Kult globalizmu: Veľký reset a jeho „konečné riešenie“ pre „zbytočných ľudí“

Ilustračné foto: Pixabay

Myšlienka Veľkého resetu pochádza z Nového svetového poriadku, ktorý je stále živý v mysliach establišmentu alebo ktorých môžeme nazvať globalistami od ľudí ako Henry Kissinger až po súčasného prezidenta USA Joea Bidena. Samozrejme, na najvyšších poschodiach pyramídy je mnoho ďalších, ktorých myšlienky siahajú od zriadenia policajného štátu, cez implantáciu mikročipov v deň, keď sme sa narodili, aby nás sledovali a vystopovali, až po vyľudňovanie planéty. Viem, že to všetko znie šialene, ale práve to s nami globalisti plánovali už veľmi dlho.  

Chránenec Klausa Schwaba, Yuval Noah Harari, je intelektuál narodený v Izraeli, ktorý napísal populárny bestseller s názvom „Sapiens: Stručná história ľudstva“ a je tiež profesorom histórie na Hebrejskej univerzite v Jeruzaleme. Harari raz položil znepokojivú otázku: „Čo robiť so všetkými týmito zbytočnými ľuďmi?” Harari je inteligentný muž, o tom niet pochýb, no jeho inteligencia ho priviedla do nepríčetnosti.

Harari je vplyvným členom Svetového ekonomického fóra (WEF), ktorý podporuje myšlienku vytvorenia dystopickej spoločnosti riadenej hŕstkou globalistov, ktorí budú vládnuť každému človeku na zemi odo dňa jeho narodenia. Podľa Harariho je planéta Zem preľudnená:

Opäť si myslím, že najväčšou otázkou možno v ekonomike a politike budúcich desaťročí bude, čo robiť so všetkými týmito zbytočnými ľuďmi? Problémom je skôr nuda a ako čo s nimi robiť a ako nájdu nejaký zmysel života, keď sú v podstate bezvýznamné, bezcenné?

Únik do virtuálnej reality

Podľa môjho najlepšieho odhadu je v súčasnosti pre [väčšinu] riešením kombinácia drog a počítačových hier. Už sa to deje…Pod rôznymi názvami, rôznymi nadpismi vidíte stále viac ľudí, ktorí trávia stále viac času alebo riešia vnútorné problémy s drogami a počítačovými hrami, legálnymi aj nelegálnymi drogami…, píše Harari.

Chcú tiež, aby ľudia zostali doma spojení so svetom Metaverse, simuláciou virtuálnej reality a zároveň ich dostali do závislosti od najrôznejších drog. Druh sveta, ktorý sa pre nás snažia vytvoriť, je čisté šialenstvo. Mesačník Wired opisuje metaverzy ako kombináciu digitálneho a fyzického sveta, ktorá vytvára virtuálnu realitu ako v hollywoodskom filme Ready Player One, v  článku  ‘ Čo je to presne ten metaverse?’ odpovedá na tú otázku: 

„Všeobecne povedané, technológie, na ktoré sa spoločnosti odvolávajú, keď hovoria o „metavesmíre“, môžu zahŕňať virtuálnu realitu – charakterizovanú pretrvávajúcimi virtuálnymi svetmi, ktoré naďalej existujú, aj keď práve nehráte – ako aj rozšírenú realitu, ktorá kombinuje aspekty digitálneho a fyzické svety“.

Globálny matrix

Mnohé ďalšie hollywoodske filmy, ktoré sú v budúcnosti založené na virtuálnej realite, zahŕňajú Jumanji, Source Code, The Matrix, Total Recall, Inception a mnoho ďalších. Globalisti chcú, aby ste verili, že dystopická spoločnosť sa nám pripravuje, ale žiadny strach, budete úplne šťastní, aspoň podľa Klausa Schwaba.

