Výnimočný príbeh o tom, ako vlády potláčali účinnú liečbu COVID a zamerali sa na lekárov, ktorí ich predpisovali

Orgány verejného zdravotníctva vedeli o chlorochíne a iných liečebných postupoch na COVID-19 ešte predtým, ako došlo k COVID-19 – pretože na to prišli pre epidémiu SARS v roku 2003 a epidémiu MERS v roku 2012. Ale utíšili to.

V roku 2020 som zostavila  zoznam viac ako 50 spôsobov, ako  úrady a farmaceutické spoločnosti vo viacerých krajinách zastavili používanie chlorochínových liekov na COVID . Toto bola (a je) úžasná zbierka, široko čítaná a reprodukovaná na mnohých webových stránkach.

Keď si to prečítate, budete ohromení, keď zistíte, že všetky americké (a mnohé medzinárodné) agentúry verejného zdravia prijali mnoho rôznych opatrení, ktoré viedli k zvýšeniu počtu úmrtí a zničeniu na COVID a predĺžili pandémiu.

„Vyhýbanie sa droge od Trumpa“ slúžilo ako skvelý krycí príbeh. Užívanie hydroxychlorochínu na COVID sa rovnalo pitiu bielidla.

Ale tu je základ: Úrady vedeli všetko o chlorochíne a iných liečebných postupoch na COVID-19 ešte predtým, než došlo k COVID-19 – pretože na to prišli v súvislosti s  epidémiou SARS v roku 2003 a epidémiou MERS  v roku 2012   , obe spôsobené súvisiacimi koronavírusmi. Ale utíšili to.

Päť centier pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) Americkí vedci (zamestnaní vládou USA) spolu s tromi vedcami z kanadskej vlády v roku 2005 publikovali dokument , v ktorom sa uvádza, že chlorochín je účinný liek proti koronavírusom SARS. Európski vedci ukázali to isté v roku 2004.

V dokumente CDC sa dospelo k záveru: “…chlorochín má silné antivírusové účinky na infekciu SARS-COV… čo naznačuje profylaktickú aj terapeutickú výhodu.”

Chlorochín vyzeral veľmi sľubne na prevenciu aj liečbu prvého SARS. Koniec koncov, už mnoho desaťročí sa používa na prevenciu a liečbu malárie. (Brala som ho na prevenciu, neskôr na liečbu, pred 50 rokmi).

O deväť rokov neskôr, v roku 2014, vedci z Národného inštitútu pre alergie a infekčné choroby (NIAID) – agentúry vedenej Dr. Anthonym Tonym Faucim – zverejnili štúdiu , ktorá ukazuje to isté.

Štúdia NIAID navyše odhalila, že nielen chlorochín pôsobil in vitro proti koronavírusu MERS, ale desiatky existujúcich liekov, ktoré mohli byť testované na pacientoch hneď po vypuknutí pandémie, boli účinné aj proti koronavírusom SARS a MERS.

Zmena účelu klinicky vyvinutých liekov

Toto napísali autori NIAID:

„Zistili sme, že 66 zo skúmaných liekov bolo účinných pri inhibícii infekcie MERS-CoV alebo SARS-CoV in vitro a že 27 z týchto zlúčenín bolo účinných proti MERS-CoV aj SARS-CoV. Tieto údaje demonštrujú účinnosť skríningu schválených alebo klinicky vyvinutých liekov na identifikáciu potenciálnych terapeutických možností pre vznikajúce vírusové ochorenia a tiež poskytujú zrýchlený prístup na podporu off-label používania schválených terapeutík.

Len pre prípad, že by ste si mysleli, že tieto dokumenty boli náhodou, dve nepríbuzné skupiny európskych vedcov zistili v podstate to isté. Tento  európsky dokument z roku 2014  bol publikovaný súbežne s dokumentom NIAID.

Európsky dokument z roku 2004 som citovala inde a tieto citácie možno nájsť aj v knihe Roberta F. Kennedyho, Jr., „ The Real Tony Fauci “, z ktorej sa podľa Amazonu v súčasnosti predalo viac ako 800 000 výrlačkov. Prosím prečítajte si to.

Na druhej strane, ak hľadáte dezinformácie o COVID, odporúčam Fauciho vlastnú knihu „ Očakávajte neočakávané “.

