Posledná bitka o ľudstvo s elitármi: Je to „teraz alebo nikdy“ v dlhej vojne proti homo sapiens

Ilustračné foto: Pixabay

Kým elitná kontrola nad ľudskými spoločnosťami začala naberať tempo s neolitickou revolúciou pred 12 000 rokmi, s úsvitom ľudskej civilizácie o 7 000 rokov neskôr sa neúmerne zrýchlila. Odvtedy „obyčajné“ ľudské bytosti, ako ste vy a ja, zvádzali nekonečný sled bitiek, aby sme sa ubránili týmto neustálym snahám elít zabiť alebo ovládať nás a získať väčšinu zdrojov Zeme pre vlastnú potrebu.

Museli sme bojovať s elitami v širokej škále kontextov: faraónov a cisárov politicky, pápežov a iných vatikánskych predstaviteľov nábožensky, City of London Corporation a iné finančné elity ekonomicky, monarchov a politické elity na národnej úrovni a teraz Globálnu elitu, ktorá vykonáva obrovskú kontrolu technologicky, ekonomicky, politicky, vojensky a inak nad celým svetom.

Ale medzi všetkými bitkami v predchádzajúcich obdobiach a tými, v ktorých sa nachádzame teraz, je hlboký rozdiel.

Ak túto bitku prehráme, ďalšia bitka už nebude

 

Dlhá vojna proti ľudskosti bude raz a navždy stratená.

Prečo? Pretože tento boj je o všetko, čo znamená byť človekom – o ľudskú identitu, ľudskú slobodu, ľudské práva, súkromie, dôstojnosť, slobodnú vôľu a čokoľvek iné, kvôli čomu sa oplatí žiť – a o kontrolu nad Zemou a všetkými jej zdrojmi.

A hoci je pravda, že žiadny človek nemá žiadny z týchto prvkov v ničom podobnom svojej celistvosti – kto by tvrdil, že je v tomto svete úplne „slobodný“? – a mnohým ľuďom stále chýbajú všetky tieto prvky v akejkoľvek zmysluplnej forme, je však pravda, že totalitná povaha programu, ktorý nám bol vnútený, premení samotný pojem „človek“ spôsobom, ktorý bol len v minulosti koncipovaný.

Sto rokov alebo tak a predtým sa o to nepokúsili. Navyše, ak bude úspešná, akákoľvek „slobodná vôľa“, ktorú by ľudia ešte mohli mať, bude úplne eliminovaná.

Ako sa to deje? Hlboká úroveň

Napriek nekonečnému úsiliu tých ľudí, ktorí sú dostatočne vedomí, aby pochopili skutočnú hĺbku tohto konfliktu, elity boli schopné použiť dlhý rad techník, aby zabezpečili, že veľká väčšina „obyčajných“ ľudí buď nevníma konflikt, alebo premrháva svoj nesúhlas vyjadrením v rámcoch navrhnutých a kontrolovaných elitami na tento presný účel. Tým sa zdá, že nesúhlas je „povolený“ a cenený, hoci sa v skutočnosti jednoducho rozptýli.

Jedným z kľúčových spôsobov, akým elity dokázali poraziť účinný odpor, je presvedčiť nás, aby sme verili v klam „demokracie“: prinútiť nás veriť dvojitým klamom, že v skutočnosti rozhodujeme o tom, kto nám bude vládnuť a že tí, ktorým vyvolení nás potom budú zastupovať.

Druhým spôsobom, ako nás elity dokázali odviesť od toho, kde leží skutočná sila v spoločnosti, je presvedčiť nás, že máme „právne prostriedky“ proti nespravodlivosti, vrátane elít, ktoré nás zabíjajú a vykorisťujú.

Tretím spôsobom, ako si elity udržia kontrolu nad spoločnosťou, je navrhnutie systémov povinného vzdelávania, ktoré zabezpečia, že akýkoľvek jedinečný emocionálny, intelektuálny, zmyslový a fyzický potenciál dieťaťa pri narodení bude buď úplne eliminovaný v priebehu niekoľkých rokov po narodení, alebo bude nasmerovaný do služby elite. bude.