Podľa môjho názoru je predstava, že ľudský druh bude žiť svoje životy prostredníctvom virtuálnej reality, prituahnutá za vlasy, je to ilúzia, ktorej splnenie bude trvať desaťročia či storočia, a to by sa stalo len vtedy, ak by sme to umožnili.

Harari hovorí, že podľa vedeckého, technokratického svetového poriadku bude štát vaším jediným poskytovateľom všetkého, takže v podstate hovorí, že rodiny nie sú potrebné v tomto novom svete, ktorý pre nás vytvárajú , inými slovami, mať rodinu bude byť minulosťou.

Po miliónoch rokov evolúcie sa zrazu v priebehu 200 rokov rodina a intímne spoločenstvo rozpadnú, takže väčšina úloh, ktoré rodina plnila po tisíce a desaťtisíce rokov, sa veľmi rýchlo prenesie do nových sietí poskytovaných štátom a trhom, nepotrebuješ deti, môžeš mať dôchodkový fond, nepotrebuješ, aby sa o teba niekto staral, nepotrebuješ susedov a sestry alebo bratov, aby sa o teba postarali, ak si chorý, štát sa o vás postará, štáty vám poskytnú políciu, vzdelanie, pomoc so všetkým.

Svet v kríze: Ekonomika zainteresovaných strán, Zelená agenda a Covid-19

Rahm Emanuel pracoval pre amerických prezidentov Billa Clintona a Baracka Obamu pod rôznymi titulmi, ale jeden citát, ktorý si bude navždy pamätať, bol, keď povedal: „Nikdy nenecháš vážnu krízu premrhať. A čo tým chcem povedať, je to príležitosť robiť veci, o ktorých si myslíte, že ste ich predtým robiť nemohli.“ To je presne to, čo sa stalo v rámci globálnej zdravotnej núdze COVID-19.

Klaus Schwab, ktorý je pôvodným zakladateľom a výkonným predsedom WEF, publikoval článok, ktorý načrtáva tri základné zložky Veľkého resetu s názvom „ Teraz je čas na „Veľký reset “ , v prvej zložke by pomohli usmerniť resp. „ zlepšiť koordináciu (napríklad v daňovej, regulačnej a fiškálnej politike), zlepšiť obchodné opatrenia a vytvoriť podmienky pre „hospodárstvo zainteresovaných strán“.  

Ako by to fungovalo? Na svete je viac ako 195 krajín, čo znamená, že všetky tieto krajiny by museli zaviesť „jednotnú“ daňovú, regulačnú a fiškálnu politiku, všetko v synchronizácii, všetky s rovnakými zákonmi, a to by bolo nemožné, aj keby sa o to pokúsili, pretože všetky krajiny majú rôzne daňové systémy, rôzne ekonomiky a kultúry a to sa nezmení kvôli hŕstke globalistov s bizarnými predstavami o jednotnom finančnom systéme, ktorý chcú ovládať vo svoj vlastný prospech.

Je to smiešna predstava. V skutočnosti je dnes viac krajín otvorenejších zavedeniu nižších daní a regulácií , aby prilákali zahraničné investície na rast svojich ekonomík, takže odporúčania WEF nikdy nebudú fungovať, v skutočnosti jeho príchod bude mŕtvy.

Potom je tu hroziaca finančná kríza, ktorá môže v konečnom dôsledku prinútiť svet k „digitálnej mene“ Federálnej rezervnej banky známej ako digitálne meny centrálnej banky  (CBDC), ktorú bude vláda sledovať podľa toho, ako míňate svoje peniaze. Čo sa môže na tomto nápade pokaziť?

Ak v každom prípade nie ste politicky spriaznení s konkrétnou stranou alebo odmietnete experimentálnu injekciu, vláda môže zablokovať vaše transakcie. Inými slovami, môžu doslova kontrolovať, kedy a ako míňate svoje peniaze, a to je niečo, čo väčšina ľudí nebude akceptovať.

