Vaccine Diabolus a hroziaca vlna zriedkavých neurodegeneratívnych porúch

Ilustračné foto: iStock

„Prišiel som, aby som ťa odviedol na druhý breh; do večnej tmy, do ohňa a do ľadu.“ Inferno – Dante Alighieri

Problém s vakcínou mRNA Covid-19 nie je v tom, že je to vakcína. Ide o to, že to nie je bezpečné. To je problém: Bezpečnosť.

Tento názor zdieľa mnoho odborníkov, ktorí veria, že tieto potenciálne toxické zmesi predstavujú významnú hrozbu pre zdravie a pohodu každého, kto sa rozhodne dať sa zaočkovať.

Uvedomujete si, že mRNA vakcína je čisto syntetická lipidová nanočastica potiahnutá PEG, ktorá sa šíri po celom tele a mozgu a vytvára podmienky pre oslabujúce ochorenia o 3 alebo 4 roky?

Uvedomujete si, že tieto pochybné vakcíny neboli dôkladne testované , neprešli kritickými testami na zvieratách, nedokončili testy 3. fázy a prešli regulačným procesom v rámci ustanovenia „Emergency Use Authorization (EUA)“?

Čo to znamená, keď povieme: „Vakcíny boli prepustené na základe ustanovenia o povolení na núdzové použitie?“

Znamená to, že vakcíny nemuseli spĺňať tie isté prísne normy alebo dodržiavať rovnaké protokoly ako predchádzajúce vakcíny. Znamená to, že podľa definície tieto vakcíny nie sú bezpečné. Znamená to, že bežné preventívne predpisy boli pozastavené, aby sa tieto vakcíny čo najrýchlejšie uviedli do prevádzky. Nestojí to za to popremýšľať, kým si vyhrniete rukáv?

Existuje množstvo mimoriadne sľubných liečebných postupov, terapií a liekov na Covid a mnohé ďalšie sú na ceste. (Pozri: Sharyl Attkisson: „Úplné opatrenie“, Vakcíny a liečby, You Tube)

Ale mRNA vakcína nepatrí medzi tieto sľubné lieky. Vakcína mRNA je vážnou hrozbou pre zdravie a bezpečnosť človeka. Nikdy to nemalo byť „schválené“.

kto propaguje tieto vakcíny , ktoré nezastavia prenos Covidu, nezabránia Covidu a ktoré nebudú mať žiadny významný vplyv na rýchlo klesajúcu úmrtnosť? Kto tlačí tieto potenciálne smrteľné injekcie?

Sú to renomovaní vedci, virológovia, epidemiológovia a iní medicínski experti, ktorí nemajú podiel na výsledku a ktorí zakladajú svoje úsudky len na vede, alebo sú to konfliktní štátni byrokrati, žobráci v oblasti verejného zdravia a miliardári, ktorí ovládajú médiá a ktorých tienisté a zlovestné motívy stále nie sú jasné?

Väčšina ľudí už pozná odpoveď na túto otázku. Je to zrejmé.

prečo boli názory odporcov, odporcov a kritikov starostlivo vymazané z MSM a sociálnych médií? Ak je účinnosť a bezpečnosť týchto očkovacích látok taká nenapadnuteľná, prečo sa potom musí brániť všetkej verejnej diskusii?

Čo hovoríte na toto: Bolo zavedenie vakcíny Covid najväčším a najextravagantnejším „spustením produktu“ na Madison Avenue v americkej histórii?

Naozaj, má. Médiá, Hollywood, orgány verejného zdravotníctva, veľké farmaceutické spoločnosti, globálne elity a celý politický establišment sa pripojili k plnokrvnému útoku na vzťahy s verejnosťou, ktorého cieľom je presvedčiť každého muža, ženu a dieťa, aby urobili niečo, čo by mohlo spustiť mučivú medicínu. stav alebo dramaticky skrátiť ich život.

Prečo to robia? Prečo zrušili všetky diskusie a umlčali svojich kritikov? Prečo využívajú verejnú hystériu na zintenzívnenie svojej kampane masového očkovania?

 Prečo zahmlievali pravdu o toľkých otázkach súvisiacich s Covidom vrátane masiek, asymptomatického prenosu, zatvárania škôl, blokád atď.? Existuje čo i len jedna časť oficiálneho príbehu o Covidovi, ktorá „vyznieva pravdivo“ alebo ktorá dokáže odolať skúmaniu kritickej analýzy? Musia to byť všetko klamstvá? Nemôžeme do toho obrovského kopca do očí bijúcich výmyslov a dezinformácií zamiešať aspoň trochu pravdy?