A, samozrejme, elity kontrolujú populáciu pomocou rozsiahlej propagandy – predávanej rôzne ako „vzdelávanie“, „zábava“ a „správy“ – na zabezpečenie pasívneho podriadenia sa veľkej časti obyvateľstva elitným nariadeniam.

Stručne povedané, nekonečný sled násilia – „viditeľné“, „neviditeľné“ a „úplne neviditeľné“ – sa používa na terorizáciu jednotlivca počas detstva a dospievania do podriadenej poslušnosti. Toto násilie zaisťuje, že iba vzácny jednotlivec prežije s akýmkoľvek zmyslom pre seba, so schopnosťou kritizovať spoločnosť a strategicky odolávať násiliu a vykorisťovaniu.

Takže sme tu v roku 2022, hlboko zapojení do posledného boja na obranu ľudstva, pričom väčšina populácie nevie, čo sa deje, a väčšina tých, ktorí sú si vedomí, rozptyľuje svoj nesúhlas prostredníctvom kanálov kontrolovaných elitou.

Preto, ako to Svetové ekonomické fórum jasne vyjadrilo v jednom zo svojich propagačných videí: „Do roku 2030 nebudete vlastniť nič. A budeš šťastný.“

A to by sa pokojne mohlo stať pravdou z jednoduchého dôvodu, že kľúčovými opatreniami prebiehajúcej transformácie je presun bohatstva od tých, ktorí majú menej, k tým, ktorí budú onedlho vlastniť všetko, vrátane vás, ako zdôrazňuje Dr Joseph Mercola, že  technológie, ktoré zničia vašu vôľu, tiež odstránia akýkoľvek koncept šťastia.

Transhumánny otrok skrátka nič nepotrebuje a prežíva len tie emócie, ktoré sú naprogramované. Transhumánny otrok, či už ako robotník, vojak alebo spotrebiteľ, bude jednoducho vykonávať svoje naprogramované úlohy, kým už nebude funkčný a nebude „vyradený“.

Ľudská bytosť bez slobodnej vôle nemôže odolať, pretože nevie, že je zotročená.

Ako sa to deje? Povrchová úroveň

 No, pod rúškom „vírusu“, ktorý nebol nikdy izolovaný (a teda dokázaný, že existuje) – Globálna elita implementuje svoj posledný program „zabíjať a kontrolovať“ prostredníctvom sveta „Veľký reset“ Ekonomického fóra, ktorý podrobne popisuje zmeny v približne 200 oblastiach ľudského života.

Pre zaujímavosť, pamätáte si, že ste sa radili, či by ste napríklad radšej jedli laboratórne vypestované „mäso“ a hmyz ako skutočné jedlo?

V skutočnosti je tento „Great Reset“ dlho plánovanou a komplexnou sériou akcií, ktorých cieľom je zabiť podstatnú časť ľudskej populácie a nechať nažive tých, ktorí zostali nažive ako transľudských otrokov v technokratickom svete.

Každý deň, zatiaľ čo sa väčšina ľudí uspokojuje so snahou pokračovať v nejakej verzii života, ktorú zažili pred rokom 2020, zmapuje sa ďalší detail a slušní politici v jednej alebo viacerých krajinách po celom svete prijmú ďalšie opatrenie na zničenie. všetko, čo sme kedy poznali. A slučka sa neustále sťahuje.

Dovoľte mi, aby som vám ponúkol len ochutnávku toho, čo sa deje, okrem toho, o čom sa bežne diskutuje v rámci „Veľkého resetu“, ako prvky programu Globálnej elity, o ktorých sa nekonzultuje a dokonca ani nerobíte premyslenú kritiku, ktorú by ste mali zvážiť.

WHO: Medzinárodné zdravotné predpisy a Pandemická zmluva

Svetová zdravotnícka organizácia naďalej podporuje svoju iniciatívu na vytvorenie „pandemickej zmluvy“. Použitím úžasne znejúcich slov, ako napríklad „vybudovať silnejšiu globálnu zdravotnú architektúru, ktorá ochráni budúce generácie“, Zmluva znie ako niečo, o čom sme všetci snívali.