Článok publikovaný Stefanom Gleasonom, ktorý je investorom, politickým stratégom a aktivistom na miestnej úrovni, napísal minulý rok pre fxstreet.com zaujímavú analýzu s názvom „Prichádza veľký reset meny“ a pýta sa, aký bude ďalší veľký problém pre globálny reset?

Keďže Veľký reset pokračuje od globalistických think-tankov a technologických miliardárov k spriazneným mediálnym elitám, vládam, školám a korporáciám Woke, čo bude „resetované“ ďalej?

Čaká nás finančný reset

Ďalší reset sa s najväčšou pravdepodobnosťou uskutoční vo finančnom sektore, pretože „podporovatelia všeobsiahlej agendy Veľkého resetu Svetového ekonomického fóra sledujú VEĽKÉ zmeny v globálnom menovom systéme.“

Bidenova ministerka financií a bývalá predsedníčka Federálneho rezervného systému Janet Yellenová chce ukončiť používanie rôznych kryptomien a nechať Medzinárodný menový fond (MMF) vydať CBDC.

„Yellenová sa posmievala Bitcoinu ako „extrémne neefektívnemu spôsobu uskutočňovania transakcií“, pretože „množstvo energie spotrebovanej pri spracovaní týchto transakcií je ohromujúce“.  Gleason hovorí, že Yellenová a jej kolegovia plánujú, aby verejnosť používala digitalizované tokeny vydané centrálnou bankou. Pointa je, že „chcú sa len uistiť, že tieto číslice vydávajú a kontrolujú vlády a centrálne banky“. 

Najlepší spôsob, ako sa vyhnúť kontrole Federálnej rezervnej banky nad vašimi financiami, je vlastniť zlato, striebro a iné bezpečné aktíva.

„Každý, kto sa obáva možnosti, že bude nahnaný do nového režimu digitálnej meny, by mal mať za vysokú prioritu vlastniť hmotné peniaze, ktoré existujú mimo finančného systému.

Vlastnite zlato – budete slobodní

Gleason tvrdí, že vlastní zlato a striebro: “Žiadna technológia ani vládny mandát nemôže zmeniť skutočnosť, že zlato a striebro majú všeobecne uznávanú hodnotu odolnú voči inflácii.”

V určitom bode verejnosť odmietne Federálny rezervný systém a jeho „digitálnu menu“, ak sa jej bude môcť vyhnúť. Najlepším spôsobom, ako v budúcnosti obísť CBDC, je nakupovať zlato, striebro a iné kovy, ktoré si dokážu udržať hodnotu a stanú sa odolnými voči inflačným tlakom.

Dôležitá poznámka, ktorú je potrebné zvážiť, je, že všetky americké strieborné mince, ktoré boli vyrobené pred rokom 1964, boli razené s 90 % striebra a 10 % medi, takže dávajte pozor na svoje vreckové pre prípad, že by ste narazili na nejaké strieborné mince s hodnotou.

Druhá zložka „zabezpečí, že investície budú podporovať spoločné ciele, ako je rovnosť a udržateľnosť. Tu predstavujú rozsiahle výdavkové programy, ktoré mnohé vlády implementujú, veľkú príležitosť na pokrok.“

Čo znamená, že vlády budú musieť tlačiť neobmedzenú peňažnú zásobu na podporu svojej agendy, ktorá nakoniec povedie k inflačným tlakom, ktoré môžu zdevastovať ich príslušné ekonomiky.

„Rozsiahle výdavkové programy, ktoré mnohé vlády implementujú, predstavujú veľkú príležitosť na pokrok. Európska komisia napríklad predstavila plány na fond na obnovu vo výške 750 miliárd EUR (826 miliárd USD). USA, Čína a Japonsko majú tiež ambiciózne plány na stimuláciu ekonomiky.