Pravdou je, že nepotrebujeme vakcínu. Počty prípadov a úmrtí už na celom svete prudko klesajú. Vírus je na ceste von. Takto to pred niekoľkými mesiacmi zhrnul bývalý viceprezident a hlavný vedecký pracovník spoločnosti Pfizer pre alergie a respiračné choroby, Dr. Michael Yeadon :

„Na uhasenie pandémie nie sú absolútne potrebné vakcíny… Neočkujete ľudí, ktorí nie sú ohrození chorobou. Neplánujete tiež zaočkovať milióny zdravých a zdravých ľudí vakcínou, ktorá nebola extenzívne testovaná na ľudských subjektoch.“

Má pravdu, nie? A predsa aj teraz – keď si veľká väčšina ľudí plne uvedomuje, že prípady a úmrtia padajú ako kameň – stále sa ponáhľajú zaočkovať do miestneho verejného zdravotníckeho zariadenia. Vysvetlite mi to? Prečo by sa niekto dobrovoľne dal zaočkovať, keď infekcia už vymiera a počet vnímavých hostiteľov rapídne klesá? Aký to má zmysel?

Uvedomujete si, že nemáme žiadne údaje o dlhodobých nepriaznivých účinkoch týchto nových mRNA vakcín? žiadne. Otázka teda znie: Prečo by úradník verejného zdravotníctva uviedol do prevádzky vakcínu bez toho, aby vedel, aké môžu byť dlhodobé účinky tejto vakcíny?

Neurobil by, pokiaľ by k tomu nebol dotlačený, pretože by to bolo nezodpovedné a porušenie jeho prísahy „Neubližovať“.

Napriek tomu ide o tie isté vakcíny, ktoré chcú známi miliardárski aktivisti použiť na všetkých 7 miliárd ľudí na planéte Zem. Majú títo „dobrotickí“ miliardári nejakú predstavu o krviprelievaní a utrpení, ktoré pravdepodobne spôsobí ich masová očkovacia kampaň? Alebo je to cieľ, svet s menším počtom ľudí?

Poďme na to: Čitatelia naozaj chcú vedieť, ako tieto vakcíny ovplyvnia ich zdravie. „Ako ma to ovplyvní“, to je základ. Ale keďže nemáme žiadne dlhodobé údaje (keďže neboli žiadne dlhodobé pokusy), musíme sa spoliehať na analýzu odborníkov, ktorí vedia, kde môžu vzniknúť potenciálne problémy.

Pozrite si túto reklamu z článku Dr. Wolfganga Wodarga, pľúcneho špecialistu a bývalého vedúceho oddelenia verejného zdravia, a Dr. Michaela Yeadona, bývalého vedúceho výskumu dýchania spoločnosti Pfizer. Tu sú niektoré z ich obáv:

“Tvorba takzvaných “neneutralizujúcich protilátok” môže viesť k prehnanej imunitnej reakcii, najmä ak je testovaná osoba po očkovaní konfrontovaná so skutočným “divokým” vírusom.”

  • Očakáva sa, že očkovanie vytvorí protilátky proti vrcholovým proteínom SARS-CoV-2. Hrotové proteíny však obsahujú aj proteíny homológne so syncytínom, ktoré sú nevyhnutné pre tvorbu placenty u cicavcov, ako je človek. Musí sa vylúčiť, že vakcína proti SARS-CoV-2 by mohla spustiť imunitnú reakciu proti syncytínu-1, pretože inak môže viesť k neplodnosti na dobu neurčitú u očkovaných žien.
  • mRNA vakcíny od Pfizer/BioNTech obsahujú polyetylénglykol (PEG). 70 % ľudí si vytvára protilátky proti tejto látke. To znamená, že u mnohých ľudí sa môžu vyvinúť alergické, potenciálne smrteľné reakcie na očkovanie.
  • Príliš krátke trvanie štúdie neumožňuje reálny odhad neskorých účinkov. Rovnako ako v prípadoch narkolepsie po očkovaní proti prasacej chrípke by boli milióny zdravých ľudí vystavené neprijateľnému riziku, ak by bol udelený núdzový súhlas a nasledovala by možnosť pozorovania neskorých účinkov očkovania. ( “To bolo rýchle”, Lockdown Skeptics)

Poďme si to zhrnúť:

Nové vakcíny typu messenger RNA by mohli spôsobiť, že príjemcovia budú náchylnejší na vážne ochorenie alebo smrť. (Vakcína by mohla pripraviť pôdu pre autoimunitné ochorenie alebo vylepšenie závislé od ADE protilátky.)