Ale ako všetky elitné iniciatívy tohto druhu, diabol je v detailoch a dosť často skrytý na očiach. Namiesto toho, aby ste tu ponúkali podrobnú kritiku, môžete v nasledujúcich článkoch alebo videách zvážiť niekoľko dobrých posudkov od premyslených vedcov:

  • James Roguski: ‘Tieto navrhované zmeny postúpia Svetovej zdravotníckej organizácii dodatočnú suverenitu, kontrolu a zákonnú právomoc.’
  • Kit Knightly: „Pandemická zmluva“ by „odovzdala nadnárodné právomoci nevolenému byrokratovi alebo „odborníkovi“, ktorý by ich mohol vykonávať úplne podľa vlastného uváženia a podľa úplne subjektívnych kritérií . Toto je samotná definícia technokratického globalizmu.“
  • Tessa Lena: „Navrhovaná pandemická zmluva Svetovej zdravotníckej organizácie… môže potenciálne vykoreniť národnú suverenitu, ako ju poznáme“.
  • Dr Joseph Mercola: „Nemýľte sa, pandemická zmluva WHO je priamym útokom na suverenitu jej členských štátov, ako aj priamym útokom na vašu telesnú autonómiu.“
  • Profesor Anthony J. Hall: „Vytvorenie takejto zmluvy by zbavilo jurisdikcie národných, štátnych a provinčných vlád. Zvolené vlády by sa vzdali práva formulovať politiku miestnej zdravotnej starostlivosti demokratickými prostriedkami vo verejnom záujme.“

Bolo by však nerozumné pripisovať príliš veľký význam týmto najnovším, prebiehajúcim zásahom do národnej suverenity. Ako je vysvetlené vyššie, Globálna elita už dlho vykonáva kontrolu nad národnými vládami (ako aj medzinárodnými organizáciami) a prebiehajúca formalizácia tohto procesu prostredníctvom rôznych opatrení načrtnutých bezprostredne vyššie sú jednoducho najnovšími (zdravotnými) detailmi v tomto dlhotrvajúcom procese.

V dôsledku toho, namiesto toho, aby sme svoj odpor zamerali na tieto najnovšie detaily tým, že sa opäť chytíme do pasce lobistických elitných agentov, ako to navrhujú organizácie ako Svetová rada pre zdravie –  je prvoradou stratégiou zamerať náš odpor na celú agendu elít podkopávaním moci elít pri jej zdroji.

Svetový vládny summit

Summit svetovej vlády sa konal v Dubaji 29. – 30. marca 2022. Podujatie sponzorovali a hostili Spojené arabské emiráty, bašta neľútostnej diktatúry a porušovania ľudských práv – a spojili „myšlienkárskych lídrov, globálnych odborníkov a tvorcov rozhodnutí z celého sveta, aby sa podelili a prispeli. k rozvoju nástrojov, politík a modelov, ktoré sú nevyhnutné pri formovaní budúcich vlád.“

„Komunita Svetového vládneho summitu je príležitosťou pre vedúcich predstaviteľov verejného a súkromného sektora spojiť svoje sily so svetovo uznávanými odborníkmi, aby navrhli lepší život pre občanov na celom svete. Prostredníctvom členstiev a partnerstiev sa na summite stretávajú tvorcovia zmien, aby vytvorili lepšiu budúcnosť ľudstva.“

Je upokojujúce vedieť, že WGS mala pocit, že názory volebných obvodov „obyčajných“ ľudí – žien, pôvodných obyvateľov, pracujúcich, chudobných, bezdomovcov, nezamestnaných, farmárov, nebielych ľudí, veriacich… – neboli a že „svetovo uznávaní odborníci“ boli celkom schopní navrhnúť „lepší život pre občanov na celom svete“ bez toho, aby s nami čo i len konzultovali.