Presadzujú nákladnú zelenú agendu, ktorá je súčasťou plánu Build Back Better Joea Bidena na zníženie emisií skleníkových plynov, ktorý zmení fungovanie sveta, pokiaľ ide o využívanie tradičných zdrojov energie, ako je uhlie, ropa a zemný plyn.

Namiesto použitia týchto prostriedkov, ako aj investícií od súkromných subjektov a penzijných fondov na vyplnenie trhlín v starom systéme, by sme ich mali použiť na vytvorenie nového, ktorý je odolnejší, spravodlivejší a dlhodobo udržateľný. Znamená to napríklad budovanie „zelenej“ mestskej infraštruktúry a vytváranie stimulov pre priemyselné odvetvia, aby zlepšili svoje doterajšie výsledky v oblasti environmentálnych, sociálnych a riadiacich (ESG) metrík.

Minulý rok časopis Forbes publikoval „ Prečo sa Bidenova klimatická agenda rozpadá“ , ktorá vysvetľuje, ako je zelená agenda drahá a nespoľahlivá:

Prevažná väčšina ľudských bytostí chce skôr vysoký ako nízky ekonomický rast, a tak politici v konečnom dôsledku volia politiku, ktorá robí energiu lacnou, nie drahou.

A obmedzenia obnoviteľných zdrojov energie závislých od počasia sú viditeľnejšie ako kedykoľvek predtým. Ak sa postaví veľký kalifornský projekt veternej energie, bude poskytovať menej ako polovicu energie z kalifornskej jadrovej elektrárne Diablo Canyon, ktorú Newsom plánuje zatvoriť v roku 2025, a bude nespoľahlivý. Počas minuloročných výpadkov prúdu spôsobených horúčavami bolo v Kalifornii alebo iných západných štátoch málo vetra, čo znamená, že nemôžeme počítať s veternou energiou, keď ju najviac potrebujeme.

Inými slovami, agenda demokratov v oblasti klimatických zmien a obnoviteľných zdrojov energie sa rýchlo rozpadá a dôvody majú oveľa viac spoločného s fyzikou ako s politikou.

Schwab navrhuje, že treťou zložkou sú v podstate inovácie, ktoré povedú k centralizovanému riadeniu svetovej zdravotnej politiky Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO). Inovácie sa však začali v momente, keď predstavitelia WHO pred viac ako 2 rokmi  vyhlásili celosvetový stav núdze pre verejné zdravie.

Schwab spomenul štvrtú priemyselnú revolúciu“, ktorá je na webovej stránke Svetového ekonomického fóra opísaná ako nový systém, ktorý

„formuje nové politiky a stratégie v oblastiach ako umelá inteligencia, blockchain a digitálne aktíva, internet vecí alebo autonómne vozidlá a umožňuje agilnú implementáciu a iteráciu prostredníctvom svojej rýchlo rastúcej siete národných a regionálnych centier.

Pokiaľ ide o COVID-19 alebo akúkoľvek inú vyhlásenú núdzovú situáciu v oblasti verejného zdravia v budúcnosti, nový systém bude schopný „podporovať verejné blaho, najmä riešením zdravotných a sociálnych výziev. Počas krízy COVID-19 spoločnosti, univerzity a iní spojili svoje sily, aby vyvinuli diagnostiku, terapeutiká a možné vakcíny; zriadiť testovacie centrá; vytvoriť mechanizmy na sledovanie infekcií; a poskytovať telemedicínu.“

Zdravotná diktatúra

Niekoľko krajín vrátane Brazílie, Indie, Ruska, Číny, Iránu, Južnej Afriky, Malajzie a prakticky celého kontinentu Afriky však predložilo jednotnú odpoveď, ktorá odmietla pandemickú zmluvu vypracovanú Svetovou zdravotníckou organizáciou . Všetci súhlasili s tým, že zmluva umožní orgánom WHO získať kontrolu nad ich zdravotnou politikou a obísť tak ich práva ako suverénnych národov.