Musím sa zopakovať, pretože tieto informácie sú také šokujúce a nechcem, aby ste ich premeškali: Naše vlády vedeli o možnostiach liečby COVID ešte predtým, ako sa objavili – ale namiesto toho, aby okamžite vyskúšali tieto už identifikované, bezpečné, lacné a dostupné lieky. a ponúkli včasnú liečbu, urobili všetko, čo bolo v ich silách, aby ľuďom zabránili v získavaní liekov na báze chlorochínu.

Prečítajte si môj dlhý  článok  o tejto supresii a dva články, ktoré som napísala  tu  a  tu,  o tom, ako boli pacientom podávané hraničné smrteľné dávky hydroxychlorochínu, aby liek vyvolal čierne oko.

Skontrolujte odkazy. Overte si, či je to, čo som práve napísala, správne. Ľudské bytosti naplánovali a vykonali tieto lekárske zločiny proti ľudskosti. Kto sú tí ľudia? čo robia teraz?

Toto sa musí vyšetriť a dosiahnuť spravodlivosť, aby sa predišlo tomu, aby sa takéto zločiny u pacientov opakovali.

“Prečo?” a “Ako je to možné?!!” vyžaduje, aby ľudia urobili obrovský skok, aby pochopili svet, v ktorom žijeme.

Mnoho ľudí nemá odvahu rozoberať svoj svetonázor a prebudovať ho v súlade s faktami, ktoré sa objavili za posledné dva roky.

Ale chystám sa predstaviť niekoľko ďalších faktov, ktoré, dúfam, dokážete asimilovať do svojho chápania sveta. Môže to vyžadovať tuhý nápoj alebo možno nejakú čokoládu.

Čokoľvek treba, čítajte ďalej. Môže to zachrániť život vám alebo niekomu inému.

Predaj ivermektínu prudko stúpa

Ivermektín nebol v štúdiách, ktoré som uviedla vyššie, identifikovaný ako potenciálne užitočný liek na koronavírus.

Niektorí ľudia však vedeli, že to bude pravdepodobne fungovať začiatkom roku 2020, pretože francúzska  spoločnosť MedinCell  , spolupracujúca s Monash University a podporovaná Billom Gatesom , vyvíjala injekčnú verziu (ktorá by sa dala patentovať).

MedinCell o tom vydal  tlačovú správu  6. apríla 2020 a  informačný dokument 23. apríla 2020.

Podľa  varovania  vydaného 10. apríla 2020 americkým Úradom pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) bol tento veterinárny liek krátkodobo spustený v USA, čo naznačuje, že niektorí ľudia vedeli, že by to mohla byť účinná liečba COVID a boli získavanie veterinárnych verzií.

Nebol však veľký rozruch a predaje sa v tom čase nerozbehli.

Tu je to, čo FDA povedal 10. apríla 2020:

„FDA sa obáva o zdravie spotrebiteľov, ktorí sa môžu samoliečiť užívaním produktov ivermektínov určených pre zvieratá, pretože si myslia, že môžu byť náhradou za ivermektín určený pre ľudí… Pomôžte nám chrániť verejné zdravie tým, že upozorníte FDA na každého, kto tvrdí, že má produkt na prevenciu alebo liečbu COVID-19 a na pomoc pri ochrane zdravia ľudí a zvierat nahlásením ktoréhokoľvek z týchto produktov.“

V decembri 2020, o celých osem mesiacov neskôr, senátor Ron Johnson (R-Wis.) usporiadal vypočutie v Senáte, ktoré bolo zamerané na prínos ivermektínu pre COVID. Špecialista na intenzívnu starostlivosť Dr. Pierre Kory, pôvodom Newyorčan, predniesol mimoriadne pútavý prejav .

Ľudia začali lieku venovať pozornosť. YouTube potom odstránil Koryho prejav – cenzuroval vypočutie v Senáte!

Myslím, že úrady sa spočiatku báli zopakovať rovnaké triky s ivermektínom, ktoré použili na potlačenie chlorochínových liekov. A pretože ivermektín má účinnosť v neskoršom štádiu ochorenia, ako aj na začiatku a nie je toxický pri niekoľkonásobku normálnej dávky, niektoré triky používané proti chlorochínu (podanie príliš neskoro v priebehu ochorenia alebo predávkovanie pacientom) jednoducho nebudú fungovať. pracovať s ivermektínom. Americké úrady mlčali.