  • Spike proteíny môžu „spustiť imunitnú reakciu“, ktorá bude mať „za následok neplodnosť“.
  • Nové vakcíny obsahujú polyetylénglykol (PEG), ktorý môže byť „potenciálne smrteľný“.
  • Skúšky neboli dostatočne dlhé na to, aby sa zistilo, či sú vakcíny bezpečné alebo nie. 

Schválenie FDA neznamená „bezpečné“. Práve naopak. FDA je „zachytený“ rovnakým spôsobom ako FAA.

Prirodzene, analýza Yeadona a Wodarga sa nikde v MSM neobjavila. (Tiež Yeadon bol nedávno odstránený Twitterom.) Odborníci vo svojom odbore vzdelávania už nesmú otvorene diskutovať o svojich obavách na verejnom fóre, ak ich závery nie sú v rozpore s oficiálnym príbehom. Tlak na cenzúru protichodných názorov je teraz väčší ako kedykoľvek v našej 245-ročnej histórii. Ľudia, ktorí teraz trvajú na tom, aby ste sa dali zaočkovať, sú tí istí ľudia, ktorí robia všetko, čo je v moci, aby vám zabránili dozvedieť sa pravdu o ich vakcínach.

A aká je pravda?

Pravdou je, že „univerzálne očkovanie“ má dosť veľký vplyv na agendu elitárskej reštrukturalizácie, ktorá nemá nič spoločné s globálnou pandémiou a všetko so sociálnou kontrolou. Covid je vo svojej podstate skôr politickým fenoménom ako mimoriadnou situáciou v oblasti verejného zdravia. Jeden je len figový list pre druhého.

Počuli ste už o Prionovej chorobe?

CDC popisuje prionové choroby ako „rodinu zriedkavých progresívnych neurodegeneratívnych porúch, ktoré postihujú ľudí aj zvieratá. Vyznačujú sa dlhými inkubačnými dobami,  charakteristickými spongiformnými zmenami spojenými so stratou neurónov a neschopnosťou vyvolať zápalovú odpoveď.

Predpokladá sa, že pôvodcami TSE sú prióny. Termín „prióny“ sa vzťahuje na abnormálne, patogénne agens, ktoré sú prenosné a sú schopné vyvolať abnormálne skladanie špecifických normálnych bunkových proteínov nazývaných priónové proteíny, ktoré sa najčastejšie nachádzajú v mozgu… Abnormálne skladanie priónových proteínov vedie k mozgu poškodenie a charakteristické znaky a symptómy ochorenia. Priónové ochorenia sú zvyčajne rýchlo progresívne a vždy smrteľné. (CDC)

Je toto budúcnosť pre milióny príjemcov mRNA vakcíny? Myslíme si, že je to veľmi pravdepodobné.

V staršom článku sme uverejnili úryvok z rozhovoru s Dr. Chrisom Shawom, Ph.D., špecialistom na neuroplasticitu a neuropatológiu. Shaw opísal práve tento stav, ktorý by sa mohol objaviť ako reakcia na látky vo vakcíne mRNA, ktoré si nájdu cestu do mozgu. Tu je to, čo povedal:

„Konštrukt PEG potiahnutý lipidom mRNA – podľa vlastnej štúdie Moderny – nezostáva lokalizovaný, ale šíri sa po celom tele vrátane mozgu. Zistené v štúdiách na zvieratách v kostnej dreni, mozgu, lymfatických uzlinách, srdci, obličkách, pečeni, pľúcach atď 

 …Ak sa dostane do mozgu, dôjde k autoimunitnej reakcii, ktorá spôsobí zápal, čo charakterizuje prakticky všetky neurodegeneratívne ochorenia, je tento nesprávne poskladaný proteín, ktorý je charakteristický pre Lou Gerrigsovu chorobu, Alzheimerovu chorobu, Parkinsonovu chorobu, Huntingtonovu chorobu atď.