Keďže duch zosnulého prezidenta Tanzánie Johna Magufuliho pokračuje , agentúra Reuters  zverejnila pozitívny krok v mene afrického kontinentu „ Afrika namieta proti americkému tlaku na reformu zdravotných pravidiel na zhromaždení WHO  týkajúci sa 47 afrických krajín, ktoré odmietli zmluvu „Africké krajiny vzniesli utorková námietka proti návrhu pod vedením USA na reformu Medzinárodných zdravotných predpisov (IHR), čo by podľa delegátov mohlo zabrániť schváleniu na výročnom zhromaždení Svetovej zdravotníckej organizácie.

Zmluva, ktorú predložila WHO a vláda USA, bola technicky zmarená, čo je pozitívny výsledok vzhľadom na to, čo je v stávke:

Ak bude Afrika naďalej odmietať podporu, mohlo by to zablokovať jednu z mála konkrétnych reforiem, ktoré sa od stretnutia očakávajú, a naštrbiť nádeje, že členovia sa zjednotia pri reformách s cieľom posilniť pravidlá zdravotníckej agentúry OSN, ktorá sa usiluje o ústrednú úlohu v globálnej zdravotnej politike.

IHR stanovuje právne záväzné povinnosti členov WHO v súvislosti s ohniskami. Spojené štáty navrhli 13 reforiem MZP, ktorých cieľom je povoliť nasadenie expertných tímov na miesta znečistenia a vytvorenie nového výboru pre dodržiavanie pravidiel na monitorovanie implementácie pravidiel.

Africká skupina však vyjadrila výhrady aj voči tejto úzkej zmene a uviedla, že všetky reformy by sa mali riešiť spoločne ako súčasť „holistického balíka“ v neskoršej fáze.

Západné mocnosti spolu s najvyššími predstaviteľmi WHO sa budú snažiť presvedčiť alebo vydierať suverénne štáty, ktoré pôvodne odmietli zmluvu IHR, aby zvrátili svoje rozhodnutie novou upravenou verziou v nádeji na centralizovanú kontrolu akejkoľvek budúcej pandémie, ale súčasné rozhodnutie urobené tými krajinami, ktoré odmietnutie zmluvy je skutočne vítanou správou.

Len si predstavte, že koncept skupiny väčšinou nevolených byrokratov s mocou dohliadať na centralizovanú riadiacu sieť, aby vládla nad globálnou pandémiou, je orwellovský, v skutočnosti mi Veľký reset trochu pripomína klasický hollywoodsky film z roku 1973, Soylent Green s Charltonom Hestonom podľa sci-fi románu z roku 1966  „Urobte izbu! Urobte si izbu! od Harryho Harrisona na základe dystopickej spoločnosti.

Príbeh je o policajnom vyšetrovaní vraždy bohatého obchodníka, zatiaľ čo svet zažíva pomalé umieranie v dôsledku „skleníkových plynov“, ktoré ľudstvu spôsobili rôzne problémy vrátane preľudnenia, znečistenia, chudoby, kriminality a konceptu nútenej eutanázie štátom.

Psychopati pri moci

Soylent Green je príkladom toho, čo by vyšinutá skupina globalistov alebo v tomto prípade vládnych byrokratov urobila ľudstvu, keby sme neurobili nič, aby sme ich zastavili. Vo filme detektív Thorn (hrá ho Charlton Heston) varoval svojho kolegu Chief Hatcher (Brock Peters) „ Oceán umiera! Planktón umiera! Sú to ľudia – Soylent Green tvoria ľudia! Vyrábajú naše jedlo z ľudí! Ďalšia vec, že ​​nás budú chovať ako dobytok na jedlo! Musíš im to povedať, musíš im to povedať!”Hoci je Soylent Green očividne vymyslený, ide o metaforu toho, ako ďaleko budú globalisti ochotní zájsť, aby ich agenda kontroly sveta a vyľudňovania uspela.

