vodcami – premenili na tvrdé nástroje potláčania a dominujúcich foriem technofašizmu.

Zločinecká kabala, ktorá riadi a zavádza „veľký plán“, sú megalomanmi, ktorí nenávidia život, a ktorých psychologický stav naznačuje priamu príslušnosť k satanskej indoktrinácii. Satanista predsa požaduje zvrátenie všetkých hodnôt a udáva tón kurzu, ktorý naplánovali budovatelia politických impérií. Nie je náhoda, že Britská Dolná snemovňa má priamo vo svojich priestoroch Westminster dve slobodomurárske lóže.

Démoni obracajú/obrátia všetko, čoho sa dotknú. Psychopat používa rovnaký trik. A „politická“ odroda začala pracovať na prevrátení všetkých profesionálnych sfér spoločnosti. Takto sa vzdelávanie stáva indoktrináciou; lekárska profesia sa stáva pôvodcom choroby; právnická profesia presadzuje zásadnú nespravodlivosť; veda redukuje život na gén a náboženstvo sa stáva indoktrináciou receptúry proti životu, ktorá vedie k tomu, že bezduchý trans-človek nahradí duchovného človeka.

Rozšírená politická patokracia nezávisí od toho, že sa všetci politici stanú schizoidnými. Vyžaduje si to len to, aby niekoľko vedúcich figúrok s touto charakteristikou presadzovalo protiživotnú psychopatickú agendu ako súčasť schémy „straníckej lojality“. To zaisťuje dostatočný konformizmus, takže ostatní padnú do radu, „očarení“ podľudskými vibračnými vlnami, ktoré tieto kľúčové figúrky vytvárajú.

Aby sme „my ľudia“ prelomili toto kúzlo, musíme, aby sme v tieni nás samých rozpoznali existenciu stavu, ktorý je schopný premeniť naše prirodzené emócie na niečo chladné, ľahostajné a bez lásky.

To môže len priblížiť skutočný stav psychopata – ale dotykom tejto sféry môžeme začať chápať niečo o stave existencie, ktorý hrá v tomto čase kľúčovú úlohu, no zdá sa, že sa vzpiera nášmu chápaniu.

Inými slovami, môžeme „obrátiť“ psychológiu démona, ktorá dáva psychopatovi jeho temné schopnosti ničenia a schopnosť prostredníctvom takých profesií, ako je bankovníctvo a korporátne vedenie, zachytiť a udržať si kontrolu nad veľmi veľkým percentom svetovej populácie. .

Ich schopnosť to urobiť je z veľkej časti riadená neochotou skúmať temnejšie stránky nás samých a/alebo života samotného.

 

Politický psychopat prežije, pretože príliš málo „normálnych“ ľudí sa snaží vstúpiť na jeho územie a začať svietiť pochodňou tam, kde sa tma zdá byť najnepreniknuteľnejšia.

Ale akonáhle toto temné miesto prenikne, pocit nedobytnosti sa stratí. Arogancia je zlomená. Sila páchať zlo je neodvolateľne narušená.

Našou úlohou je rozpoznať, že – keď sú aktivované – naše Bohom dané sily sú oveľa silnejšie ako to skreslené pole energie zamerané na oklamanie ľudstva, aby lož považovalo za pravdu.

Ako tí, ktorí sú predurčení prevziať kormidlo planéty Zem, je úlohou osvetľovať démonov a zbaviť ich sily. Niet z toho úniku. Preto sme sem prišli v tomto čase.

Všetci, ktorí stále nedokážu rozoznať povahu zla a „umenie klamstva“, sa musia stať sebapsychológmi  a objaviť, odkiaľ pochádza táto schopnosť prekrúcať pravdu v jej opak. Len tak môže byť choroba napravená a svet vyvedený z tmy do svetla.

Démonické sily predstavujú našu neosvietenú stránku. Odmietnutie vedomia. Stav smrti nad stavom života. V tomto stave sú všetci démoni. Politický psychopat počíta s tým, že vy a ja zostaneme takí. Spolupáchatelia v potláčaní osvietenia.

Len čo zlomíme toto kúzlo, ich moc nad nami sa stratí – a my sme slobodní.