Koniec koncov, títo vysoko postavení ľudia plne rozumejú každodenným bojom tých, ktorí bojujú o prežitie, majú iný svetonázor alebo jednoducho nie sú bieli, bohatí a majú „dobré kontakty“.

V každom prípade, ako nám pripomínajú dlhé záznamy hostiteľskej krajiny, vo svete, ktorý sa práve zavádza, sa ľudské práva musia vypitvať, a preto účastníci samitu zjavne veľmi podporovali bezohľadný prístup SAE k ľudským právam.

Ako poznamenal Derrick Broze vo svojej premyslenej kritike tohto zhromaždenia:

Každý, kto má funkčný mozog, by mal… venovať pozornosť tomuto málo známemu stretnutiu globalistických technokratov… [ktorí] si predstavujú svet, v ktorom sú tyranské technologické systémy neviditeľné a priemerný človek má nulu.

„Neexituje odvolanie na zabránenie vylúčeniu alebo trestu na základe ich sociálneho kreditu.“

Veľký príbeh

The Great Narrative bolo fórum sponzorované Svetovým ekonomickým fórom od 10. do 13. novembra 2021. Podľa WEF: Išlo o „spoločné úsilie popredných svetových mysliteľov o vytvorenie dlhodobejších perspektív a spoluvytvorenie príbehu, ktorý môže pomôcť usmerňovať vytváranie odolnejšej, inkluzívnejšej a udržateľnejšej vízie našej spoločnej budúcnosti.“ Stretnutia sa zúčastnili „špičkoví myslitelia z rôznych geografických oblastí a disciplín – vrátane futuristov, vedcov a filozofov – aby prispeli novými nápadmi do budúcnosti“.

Opäť, možno ako ja, je pre vás ťažké identifikovať sa s ľuďmi na tomto stretnutí. Zaujímalo by ma, či by mohli vidieť veci z vašej perspektívy? Alebo moja?

Dobrou správou je, že Klaus Schwab a Thierry Malleret, autori pôvodnej knihy o Covid-19: T the Great Reset , tiež napísali knihu o The Great Narrative: For a Better Future . Môžete si teda aspoň prečítať, čo s vami robia a plánujú. Pokiaľ viete čítať medzi riadkami.

Ale opäť, Derrick Broze bol natoľko láskavý, že ponúkol premyslenú kritiku:

Autoritári používajú skvelé príbehy, aby legitimizovali svoju vlastnú moc, a to tak, že tvrdia, že majú vedomosti a porozumenie, ktoré hovorí o univerzálnej pravde…

S týmto porozumením by sa výzva WEF po „veľkom príbehu“ mala chápať tak, ako v skutočnosti je – pokus vytesniť všetky ostatné vízie budúcnosti ľudstva umiestnením WEF a ich partnerov do centra príbehu, ktorý ich vykresľuje. ako hrdinovia našej doby.

Toto dokonale zapadá do technokratickej filozofie, ktorú použil zakladateľ WEF Klaus Schwab. Predstavuje si budúcnosť, kde „verejno-súkromné ​​partnerstvá“ vlády a súkromného podnikania a takzvaných filantropov využívajú svoje bohatstvo, vplyv a moc na navrhovanie budúcnosti, o ktorej sa domnievajú, že je pre ľudstvo najlepšia.

V skutočnosti filozofia technokratov sa spája s transhumanistickým myslením, ktoré vidí ľudstvo ako obmedzené, chybné a potrebuje rozšírenie pomocou technológie, aby urýchlilo to, čo Schwab nazýva štvrtá priemyselná revolúcia… Samozrejme, pre Schwaba a ďalších globalistov je 4IR tiež vhodný na centrálne plánovanie a kontrolu zhora nadol.

Cieľom je kontrolovať a sledovať spoločnosť, v ktorej sa zaznamenávajú všetky transakcie, každá osoba má digitálny identifikátor, ktorý možno sledovať, a sociálne nespokojní sú vylúčení zo spoločnosti prostredníctvom skóre sociálneho kreditu.