Juhoafrická republika bola skúšobným balónom. Na Štedrý deň 2020 juhoafrické úrady zakázali dovoz ivermektínu. Niekoľko miestnych organizácií však podniklo právne kroky a vyhrali. V priebehu niekoľkých mesiacov bol ivermektín späť na pultoch obchodov.

Vo veľkej miere vďaka Frontline COVID-19 Critical Care Alliance začala popularita ivermektínu postupne explodovať. Potom CDC zverejnilo  koncom augusta 2021 správu  , ktorá ukazuje, že predpis ivermektínu sa za mesiac štvornásobne zvýšil a liek sa teraz predáva 25-krát rýchlejšie ako pred COVID.

Počet vydaných receptov na ivermektín

Business Insider uviedol : “Viac ako 88 000 receptov na tento liek vybavili lekárne v týždni končiacom sa 13. augusta,” uvádza CDC v správe zverejnenej 26. augusta.

Zjavne to vydesilo mocnosti. Čo keby bola pandémia zničená ivermektínom? Fungovalo to príliš dobre! Bol by to koniec očkovacích mandátov , boosterov , očkovacích pasov a digitálnych ID? Koniec Veľkého resetu ?

Eliminácia lekárov ich zastrašením

Bolo treba niečo urobiť a rýchlo. Muselo to byť veľké. Muselo to byť účinné. Úradníci verejného zdravotníctva nemohli jednoducho stiahnuť liek z trhu – to by si vyžadovalo dlhý proces a zanechalo by to papierovú stopu.

Čo robiť? Pravdepodobne bola len jedna možnosť: Vystrašiť lekárov. Strata preukazu je to najhoršie, čo môžete lekárovi urobiť. Ohrozte ich licencie a oni sa okamžite dostanú do radu. Nemôžete dostať recept, ak neexistuje lekár, ktorý by ho napísal.

Filipínske ministerstvo zdravotníctva testovalo stratégiu.

Veľmoci by mohli vystrašiť aj lekárne. To si vyžadovalo utajenie – žiadna papierová stopa. Vyžadovalo si to zastrašovanie podporené jedným až dvoma údermi: vlastne pozastavením licencií lekárov (a možno aj lekárnikov).

Spájate to s obrovskou mediálnou ofenzívou a hrozbami zo strany odvetvia lekárskych „neziskov“. Vymýšľate „dezinformácie“ ako medicínsky priestupok, pričom ste ho vedome nedokázali definovať. Prinútite ľudí, aby si mysleli, že legálne predpisovanie ivermektínu a hydroxychlorochínu je trestným činom, hoci predpisovanie mimo označenia je úplne legálne podľa federálneho zákona o potravinách, liečivách a kozmetike .

Dal Fauci príkaz? Bola to riaditeľka CDC Dr. Rochelle Walensky? Možno to bola úradujúca komisárka FDA Dr. Janet Woodcocková ?

Pravdepodobne to bola nejaká kombinácia plus profesionáli v oblasti vzťahov s verejnosťou, ktorí spravovali správy a médiá.

Tu je to, čo sa stalo… 

1. Senátor Ben Ray Lujan (DN.M.) spolu s niekoľkými ďalšími senátormi predstavil v júli 2021 „Zákon o dezinformáciách o zdraví “, pretože „dezinformácie ohrozovali životy“, povedal Lujan. Veľký zástanca očkovania proti COVID, 49-ročný senátor utrpel 1. februára mozgovú príhodu.

2. Lekárne zrazu nemohli získať ivermektín od svojich veľkoobchodníkov. Nebol uvedený žiadny dôvod okrem „ponuky a dopytu“. Ale zdalo sa, že zásobovanie bolo všade prerušené. Veľkoobchodníci vyliali ivermektín, niekoľko tabliet týždenne v každej lekárni, čo nestačilo na vydanie ani jedného predpisu týždenne.

Nejaká mocná entita pravdepodobne nariadila veľkoobchodníkom, aby liek (prakticky) zneprístupnili – bez ohlásenia nedostatku. Zavolal som hlavnému výrobcovi v USA, Edenbridge, a povedali mi, že vyrábajú veľa ivermektínu.

Hydroxychlorochín bol od začiatku roku 2020 obmedzovaný rôznymi spôsobmi, ktoré si určoval každý štát. V roku 2020 ho obmedzili aj niektorí výrobcovia a reťazce lekární. Zrazu, v septembri 2021, bolo oveľa ťažšie ho získať, ako bolo doteraz možné.