Vo filme štát silne podporoval a dokonca uľahčoval samovraždu, ktorá premenila ľudí na jedlo pre zvyšnú populáciu. Znie to šialene, ale čítať o programe Veľkého resetu, keď „nič nevlastníte a ste šťastní, je začiatok niečoho zlovestnejšieho v našej budúcnosti. Nehovorím, že sa budú v budúcnosti snažiť premeniť ľudí na jedlo, ale určite sa snažia presadiť iné nehorázne riešenia, ako nakŕmiť svet, ako napríklad možnosť, že ľudia budú jesť hmyz, aby prežili. Prial by som si, aby to bol vtip, ale nie je.

Globalisti požadujú, aby bola svetová populácia úplne zaočkovaná svojimi experimentálnymi injekciami Covid-19, inými slovami, chcú úplnú kontrolu nad svetovou politikou v oblasti zdravotnej starostlivosti, aby presadzovali používanie rúšok a nekonečných schém očkovania prostredníctvom vládnych mandátov pre obyvateľstvo. hoci experimentálne injekcie Covid-19 zraňujú a dokonca zabíjajú tisíce ľudí na celom svete.

Globalistickí sprisahanci začali svoj akčný plán na implementáciu svojich očkovacích mandátov hneď po vyhlásení núdzového stavu pre verejné zdravie, ale boli vlády, ktoré túto myšlienku od začiatku odmietali. Dňa 3. decembra 2020 brazílsky minister zahraničných vecí Ernesto Araujo jasne odmietol Svetové ekonomické fórumProgram Great Reset vystúpením na mimoriadnom zasadnutí Organizácie Spojených národov (OSN) o COVID-19 s vyhlásením, že „Tí, ktorí nemajú radi slobodu, sa vždy snažia využiť chvíle krízy, aby kázali obmedzovanie slobody. Nepadnime do tej pasce.“ Araujo vo svojom závere jasne uvádza, aký je postoj Brazílie k myšlienke Veľkého resetu:

Základné slobody nie sú ideológia. Ľudská dôstojnosť si vyžaduje slobodu rovnako ako zdravie a ekonomické príležitosti. Tí, ktorí nemajú radi slobodu, sa vždy snažia ťažiť z momentov krízy a kázať o obmedzovaní slobody. Nespadnime do tej pasce. Totalitná sociálna kontrola nie je liekom na žiadnu krízu. Nerobme z demokracie a slobody ďalšiu obeť COVID-19

Je svet pripravený prijať veľký reset?  

V geopolitickom spektre sú globalisti nastavení na potrestanie suverénnych krajín, ktoré nedodržujú pravidlá založené na agende Veľkého resetu v partnerstve s alianciou USA-NATO, ktorá vedie svet k nejakej forme konfliktu alebo zmene režimu proti Rusku, Číne, Irán, Bielorusko, Sýria, Venezuela, Nikaragua, Kuba a akýkoľvek iný národ, ktorý chce za každú cenu zostať suverénny. 

Je veľa takých, ktorí sú ostro proti takejto myšlienke, napríklad 27. januára 2021 vystúpil ruský prezident Vladimir Putin na Svetovom ekonomickom fóre (WEF) a zásadne odmietol myšlienku Veľkého resetu a dal rozumnú predstavu ľudstvo pracuje spoločne na dosiahnutí prosperujúcej budúcnosti pre všetkých s „na rôznych medzinárodných fórach pravidelne zaznievajú výzvy na inkluzívny rast a vytvorenie dôstojnej životnej úrovne pre každého.

Takto by to malo byť a toto je absolútne správny pohľad na naše spoločné úsilie“ a že „Je jasné, že svet nemôže pokračovať vo vytváraní ekonomiky, z ktorej bude mať úžitok len milión ľudí alebo dokonca zlatá miliarda. Toto je deštruktívny príkaz. Tento model je štandardne nevyvážený.“ 

Putinovo vnímanie Veľkého resetu alebo unipolárneho svetového poriadku je správne, pretože je predurčené na neúspech, pretože svet je zložitým miestom, kde majú národy odlišné kultúry a históriu.