Ako poraziť agendu globálnej elity

 Dúfam, že keď budete premýšľať o ohromnosti tohto elitného projektu, povzbudí vás, aby ste sa hlboko zamysleli nad tým, aký zmysluplný odpor v tomto kontexte prinesie. Nemôžeme uspieť, ak budeme prosiť elitných agentov vrátane politikov, aby to za nás opravili.

Za posledných 18 mesiacov bolo zavraždených päť prezidentov, ktorí odolávali naratívu riadenému elitou, aby nám to pripomenuli.

Globálna elita, ktorá je zločinne šialená – s nami jedná nemilosrdne a komplexne. Takže efektívne vzdorovať a v konečnom dôsledku poraziť jej agendu si bude vyžadovať sústredenú, strategickú akciu, ktorá podkopáva silu Elity realizovať jej plán.

Ak máte záujem stať sa súčasťou tejto stratégie, môžete si prečítať, ako na to, na webovej stránke „Sme ľudia, sme slobodní“,  ktorá ponúka ďalšie analýzy, zdroje a zoznam 29 strategických cieľov.

To zahŕňa kampane, ktorých cieľom je prinútiť všetky sektory spoločnosti, aby odmietli vyvíjať a sprístupňovať alebo kupovať/používať technológie spojené so štvrtou priemyselnou revolúciou a transhumanizmom (vrátane 5G a 6G, vojenských zbraní, umelej inteligencie [AI], veľkých dát, nanotechnológie a biotechnológie, robotika, internet vecí [IoT] a kvantová výpočtová technika), pretože tieto technológie rozvrátia ľudskú identitu, ľudskú slobodu, ľudskú dôstojnosť, ľudskú vôľu a/alebo ľudské súkromie.

Okrem toho to zahŕňa spoluprácu s personálom v prvej línii – od polície, armády (ako aj veteránov) a hasičov až po zdravotníckych pracovníkov, ako aj príjemcov tiesňových volaní – s cieľom nepresadzovať elitné smernice, ktoré implementujú vlády. Len niekoľko príkladov organizácií pracujúcich v prvej línii, ktoré už vzdorujú časti alebo celému elitnému programu,

Okrem toho a jednoduchšie si môžete stiahnuť jednostránkový leták, ktorý identifikuje krátky rad zásadných nenásilných akcií, ktoré môže vykonať ktokoľvek: „7-dňová kampaň na odolanie veľkému resetu“ .

Je pozoruhodné, že tieto posledné opatrenia predchádzajú určitým problémom. Pretože zahŕňajú akcie ľudí rozptýlených po celej populácii, a nie ľudí sústredených na jednom mieste (ako pri zhromaždeniach), je mimoriadne ťažké ich prerušiť. Tým prakticky eliminujú riziko násilnej represie.

Záver

Šialená Globálna elita spustila poslednú fázu dlho plánovaného programu na vyhubenie podstatnej časti ľudskej populácie a zotročenie tých, ktorí zostali nažive. Majú agentov (vrátane medzinárodných organizácií ako OSN a WHO, politikov, zdravotníckeho personálu, vládnych a firemných médií) v celej spoločnosti, ktorí sa podieľajú na implementácii tohto programu v ich mene.

Ak máme poraziť tento program, musíme zmobilizovať dostatok premyslených a odvážnych ľudí, aby konali strategicky a podkopali silu globálnej elity, ktorá nám tento program vnútila. Dá sa to urobiť tak, ako je opísané vyššie.

Keď budete premýšľať o svojej účasti, pamätajte na to. Ak nebudeme teraz úspešne bojovať na obranu našej ľudskosti, žiadna ľudská bytosť nebude mať príležitosť bojovať v budúcnosti. Pre nás všetkých je to „teraz alebo nikdy“.

V tomto zmysle ide o posledný boj.