3. Koncom augusta 2021 CDC rozoslalo veľké varovanie o ivermektíne, ale poskytlo len dva príklady, že niekto má problém s drogou: Jedna osoba sa predávkovala zvieracou verziou a jedna sa predávkovala ivermektínom zakúpeným na internete. Toto nemala byť novinka. Lekárnici a lekári však čítali medzi riadkami a vedeli, že toto je kód pre „zakázaný“. Takmer všetci v tom čase prestali vydávať ivermektín. Každého by malo zaujímať, že naše zdravotnícke agentúry teraz hovoria v kódovaných odkazoch lekárom a lekárňam, pravdepodobne preto, aby sa vyhli tomu, aby svoje hrozby dali na papier a niesli za ne zodpovednosť. Aký spôsob, akým vláda podniká.

4. Aj v auguste 2021 začali rôzne „neziskové“ lekárske organizácie vydávať zosúladené varovania týkajúce sa lekárov predpisujúcich ivermektín alebo hydroxychlorochín a šíriť dezinformácie – najmä o vakcínach proti COVID. Medzi tieto organizácie patrila Federácia štátnych lekárskych rád (FSMB), Americká lekárska asociácia (AMA), Americká asociácia farmaceutov a niekoľko odborných rád.

Tu je príklad  jazyka AMA : „Hŕstka lekárov šíriacich dezinformácie podporila vieru vo vedecky nepotvrdené a potenciálne nebezpečné „lieky“ na COVID-19 a zároveň zvýšili váhavosť pri očkovaní…“

Tieto organizácie povedali lekárom, že za takéto správanie môžu prísť o svoje licencie alebo osvedčenia predstavenstva. Nezabúdajte, že žiadna z týchto takzvaných neziskových organizácií nemá žiadnu regulačnú právomoc. Tiež neverím, že majú nejakú právomoc získať späť certifikáciu rady. Vyfukovali dym. A pravdepodobne boli za to platení. Kto ich zaplatil?

5. V priebehu troch dní na konci augusta 2021 celoštátne médiá informovali o štyroch lekároch v troch štátoch, ktorých rady vyšetrovali kvôli použitiu ivermektínu.

Havajská lekárska rada išla po havajskom hlavnom lekárovi:

“Havajská lekárska rada podala sťažnosti na najvyššieho zdravotníckeho predstaviteľa Maui a lekára na ostrove Valley Isle po správach, že podporujú liečbu COVID-19, ktorú štátne a federálne zdravotnícke agentúry neodporúčajú.”

Naozaj chceli ísť príkladom a ísť po štátnom hlavnom lekárovi, ktorý mal guráž liečiť pacientov s COVID. Je jasné, že objednávky prichádzajú z vysokej časti potravinového reťazca.

Tu sú niektoré z ďalších augustových titulkov, ktoré som zhromaždil o lekároch, ktorí legálne predpisovali úplne schválený liek mimo označenia:

Augustové titulky

6. FSMB je organizácia, ktorá pomáha 71 štátnym a územným lekárskym radám s politikami, školeniami atď. Členovia platia poplatky a organizácia prijíma dary. FSMB má tiež svoj vlastný základ. Jej prezident zarába 777 255 dolárov ročne – čo nie je zlé na administratívnu prácu v zapadákove v organizácii so sídlom v Euless v Texase.

Po tom, čo FSMB inštruovala svojich členov, že dezinformácie sú trestným činom, začalo niečo medzi ôsmimi a 15 jej členskými radami konať. ( Médiá informovali, že osem, 12 alebo 15 predstavenstiev zo 71-členných predstavenstiev tak urobilo, podľa FSMB, ktorá pozorne sleduje výsledky svojich nahováraní.)

7. Dňa 7. februára 2022 vydalo americké ministerstvo pre vnútornú bezpečnosť svoje strašné varovanie pred šírením dezinformácií, dezinformácií a neologizmu, „malinformácií:“

„Spojené štáty zostávajú v prostredí zvýšeného ohrozenia poháňaného niekoľkými faktormi vrátane online prostredia plného falošných alebo zavádzajúcich naratívov a konšpiračných teórií a iných foriem  dezinformácií, dezinformácií a malformácií (MDM) zavedených a/alebo zosilnených zahraničnými a domácich aktérov hrozieb.