Julian Rose 

O autorovi: Julian Rose je prvým priekopníkom ekologického poľnohospodárstva v Spojenom kráľovstve, spisovateľ, medzinárodný aktivista, podnikateľ a holistický učiteľ. Julianova uznávaná kniha ‘Overcoming the Robotic Mind – Why Humanity Must Come Through’ sa tentoraz odporúča najmä na čítanie: pozri www.julianrose.info

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prevádzkovateľ InovationSK s.r.o., kontakt info@bossmedia.sk, telefón: 0903218367. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. View more
Cookies settings
Súhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kto sme

Navrhovaný text: Adresa našej webovej stránky je: https://www.aktuality24.sk.

Komentáre

Navrhovaný text: Keď návštevníci webu zanechavajú na stránke komentáre, zbierame údaje, ktoré sú zobrazené vo formulári komentára a taktiež IP adresu používateľov a user-agent prehliadača z dôvodu ochrany proti spamu. Anonymizovaný reťazec vytvorený z vašej e-mailovej adresy (nazývaný aj hash) môže byť poskytnutý službe Gravatar pre overenie, či ju používate. Zásady ochrany osobných údajov služby Gravatar nájdete na: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vášho komentára bude vaša profilová fotografia verejne zobrazená spolu s obsahom vášho komentára.

Multimédiá

Navrhovaný text: Pri nahrávaní obrázkov na webovú stránku by ste sa mali vyhnúť nahrávaniu obrázkov s EXIF GPS údajmi o polohe. Návštevníci webu môžu stiahnuť a zobraziť akékoľvek údaje o polohe z obrázkov.

Súbory cookies

Navrhovaný text: Ak pridáte komentár na našej stránke, môžete súhlasiť s uložením vášho mena, e-mailovej adresy a webovej stránky do súborov cookies. Je to pre vaše pohodlie, aby ste nemuseli opätovne vypĺňať vaše údaje znovu pri pridávaní ďalšieho komentára. Tieto súbory cookies sú platné jeden rok. Ak navštívite našu stránku prihlásenia, uložíme dočasné súbory cookies na určenie toho, či váš prehliadač akceptuje súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a sú odstránené pri zatvorení prehliadača. Pri prihlásení nastavíme niekoľko súborov cookies, aby sme uložili vaše prihlasovacie údaje a nastavenia zobrazenia. Prihlasovacie cookies sú platné dva dni a nastavenia zobrazenia jeden rok. Ak zvolíte možnosť "zapamätať", vaše prihlásenie bude platné dva týždne. Pri odhlásení sa z vášho účtu sú súbory cookies odstránené. Pri úprave alebo publikovaní článku budú vo vašom prehliadači uložené dodatočné súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a odkazujú iba na ID článku, ktorý ste upravovali. Súbory sú platné 1 deň.

Vložený obsah z iných webových stránok

Navrhovaný text: Články na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku. Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať treťo-stranné sledovanie a monitorovať vašu interakciu s vloženým obsahom, včetne sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste prihlásený.

S kým zdieľame vaše údaje

Navrhovaný text: Ak požadujete obnovenie hesla, vaša adresa IP bude uvedená v e-maile na obnovenie hesla.

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Navrhovaný text: Pri pridávaní komentára, komentár a jeho metaúdaje sú uchovávané oddelene. Vďaka tomu vieme automaticky rozpoznať a schváliť akékoľvek súvisiace komentáre bez toho, aby museli byť podržané na moderáciu. Pre používateľov, ktorí sa zaregistrujú na našich webových stránkach (ak takí existujú), ukladáme aj osobné údaje, ktoré poskytujú, do ich užívateľského profilu. Všetci používatelia môžu kedykoľvek zobraziť, upraviť alebo odstrániť svoje osobné údaje (okrem zmeny používateľského). Správcovia webových stránok tiež môžu zobraziť a upraviť tieto informácie.

Aké práva máte nad svojimi údajmi

Navrhovaný text: Ak na tejto webovej stránke máte účet, alebo ste tu pridali komentár, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, včetne údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

Kam posielame vaše údaje

Navrhovaný text: Komentáre návštevníkov môžu byť kontrolované prostredníctvom automatizovanej služby na detekciu spamu.
Save settings
Cookies settings