Putin sa pýta, ako by národy reagovali na Veľký reset s poriadkom založeným na pravidlách riadeným elitnou skupinou psychopatov, ktorí očakávajú harmonický prechod od všetkých národov, ktoré sú ochotné sa podriadiť

Sme otvorení najširšej medzinárodnej spolupráci pri dosahovaní našich národných cieľov a sme presvedčení, že spolupráca v otázkach globálnej sociálno-ekonomickej agendy by mala pozitívny vplyv na celkovú atmosféru v globálnych záležitostiach a že vzájomná závislosť pri riešení akútnych aktuálnych problémov by tiež zvýšiť vzájomnú dôveru, čo je dnes obzvlášť dôležité a obzvlášť aktuálne.

Je zrejmé, že éra spojená s pokusmi vybudovať centralizovaný a unipolárny svetový poriadok sa skončila. 

Úprimne povedané, táto éra sa ani nezačala. V tomto smere bol urobený iba pokus, ale aj to je už minulosťou. Podstata tohto monopolu bola v rozpore s kultúrnou a historickou rozmanitosťou našej civilizácie.

Realita je taká, že vo svete sa formovali skutočne odlišné vývojové centrá so svojimi osobitými modelmi, politickými systémami a verejnými inštitúciami. Dnes je veľmi dôležité vytvoriť mechanizmy na harmonizáciu ich záujmov, aby sa zabránilo tomu, že rozmanitosť a prirodzená konkurencia rozvojových pólov spustí anarchiu a sériu dlhotrvajúcich konfliktov.

Odmietnutie Veľkého resetu a s ním spojených globálnych inštitúcií a odvetví, ako sú WHO, NATO a Big Pharma, je krokom správnym smerom a globalisti sú v panike. 

Brazília, Rusko, africký kontinent a ďalšie dokazujú, že Veľký reset alebo stará myšlienka nového svetového poriadku tohto storočia sa stala neúspešným projektom. Niektorí ľudia môžu nesúhlasiť s mojou analýzou, pretože mnohí sú pesimistickí, pokiaľ ide o ich budúcnosť, pretože veria, že veľký reset je nevyhnutný, že z neho niet úniku, pretože sa zdá, že veci sa vymykajú kontrole v dôsledku prebiehajúcich vojen, prichádzajúceho nedostatku potravín a rastúce nebezpečenstvo globálnej lekárskej tyranie.

Som však presvedčený, že sme v počiatočných fázach veľkého prebudenia, nie poriadku založeného na pravidlách riadeného skupinou globalistov napriek nekonečnej propagande o tom, ako Veľký reset urobí planétu lepším miestom pre nás všetkých.

Ľudia a niektoré vlády sa prebúdzajú do skutočnosti, že skupina globalistov pracuje proti nim na všetkých úrovniach a oni sa začínajú brániť. Nechceme, aby nám vládla centralizovaná moc, ktorá nám hovorí, čo máme robiť alebo ako si máme myslieť. Koncept Veľkého resetu zlyhal v mnohých smeroch, no stále je na čom pracovať.

Nikdy sa nevzdávajte, nikdy nedovoľte skupine vplyvných globalistov, či už sú to miliardári alebo bankári, vládni byrokrati alebo špeciálne záujmové skupiny, vzdorovať tejto ideológii unipolárneho svetového poriadku. Túto vojnu môžeme vyhrať, ešte je čas, verím, že zvíťazíme, ak len nesplníme ich cieľ, aby sa nás, neužitočných ľudí snažili ovládnuť.