 Sú to rôzne proteíny, ale majú tendenciu vytvárať tieto listy nesprávne poskladaných proteínov nazývaných Beta Sheets. Teraz žiadate bunky v rôznych častiach tela – vrátane mozgu – aby vytvorili veľa týchto bielkovín a uvoľnili ich von, a sme si istí, že to všetko robí? Dostávate vo vnútri neurónov zhluky nesprávne poskladaných proteínov? To by bola zlá vec…

Takže by ste chceli vedieť, kde to je, koľko ho tam je a na ktoré skupiny neurónových skupín sa zameriava a to sú otázky, ktoré by ste chceli, aby spoločnosti vyriešili dávno predtým, ako získali povolenie a o niekoľko rokov neskôr zistili, že majú problém.“

“Toto je rozsiahly experiment, ktorý sa mal robiť v laboratóriu na zvieratách a teraz sa robí na ľuďoch. Potenciál je, že pri tomto experimente ublížite mnohým ľuďom.” “OBAVY NEUROVEDA Z COVIDOVÝCH VAKCIÍN” , Chris Shaw, Ph.D., špecialista na neuroplasticitu a neuropatológiu)

Je to to, čo by sme mali očakávať v budúcnosti, prudký nárast neurologických porúch, ako je Lou Gehrigova choroba, Alzheimerova choroba a Parkinson?

Zdá sa, že áno. Pozrite si tento dlhší úryvok z výskumnej práce Dr. J. Barta Classena:

„Zistilo sa, že vakcíny spôsobujú množstvo chronických, neskoro sa rozvíjajúcich nežiaducich účinkov . Niektoré nežiaduce udalosti, ako je diabetes typu 1, sa môžu vyskytnúť až 3-4 roky po podaní vakcíny[1]…. Vzhľadom na to, že diabetes 1. typu je len jednou z mnohých imunitne sprostredkovaných chorôb potenciálne spôsobených vakcínami, chronické neskoro sa vyskytujúce nežiaduce udalosti sú vážnym problémom verejného zdravia…

Vakcíny na báze RNA ponúkajú špeciálne riziká vyvolania špecifických nežiaducich účinkov. Jednou z takýchto potenciálnych nežiaducich udalostí sú choroby založené na priónoch spôsobené aktiváciou vnútorných proteínov na tvorbu priónov. Bolo publikované množstvo poznatkov o triede proteínov viažucich RNA, u ktorých sa preukázalo, že spôsobujú množstvo neurologických ochorení vrátane Alzheimerovej choroby a ALS….

…V tomto dokumente sa objavuje obava, že vakcíny COVID na báze RNA majú potenciál spôsobiť viac chorôb ako epidémia COVID-19 . Táto práca sa zameriava na nový potenciálny mechanizmus nežiaducich udalostí spôsobujúcich priónové ochorenie, ktorý by mohol byť ešte bežnejší a oslabujúci ako vírusová infekcia, ktorej má vakcína zabrániť. …….

Súčasná analýza naznačuje, že… vakcína COVID-19 založená na RNA obsahuje mnohé z týchto sekvencií RNA, ktoré majú …. majú potenciál vyvolať chronické degeneratívne neurologické ochorenia…

Genetická diverzita chráni druhy pred hromadnými obeťami spôsobenými infekčnými agensmi. Jeden jedinec môže byť zabitý vírusom, zatiaľ čo iný nemusí mať žiadne škodlivé účinky toho istého vírusu. Umiestnením identického receptora, spike proteínu, na bunky každého v populácii, zmizne genetická diverzita pre aspoň jeden potenciálny receptor. Každý v populácii sa teraz stáva potenciálne citlivým na väzbu s rovnakým infekčným agensom…

…Výsledky naznačujú, že vakcínová RNA má špecifické sekvencie, ktoré môžu indukovať zbalenie TDP-43 a FUS do ich patologických priónových potvrdení… Je známe, že skladanie TDP-43 a FUS do ich patologických priónových potvrdení spôsobuje ALS,… Alzheimerovu chorobu a iné neurologické degeneratívne ochorenia . Priložené zistenie, ako aj ďalšie potenciálne riziká vedú autora k názoru, že regulačné schválenie vakcín na báze RNA pre SARS-CoV-2 bolo predčasné a že vakcína môže spôsobiť oveľa viac škody ako úžitku. „Covid-19 RNA Based Vaccines and the Risk of Prion Disease“, J. Bart Classen, MD., Microbiology and Infectious Diseases.)