„Títo aktéri hrozieb sa snažia prehĺbiť spoločenské trenice, aby zasiali nezhody a podkopali dôveru verejnosti vo vládne inštitúcie s cieľom podporiť nepokoje, ktoré by potenciálne mohli podnietiť násilnosti. Hromadné útoky na obete a iné činy cieleného násilia vedené osamelými páchateľmi a malými skupinami konajúcimi na podporu ideologického presvedčenia a/alebo osobných krívd predstavujú pre národ pretrvávajúcu hrozbu.

Zdá sa teda, že dezinformácie a dezinformácie boli vybrané tak, aby zohrávali dôležitú úlohu v novo sa rozvíjajúcom príbehu, pretože pandemické obmedzenia a sprievodné príbehy sú už dávno v zuboch.

8. Predpokladám, že väčšina zo 71 právnikov lekárskych rád vedela niečo o Ústave USA, vedela, že každý Američan má neodňateľné právo na slobodu prejavu, a jednoducho ignorovala nabádanie FSMB, aby išli po šíriteľoch dezinformácií.

Maine Board of Licensure in Medicine však pokračoval. Trom lekárom v Maine, vrátane mňa, boli nedávno pozastavené alebo ohrozené licencie za to, že napísali výnimku pre vakcíny COVID, „šírili dezinformácie“ a/alebo predpisovali ivermektín a hydroxychlorochín (čo sú všetky legálne aktivity lekárov).

Správne rady však majú široké právomoci zasahovať do lekárskej praxe a ich členovia sú chránení pred zodpovednosťou ako zástupcovia štátu. A tak pred niekoľkými rokmi zašli za chronickým lymským lekárom, ktorý podľa očakávania zistil, že brániť sa by bolo príliš náročné, a tak sa vzdal licencie.

9. Toto o mne tvrdí Maine Board :

“Výbor poznamenal, že Ivermectin nie je “povolený alebo schválený” Úradom pre potraviny a liečivá ako liečba COVID-19 v príkaze na pozastavenie…

Správna rada uviedla, že jej pokračovanie vo výkone lekárskej praxe „predstavuje bezprostredné ohrozenie zdravia a fyzickej bezpečnosti verejnosti, ktorá by mohla dostať jej lekárske služby, a že je potrebné okamžite pozastaviť jej schopnosť vykonávať lekársku prax, aby mohla primerane reagovať na toto riziko.“

Mám 70 rokov a moja lekárska prax bola nastavená ako služba, aby mal každý, kto ich chce, prístup k liekom na COVID. Môj poplatok bol 60 dolárov za pacienta za všetku starostlivosť o COVID, ktorú potrebovali.

Som si istá, že predstavenstvo štátu Maine vypočítalo, že vzhľadom na všetky vyššie uvedené skutočnosti by som nenapadol pozastavenie výkonu funkcie predstavenstva a jednoducho by som sa vzdal svojej licencie, pretože by to pravdepodobne stálo státisíce dolárov, aby boj proti konaniu predstavenstva na súde stál.

Bola som však prekvapená, keď som zistila, že v deň, keď mi bola pozastavená licencia, bola o mojom prípade masívna celoštátna publicita. Príbeh bol zverejnený v denníku The Associated Press a pokrytý od San Francisco Chronicle až po Miami Herald . A z nejakého dôvodu to nebolo za bežným paywallom.

The Hill , Newsweek , Daily Beast a mnoho ďalších publikácií o mne priniesli hity.

Zistil som, že moja situácia je väčšia ako len renegátska lekárska rada v Maine: Bola som vybraná, aby som slúžila ako príklad pre lekárov na celoštátnej úrovni, ktorí by mohli predpisovať včasnú liečbu COVID.

Keď som si uvedomila, že ma využívajú ako dieťa na plagáte v národnej kampani zameranej na strach, ktorej cieľom je očistiť lekárov, ktorí myslia nezávisle, rozhodla som sa brániť. Našťastie, Children’s Health Defence mi pomáha s mojimi právnymi výdavkami, čo mi umožňuje rázne zaútočiť proti buldozériu slobody prejavu, autonómie a voľby pacienta a vzťahu medzi lekárom a pacientom.

Veľa záleží na výsledku.