Robert J. Burrowes

O autorovi: Robert J. Burrowes má celoživotný záväzok pochopiť a ukončiť ľudské násilie. Od roku 1966 robil rozsiahly výskum v snahe pochopiť, prečo sú ľudské bytosti násilné, a od roku 1981 je nenásilným aktivistom. Je autorom knihy „Prečo násilie?“ Je pravidelným prispievateľom do Globalresearch

Redakčné upozornenie: Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor. Redakcia SKsprávy publikuje aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie alebo jej vydavateľa. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá posilňuje demokraciu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prevádzkovateľ InovationSK s.r.o., kontakt info@bossmedia.sk, telefón: 0903218367. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. View more
Cookies settings
Súhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kto sme

Navrhovaný text: Adresa našej webovej stránky je: https://www.aktuality24.sk.

Komentáre

Navrhovaný text: Keď návštevníci webu zanechavajú na stránke komentáre, zbierame údaje, ktoré sú zobrazené vo formulári komentára a taktiež IP adresu používateľov a user-agent prehliadača z dôvodu ochrany proti spamu. Anonymizovaný reťazec vytvorený z vašej e-mailovej adresy (nazývaný aj hash) môže byť poskytnutý službe Gravatar pre overenie, či ju používate. Zásady ochrany osobných údajov služby Gravatar nájdete na: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vášho komentára bude vaša profilová fotografia verejne zobrazená spolu s obsahom vášho komentára.

Multimédiá

Navrhovaný text: Pri nahrávaní obrázkov na webovú stránku by ste sa mali vyhnúť nahrávaniu obrázkov s EXIF GPS údajmi o polohe. Návštevníci webu môžu stiahnuť a zobraziť akékoľvek údaje o polohe z obrázkov.

Súbory cookies

Navrhovaný text: Ak pridáte komentár na našej stránke, môžete súhlasiť s uložením vášho mena, e-mailovej adresy a webovej stránky do súborov cookies. Je to pre vaše pohodlie, aby ste nemuseli opätovne vypĺňať vaše údaje znovu pri pridávaní ďalšieho komentára. Tieto súbory cookies sú platné jeden rok. Ak navštívite našu stránku prihlásenia, uložíme dočasné súbory cookies na určenie toho, či váš prehliadač akceptuje súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a sú odstránené pri zatvorení prehliadača. Pri prihlásení nastavíme niekoľko súborov cookies, aby sme uložili vaše prihlasovacie údaje a nastavenia zobrazenia. Prihlasovacie cookies sú platné dva dni a nastavenia zobrazenia jeden rok. Ak zvolíte možnosť "zapamätať", vaše prihlásenie bude platné dva týždne. Pri odhlásení sa z vášho účtu sú súbory cookies odstránené. Pri úprave alebo publikovaní článku budú vo vašom prehliadači uložené dodatočné súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a odkazujú iba na ID článku, ktorý ste upravovali. Súbory sú platné 1 deň.

Vložený obsah z iných webových stránok

Navrhovaný text: Články na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku. Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať treťo-stranné sledovanie a monitorovať vašu interakciu s vloženým obsahom, včetne sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste prihlásený.

S kým zdieľame vaše údaje

Navrhovaný text: Ak požadujete obnovenie hesla, vaša adresa IP bude uvedená v e-maile na obnovenie hesla.

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Navrhovaný text: Pri pridávaní komentára, komentár a jeho metaúdaje sú uchovávané oddelene. Vďaka tomu vieme automaticky rozpoznať a schváliť akékoľvek súvisiace komentáre bez toho, aby museli byť podržané na moderáciu. Pre používateľov, ktorí sa zaregistrujú na našich webových stránkach (ak takí existujú), ukladáme aj osobné údaje, ktoré poskytujú, do ich užívateľského profilu. Všetci používatelia môžu kedykoľvek zobraziť, upraviť alebo odstrániť svoje osobné údaje (okrem zmeny používateľského). Správcovia webových stránok tiež môžu zobraziť a upraviť tieto informácie.

Aké práva máte nad svojimi údajmi

Navrhovaný text: Ak na tejto webovej stránke máte účet, alebo ste tu pridali komentár, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, včetne údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

Kam posielame vaše údaje

Navrhovaný text: Komentáre návštevníkov môžu byť kontrolované prostredníctvom automatizovanej služby na detekciu spamu.
Save settings
Cookies settings