Analýza Dr. Classena je znepokojujúca, ale v žiadnom prípade nie je komplexná. Nový režim mRNA vakcín zlyháva na mnohých úrovniach, o ktorých budeme diskutovať v budúcich článkoch. Tieto vakcíny na „úpravu génov“ nie sú liekom, sú to zvláštny a hrozivý hybridný kokteil, ktorý bol vytvorený na dosiahnutie nepolapiteľného politického cieľa, o ktorom stále vieme veľmi málo. Ak bol niekedy čas ustúpiť od davu, odolať skupinovému mysleniu a využiť svoje vlastné schopnosti kritického myslenia na rozhodnutie, či riziká očkovania ďaleko prevažujú nad výhodami; toto je ono. Výber je na vás.

 Mike Whitney 

 Tento článok bol pôvodne publikovaný na The Unz Review .

Mike Whitney je častým prispievateľom do Global Research

Preklad a úprava SKsprávy

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prevádzkovateľ InovationSK s.r.o., kontakt info@bossmedia.sk, telefón: 0903218367. Používa súbory cookies na prispôsobenie obsahu reklám a funkcie sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. View more
Cookies settings
Súhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kto sme

Navrhovaný text: Adresa našej webovej stránky je: https://www.aktuality24.sk.

Komentáre

Navrhovaný text: Keď návštevníci webu zanechavajú na stránke komentáre, zbierame údaje, ktoré sú zobrazené vo formulári komentára a taktiež IP adresu používateľov a user-agent prehliadača z dôvodu ochrany proti spamu. Anonymizovaný reťazec vytvorený z vašej e-mailovej adresy (nazývaný aj hash) môže byť poskytnutý službe Gravatar pre overenie, či ju používate. Zásady ochrany osobných údajov služby Gravatar nájdete na: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vášho komentára bude vaša profilová fotografia verejne zobrazená spolu s obsahom vášho komentára.

Multimédiá

Navrhovaný text: Pri nahrávaní obrázkov na webovú stránku by ste sa mali vyhnúť nahrávaniu obrázkov s EXIF GPS údajmi o polohe. Návštevníci webu môžu stiahnuť a zobraziť akékoľvek údaje o polohe z obrázkov.

Súbory cookies

Navrhovaný text: Ak pridáte komentár na našej stránke, môžete súhlasiť s uložením vášho mena, e-mailovej adresy a webovej stránky do súborov cookies. Je to pre vaše pohodlie, aby ste nemuseli opätovne vypĺňať vaše údaje znovu pri pridávaní ďalšieho komentára. Tieto súbory cookies sú platné jeden rok. Ak navštívite našu stránku prihlásenia, uložíme dočasné súbory cookies na určenie toho, či váš prehliadač akceptuje súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a sú odstránené pri zatvorení prehliadača. Pri prihlásení nastavíme niekoľko súborov cookies, aby sme uložili vaše prihlasovacie údaje a nastavenia zobrazenia. Prihlasovacie cookies sú platné dva dni a nastavenia zobrazenia jeden rok. Ak zvolíte možnosť "zapamätať", vaše prihlásenie bude platné dva týždne. Pri odhlásení sa z vášho účtu sú súbory cookies odstránené. Pri úprave alebo publikovaní článku budú vo vašom prehliadači uložené dodatočné súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a odkazujú iba na ID článku, ktorý ste upravovali. Súbory sú platné 1 deň.

Vložený obsah z iných webových stránok

Navrhovaný text: Články na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku. Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať treťo-stranné sledovanie a monitorovať vašu interakciu s vloženým obsahom, včetne sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste prihlásený.

S kým zdieľame vaše údaje

Navrhovaný text: Ak požadujete obnovenie hesla, vaša adresa IP bude uvedená v e-maile na obnovenie hesla.

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Navrhovaný text: Pri pridávaní komentára, komentár a jeho metaúdaje sú uchovávané oddelene. Vďaka tomu vieme automaticky rozpoznať a schváliť akékoľvek súvisiace komentáre bez toho, aby museli byť podržané na moderáciu. Pre používateľov, ktorí sa zaregistrujú na našich webových stránkach (ak takí existujú), ukladáme aj osobné údaje, ktoré poskytujú, do ich užívateľského profilu. Všetci používatelia môžu kedykoľvek zobraziť, upraviť alebo odstrániť svoje osobné údaje (okrem zmeny používateľského). Správcovia webových stránok tiež môžu zobraziť a upraviť tieto informácie.

Aké práva máte nad svojimi údajmi

Navrhovaný text: Ak na tejto webovej stránke máte účet, alebo ste tu pridali komentár, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, včetne údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

Kam posielame vaše údaje

Navrhovaný text: Komentáre návštevníkov môžu byť kontrolované prostredníctvom automatizovanej služby na detekciu spamu.
Save settings
Cookies settings