Meryl Nass, MD

 

Názory a názory vyjadrené v tomto článku sú názormi autorov a nemusia nevyhnutne odrážať názory organizácie Inštitút národnej politiky ako vydavateľa portálu SKsprávy.

SKSPRAVY

Zdroj:  SKspravy.sk https://skspravy.sk/svet/vynimocny-pribeh-o-tom-ako-vlady-potlacali-ucinnu-liecbu-covid-a-zamerali-sa-na-lekarov-ktori-ich-predpisovali/  © SKSPRAVY Všetky práva vyhradené Člen skupiny BossMedia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prevádzkovateľ InovationSK s.r.o., kontakt info@bossmedia.sk, telefón: 0903218367. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. View more
Cookies settings
Súhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kto sme

Navrhovaný text: Adresa našej webovej stránky je: https://www.aktuality24.sk.

Komentáre

Navrhovaný text: Keď návštevníci webu zanechavajú na stránke komentáre, zbierame údaje, ktoré sú zobrazené vo formulári komentára a taktiež IP adresu používateľov a user-agent prehliadača z dôvodu ochrany proti spamu. Anonymizovaný reťazec vytvorený z vašej e-mailovej adresy (nazývaný aj hash) môže byť poskytnutý službe Gravatar pre overenie, či ju používate. Zásady ochrany osobných údajov služby Gravatar nájdete na: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vášho komentára bude vaša profilová fotografia verejne zobrazená spolu s obsahom vášho komentára.

Multimédiá

Navrhovaný text: Pri nahrávaní obrázkov na webovú stránku by ste sa mali vyhnúť nahrávaniu obrázkov s EXIF GPS údajmi o polohe. Návštevníci webu môžu stiahnuť a zobraziť akékoľvek údaje o polohe z obrázkov.

Súbory cookies

Navrhovaný text: Ak pridáte komentár na našej stránke, môžete súhlasiť s uložením vášho mena, e-mailovej adresy a webovej stránky do súborov cookies. Je to pre vaše pohodlie, aby ste nemuseli opätovne vypĺňať vaše údaje znovu pri pridávaní ďalšieho komentára. Tieto súbory cookies sú platné jeden rok. Ak navštívite našu stránku prihlásenia, uložíme dočasné súbory cookies na určenie toho, či váš prehliadač akceptuje súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a sú odstránené pri zatvorení prehliadača. Pri prihlásení nastavíme niekoľko súborov cookies, aby sme uložili vaše prihlasovacie údaje a nastavenia zobrazenia. Prihlasovacie cookies sú platné dva dni a nastavenia zobrazenia jeden rok. Ak zvolíte možnosť "zapamätať", vaše prihlásenie bude platné dva týždne. Pri odhlásení sa z vášho účtu sú súbory cookies odstránené. Pri úprave alebo publikovaní článku budú vo vašom prehliadači uložené dodatočné súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a odkazujú iba na ID článku, ktorý ste upravovali. Súbory sú platné 1 deň.

Vložený obsah z iných webových stránok

Navrhovaný text: Články na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku. Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať treťo-stranné sledovanie a monitorovať vašu interakciu s vloženým obsahom, včetne sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste prihlásený.

S kým zdieľame vaše údaje

Navrhovaný text: Ak požadujete obnovenie hesla, vaša adresa IP bude uvedená v e-maile na obnovenie hesla.

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Navrhovaný text: Pri pridávaní komentára, komentár a jeho metaúdaje sú uchovávané oddelene. Vďaka tomu vieme automaticky rozpoznať a schváliť akékoľvek súvisiace komentáre bez toho, aby museli byť podržané na moderáciu. Pre používateľov, ktorí sa zaregistrujú na našich webových stránkach (ak takí existujú), ukladáme aj osobné údaje, ktoré poskytujú, do ich užívateľského profilu. Všetci používatelia môžu kedykoľvek zobraziť, upraviť alebo odstrániť svoje osobné údaje (okrem zmeny používateľského). Správcovia webových stránok tiež môžu zobraziť a upraviť tieto informácie.

Aké práva máte nad svojimi údajmi

Navrhovaný text: Ak na tejto webovej stránke máte účet, alebo ste tu pridali komentár, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, včetne údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

Kam posielame vaše údaje

Navrhovaný text: Komentáre návštevníkov môžu byť kontrolované prostredníctvom automatizovanej služby na detekciu spamu.
Save settings
Cookies settings