Timothy Alexander Guzman

O autorovi: Timothy Alexander Guzman píše na svojom vlastnom blogu Silent Crow News, kde bol tento článok pôvodne publikovaný . Je pravidelným prispievateľom do Global Research.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prevádzkovateľ InovationSK s.r.o., kontakt info@bossmedia.sk, telefón: 0903218367. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. View more
Cookies settings
Súhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kto sme

Navrhovaný text: Adresa našej webovej stránky je: https://www.aktuality24.sk.

Komentáre

Navrhovaný text: Keď návštevníci webu zanechavajú na stránke komentáre, zbierame údaje, ktoré sú zobrazené vo formulári komentára a taktiež IP adresu používateľov a user-agent prehliadača z dôvodu ochrany proti spamu. Anonymizovaný reťazec vytvorený z vašej e-mailovej adresy (nazývaný aj hash) môže byť poskytnutý službe Gravatar pre overenie, či ju používate. Zásady ochrany osobných údajov služby Gravatar nájdete na: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vášho komentára bude vaša profilová fotografia verejne zobrazená spolu s obsahom vášho komentára.

Multimédiá

Navrhovaný text: Pri nahrávaní obrázkov na webovú stránku by ste sa mali vyhnúť nahrávaniu obrázkov s EXIF GPS údajmi o polohe. Návštevníci webu môžu stiahnuť a zobraziť akékoľvek údaje o polohe z obrázkov.

Súbory cookies

Navrhovaný text: Ak pridáte komentár na našej stránke, môžete súhlasiť s uložením vášho mena, e-mailovej adresy a webovej stránky do súborov cookies. Je to pre vaše pohodlie, aby ste nemuseli opätovne vypĺňať vaše údaje znovu pri pridávaní ďalšieho komentára. Tieto súbory cookies sú platné jeden rok. Ak navštívite našu stránku prihlásenia, uložíme dočasné súbory cookies na určenie toho, či váš prehliadač akceptuje súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a sú odstránené pri zatvorení prehliadača. Pri prihlásení nastavíme niekoľko súborov cookies, aby sme uložili vaše prihlasovacie údaje a nastavenia zobrazenia. Prihlasovacie cookies sú platné dva dni a nastavenia zobrazenia jeden rok. Ak zvolíte možnosť "zapamätať", vaše prihlásenie bude platné dva týždne. Pri odhlásení sa z vášho účtu sú súbory cookies odstránené. Pri úprave alebo publikovaní článku budú vo vašom prehliadači uložené dodatočné súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a odkazujú iba na ID článku, ktorý ste upravovali. Súbory sú platné 1 deň.

Vložený obsah z iných webových stránok

Navrhovaný text: Články na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku. Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať treťo-stranné sledovanie a monitorovať vašu interakciu s vloženým obsahom, včetne sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste prihlásený.

S kým zdieľame vaše údaje

Navrhovaný text: Ak požadujete obnovenie hesla, vaša adresa IP bude uvedená v e-maile na obnovenie hesla.

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Navrhovaný text: Pri pridávaní komentára, komentár a jeho metaúdaje sú uchovávané oddelene. Vďaka tomu vieme automaticky rozpoznať a schváliť akékoľvek súvisiace komentáre bez toho, aby museli byť podržané na moderáciu. Pre používateľov, ktorí sa zaregistrujú na našich webových stránkach (ak takí existujú), ukladáme aj osobné údaje, ktoré poskytujú, do ich užívateľského profilu. Všetci používatelia môžu kedykoľvek zobraziť, upraviť alebo odstrániť svoje osobné údaje (okrem zmeny používateľského). Správcovia webových stránok tiež môžu zobraziť a upraviť tieto informácie.

Aké práva máte nad svojimi údajmi

Navrhovaný text: Ak na tejto webovej stránke máte účet, alebo ste tu pridali komentár, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, včetne údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

Kam posielame vaše údaje

Navrhovaný text: Komentáre návštevníkov môžu byť kontrolované prostredníctvom automatizovanej služby na detekciu spamu.
Save settings
Cookies settings